ATP تنیس مردان تنظیم COVID-19 پروتکل


ATP تنیس مردان تور می گوید آن است که در ادامه به “برنامه ریزی و تنظیم” آن هشدارها و پروتکل های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس با یک چشم به آن برنامه ریزی شده Aug. 14 سرگیری رقابت است.

تور با صدور بیانیه ای روز شنبه زیر کلمه ای که دو بالا-35 بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از شرکت در unsanctioned نمایشگاه مسابقات برگزار شده توسط No. 1 نواک جوکوویچ در صربستان و کرواسی.

وجود دارد هیچ اجتماعی فاصله اقدامات مشاهده شده در آدریا تور نمایشگاه.

سه بار گرند اسلم کسیکه گریگور دیمیترو که در حال حاضر شماره 19 و حریف خود را در کرواسی در شنبه شماره 33 برنا Coric هم گفت: آنها COVID-19.

ATP در آن گفت: “همچنان به اصرار پایبندی به مسئولیت اجتماعی فاصله و سلامت و دستورالعمل های ایمنی برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

نمایشگاه حوادث شده اند صحنه ها در مکان های مختلف در سراسر جهان در حالی که ATP و WTA تورهای شده اند به حالت تعلیق از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. تورهای هفته گذشته اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای بازگشت در ماه اوت است.

ATP تنیس مردان تنظیم COVID-19 پروتکل در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>