سابق NFL, USC offensive lineman حداکثر Tuerk می میرد در 26

لس آنجلس (AP) – حداکثر Tuerk همه امریکا offensive lineman در جنوب کالیفرنیا بود که در پیش نویس توسط شارژر فوت کرده است. او 26.

Tuerk خانواده گفت: او روز شنبه در حالی که پیاده روی با پدر و مادر خود را در یک دنباله دار مورد علاقه در کلیولند ملی جنگل در شمال سن دیگو. هیچ جزئیات ارائه شد.

“حداکثر عاشق هم تیمی های خود و مربیان و مدارس” خانواده در بیانیه ای گفت. “حداکثر یک دوست پسر و برادر بزرگتر و عبور برگ های غول پیکر, سوراخ در قلب ما.”

Tuerk بازی برای تروجان ها از 2012-15. او دانشجوی سال اول همه آمریکایی و یک Pac-12-انتخاب تیم در سال 2014. به عنوان یک استارت, او با بازی در سه مربیان سر خط Kiffin استیو سرکیسیان و خاک رس Helton.

“دل شکسته از دست دادن حداکثر Tuerk,” Helton توییتی. “باور نکردنی فرد هم تیمی و شر. افکار ما و donating به خانواده اش.”

شارژر انتخاب Tuerk در دور سوم 2016 پیش نویس NFL اما یک مصدومیت زانو در سال آخر خود را تحت تاثیر پیشرفت خود را. با وجود ساخت شارژر’ فهرستی از او غیر فعال تمام فصل.

قبل از فصل دوم خود را Tuerk بود به حالت تعلیق در چهار بازی برای نقض لیگ سیاست بر عملکرد-افزایش مواد. او گفت که او آزمایش مثبت پس از مصرف بیش از حد مکمل های.

پس از منتشر شدن توسط شارژر او امضا شده توسط Arizona Cardinals در سال 2017 و همچنین یک بازی قبل از اینکه قطع در سال 2018 است.

Tuerk بود که از Trabuco دره عمیق و باریک, کالیفرنیا, فوتبال در سانتا مارگاریتا کاتولیک بالا که در آن او به مدرسه پیروزی یک دولت عنوان در سال 2011.

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP-Top25

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>