آتالانتا برنده 4-1 به شادی را به سخت ضربه برگامو

میلان (AP) — فوتبال سر در یکی از شهرستانها ایتالیایی در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر کوروناویروس با تند و تلخ سری آ بازی روز یکشنبه به عنوان آتالانتا به افزایش بسیار مورد نیاز برای ساکنان برگامو.

آتالانتا ضرب و شتم سسولو 4-1 در سری آ بازی در 112 روز و برای اولین بار در برگامو پس از Feb. 15.

“بسیاری وجود دارد که در جهان و برگامو شده است ضربه سخت است. این پیروزی برای این شهر و مردم این باشگاه است. بدترین روز در حال پشت سر ما تغییر آینده است” هافبک آتالانتا دله د Roon نوشت: در یک پست در توییتر بعد از بازی.

بیش از 16000 نفر فوت کرده اند از این ویروس در منطقه لومباردی حاوی برگامو و شهر کوچک بود و یکی از فاصله از وقوع.

تصاویری از یک کاروان نظامی کامیون رانندگی تابوت بیرون از شهر چون کوره جسد سوزی نمی تواند نگه دارید تا بودند مخابره سراسر جهان است.

آتالانتا مربی Gian Piero Gasperini — که نشان داد در ماه گذشته که او به دست آورد COVID-19 — عهد کرده بود قبل از بازی برای کمک به مردم از برگامو لبخند دوباره.

“اولین لبخند. این را بگویم که ما در حال بازگشت است و ما باید دوباره از جایی که متوقف شد,” Gasperini گفت. “واضح است که برخی از چیزهایی را هرگز نمی توان حذف شده است. اما فوتبال است که سرگرمی و شور و شوق باور نکردنی می تواند کمک به مردم شادی دوباره.

“ما بزرگترین رضایت خواهد بود که طرفداران می تواند بازگشت به ورزشگاه به دلیل بازی در این شرایط است که واقعا شرم آور است. برنده مانند امروز با طرفداران شده اند که یک چیز کاملا متفاوت.”

دقیقه سکوت قبل از کیکآف در ادای احترام به کسانی که فوت کرده اند با کروناویروس بود به همراه یک ویدیو از شهرستان در طول بحران همراه با آهنگ “Rinascero, rinascerai” (من متولد خواهد شد و دوباره می خواهد دوباره متولد می شود).

سری A از سر گرفته است و در این آخر هفته با چهار سوس گوجه فرنگی مسابقات. وجود دارد دو روز شنبه و عنوان-تعقیب اینتر میلان ضرب و شتم سمپدوریا 2-1 روز یکشنبه در اواخر بازی.

تمام مسابقات در حال بازی در خالی استادیوم. برخی از طرفداران خارج شد آتالانتا را Gweiss ورزشگاه و آنها می تواند شنیده شعار علیه لیگ حاکم بر بدن است.

بازی تمام شد اما بیش از حاصل کار دو تیم پس از حملات برات Djimsiti و Duván زاپاتا و دروازه خود توسط سسولو هافبک مهدی Bourabia.

آتالانتا نیز آمار میره و تا به حال یک هدف حکومت برای هندبال.

زاپاتا اضافه شده یک دوم پس از استراحت و آتالانتا نیز درخواست مجازات دور دست تکان داد در تصمیم تصویری کمک داور. Gasperini شد تا خشم این تصمیم که او فرستاده شد برای مخالفت.

Bourabia ساخته شده تا برای خود هدف به ثمر رساند در پایان در زمان توقف.

آتالانتا چهارم باقی ماند اما نقل مکان کرد و شش امتیاز بالاتر از رم در مبارزه برای نهایی لیگ قهرمانان.

آتالانتا در حال پخش است در فصل اول خود را در اروپا برتر رقابت های باشگاه. بسیاری از کارشناسان با اشاره به دور 16 تیم آتالانتا و والنسیا در فوریه. 19 در میلان به عنوان یکی از بزرگترین دلایل چرا این ویروس آنقدر مرگبار در برگامو. مسابقه لقب گرفته است “بازی صفر” توسط رسانه های محلی.

ضد نژاد پرستی موضع

Romelu Lukaku مشخص شده هدف خود را با در نظر گرفتن زانو.

Lukaku که سیاه نشان داد و حمایت خود را از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از به ثمر اینتر را درب بازکن, در 10 دقیقه — در پایان چشمگیر تیم حرکت می کند.

بلژیک به جلو ارسال شده یک عکس از لحظه ای که در رسانه های اجتماعی پس از بازی با کلمات: “این یکی برای همه مردم که برای مبارزه با بی عدالتی است. من با شما هستم.”

Lautaro مارتینز دو برابر اینتر را رهبری قبل از Morten Thorsby کشیده یکی را برای Samp هشت دقیقه به نیمه دوم.

مقام سوم اینتر منتقل شش امتیاز پشت سر رهبر یوونتوس و پنج زیر مکان دوم لاتزیو. سامپدوریا باقی مانده یک نقطه بالاتر از منطقه سقوط.

سامپدوریا یکی از تیم های که اعلام کرد بیشترین تعداد موارد COVID-19 از جمله حداقل هفت بازیکن با تیم دکتر در بیمارستان بستری است.

اینتر تیم دکتر هم بستری با ویروس.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>