Favre مقایسه Kaepernick به Tillman ترک NFL نظامی

لس آنجلس (AFP) – Green Bay Packers بزرگ Brett Favre می گوید khezri تصمیم به قرار دادن فعالیت های پیش از خود را حرفه ای NFL پژواک پت Tillman تصمیم به پیاده روی به دور از لیگ برای پیوستن به ارتش ایالات متحده.

در نظرات به TMZ منتشر شده در این وب سایت خبری در روز یکشنبه Favre گفت Kaepernick — که شده است از NFL پس از سال 2017 پس از به طور گسترده ای برای تخطئه زانو طول سرود ملی در اعتراض به نژادی و بی عدالتی را به درستی می آیند دیده می شود به عنوان یک قهرمان.

“این آسان نیست برای یک مرد سن و سال او — و یا سیاه و سفید, اسپانیایی, هر آنچه که — برای جلوگیری از چیزی است که شما همیشه از خواب انجام می دهند و آن را در خود نگه دارد شاید برای همیشه برای چیزی است که شما در باور” Favre گفته TMZ ورزشی.

“من فقط می توانم از فکر می کنم درست بالای سر من پت Tillman است مرد دیگری که چیزی شبیه” Favre گفت. “و ما توجه او را به عنوان یک قهرمان. بنابراین من می خواهم فرض کنیم که وضعیت قهرمان خواهد بود با مهر Kaepernick به عنوان به خوبی.”

سابق San Francisco 49ers کارفرمایی Kaepernick به نظر نمی رسد به برنامه ریزی برای “ترک” NFL زمانی که او شروع به زانو اعتراض در سال 2016.

Tillman, در, مقابل راه دور از کار خود را به عنوان یک آریزونا کاردینالز ایمنی برای پیوستن به ارتش ایالات متحده در سال 2001 پس از 9/11 حملات تروریستی در نیویورک است.

Tillman کشته شد در حالی که در حال گشت زنی در افغانستان در سال 2004.

در حالی که Kaepernick تظاهرات ساخته شده او را به یک میله رعد و برق برای بحث و دیده است و او قادر به زمین NFL کار در چهار سال افزایش Black Lives Matter جنبش به جریان اصلی زندگی در آمریکا باعث شده است که بسیاری از Kaepernick منتقدان به معکوس ،

آن هنوز هم باقی مانده است دیده شود اما اگر 32 ساله را بازیابند یک محل در NFL. Favre فکر می کند او می تواند یک بازیکن موثر.

“من فکر کردم که او پویا بازیکن زمانی که او نخست” Favre گفت. “او هنوز جوان است و نشده است آمار در چند سال پس هیچ دلیلی برای فکر می کنم که او را از دست داد که خیلی گام به گام است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر