آندروید به روز رسانی بزرگ بعدی فرا رسیده است که به معنی شمارش معکوس برای یک UI 3.0 رسما در. سامسونگ به طور چشمگیری بهبود یافته خود را ارتقاء چرخه گرفتن بیشتر از همه خود را اخیر شاخص در کمتر از پنج ماه پس از انتظار نیست که به صبر طولانی قبل از اندیشه 11-به روز رسانی بر اساس بازدید گوشی خود را.

در زیر ما لیست تمام تغییراتی که به احتمال زیاد رسیدن به کهکشان کاربران است. سامسونگ همواره جلوتر از منحنی وقتی که می آید به انتخاب ویژگی, پس از آن در حال حاضر برخی از آندروید 11 ویژگی های ما حذف شده کسانی که از این لیست. به جای این مسائل شما باید در واقع در مورد مراقبت. و اگر شما تعجب کنید که سامسونگ مسائل دو سیستم عامل به روز رسانی برای آن flagships بنابراین ما می دانیم که این گوشی را دریافت آندروید 11/یک UI 3.0:

  • کهکشان S10e
  • کهکشان S10
  • کهکشان S10+
  • Galaxy Note 10
  • Galaxy Note 10+
  • کهکشان S20
  • کهکشان S20+
  • کهکشان S20 فوق العاده

1. بخش های جدید در سایه اطلاع رسانی

سایه اطلاع رسانی خواهد شد در حال حاضر تقسیم ورودی هشدار به سه دسته بندی ها: هشدار, خاموش, و مکالمات. دومی حاوی اطلاعیه از برنامه های پیام رسانی است و قرار داده شده در بالای لیست. نیز وجود دارد یک مانع شفاف بین هر یک از لیست به آن را آسان برای پیدا کردن هشدار شما دنبال آن هستید. در حالی که سامسونگ ممکن است در اجرا آن را متفاوت انتظار می رود بسیاری از این امکانات و طراحی راه خود را به یک UI 3.

2. Notification Bubbles

حباب معرفی شدند در یک UI 2. در یک UI 3 (در حال اجرا در بالای آندروید 11) باید آن را تبدیل به طور پیش فرض برای تمام برنامه ها. که به معنی شما قادر خواهید بود به استفاده از این حباب چت (نکردم Facebook Messenger) در واتساپ پیام های سامسونگ, و بیشتر.

3. ارسال تصاویر در اطلاع رسانی پاسخ

هنگامی که شما پاسخ به یک پیام در سایه اطلاع رسانی با فشار دادن دکمه “پاسخ” شما هم اکنون می توانید ضمیمه یک تصویر برای پاسخ خود را.

4. بی سیم اشکال زدایی

یکی UI 3 به شما اجازه می دهد به ارسال ADB و fastboot دستورات بدون نیاز به جسمی اتصال گوشی خود به کامپیوتر شما. ما صحبت کردیم و گسترده در مورد چگونه ADB می توانید خود را افزایش Galaxy تجربه و با بی سیم اشکال زدایی آن را فقط میخوام ساده تر.

5. بهبود Foldable پشتیبانی

در اندروید 10 گوگل اضافه شده پشتیبانی بومی برای foldable دستگاه های مانند Galaxy بریزید و Z تلنگر. در آندروید 11 جدید, API اجازه می دهد تا برنامه های تعیین زاویه foldable. علاوه بر این اجازه خواهد داد که سامسونگ در حالت فلکس برای کار با برنامه حتی بیشتر.

6. استفاده از هدفون و هدست بلوتوث در حالت هواپیما

در حالی که گوش دادن به صوتی از طریق بلوتوث هدفون و یا بلندگوهای حالت هواپیما را دیگر قطع تلفن خود را.

7. صفحه کلید بهتر انتقال

جدید رابط های برنامه کاربردی به شما اجازه برنامه های تعیین کنید که چگونه صفحه کلید متحرک و خاموش کردن صفحه نمایش. جدید مجموعه ای از ابزار باعث می شود کل فرایند صاف جریان با برنامه بهتر است.

8. دیدن فعلی نرخ Refresh

شما در حال حاضر قادر به دیدن چگونه یک UI تنظیم نرخ refresh. در گزینه های توسعه دهنده این است که یک محیط جدید است که اجازه می دهد تا شما ببینید فعلی نرخ تجدید گوشی خود را. آیا این همان نرخ فریم شما, متاسفانه, اما آن را اجازه می دهد تا شما را به دیدن هنگامی که سامسونگ 120 هرتز تبدیل شده است.

9. بهتر عمر باتری در بالاتر از نرخ تجدید

توسعه دهندگان نرم افزار در حال حاضر قادر به تنظیم دلخواه سرعت رفرش. برای بازی توسعه دهندگان می توانند در تنظیم نرخ refresh برای حداکثر کردن Galaxy S20 را 120 هرتز اما برای دوربین و یا یوتیوب می تواند به کاهش 60 هرتز به صرفه جویی در عمر باتری.

10. دسترسی محدود به خود مجوز

یکی UI 3 خواهد آمد با چند تغییر به چه برنامه های می تواند درخواست مجوز است. اول, اجازه بی درنگ یک گزینه جدید “تنها در این زمان” که محدودیت دسترسی تا زمانی که شما برنامه را ببندید. پس از آن باید به درخواست دسترسی دوباره.

11. محدود زمینه دسترسی به موقعیت مکانی

اطلاعات محل سکونت خود را نیز بهتر محافظت شده در آندروید 11. برنامه های دیگر خواهد بود قادر به به طور مستقیم از شما بخواهند برای دسترسی به محل سکونت خود را در پس زمینه. در عوض آنها باید مشخص کنید که چرا آنها به آن نیاز دارید و سپس مستقیم شما را به صفحه تنظیمات که در آن شما می توانید به صورت دستی فعال کردن دسترسی.

12. انکار برای همیشه لطفا برای

برنامه تنها می تواند درخواست شما را یک بار دیگر برای همان اجازه هنگامی که شما آن را انکار کند. پس از دوم انکار آندروید خواهد این تفسیر به عنوان “لازم نیست دوباره بپرسید” و چشم پوشی از هر گونه درخواست های بیشتر.

13. بهبود حفاظت از هرزنامه

Caller ID و دادن ویژگی های حفاظت در حال گرفتن بهتر در اندروید 11. نمایش تماس نرم افزار هم اکنون می توانید دسترسی به تأیید از وضعیت متزلزل/هم بزنید (یک سیستم جدید مورد استفاده توسط حامل در ایالات متحده) به منظور بهبود توانایی خود را برای شناسایی تماس گیرنده. هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال در مورد اینکه آیا سامسونگ خواهد شد استفاده از این با خود گوشی برنامه اما این یک امکان خوب.

14. استفاده از ضعیف بیومتریک برای باز کردن برنامه های

کهکشان S20 به شما امکان باز کردن قفل گوشی خود را با استفاده از هر دو امن در نمایش اسکنر اثر انگشت و نا امنی دوربین مبتنی بر تشخیص چهره. اما زمانی که اجرای برنامه های بیومتریک پشتیبانی تنها بیومتریک آنها می توانند دسترسی به اسکنر اثر انگشت.

در آندروید, 11, گوگل, ایجاد یک لایه سیستم غواصی بیومتریک به سه دسته قوی و ضعیف و دستگاه تایید شده است. نرم افزار می توانید تصمیم بگیرید که قدرت از احراز هویت آنها نیاز به اجازه می دهد کمتر حساس برنامه ها برای استفاده از این کهکشان S20 را در صورت باز کردن برای محدود کردن ورودی.

15. پشتیبانی بهتر برای صفحه نمایش منحنی

اندروید صفحه نمایش قطع جریان API اضافه شده پشتیبانی از صفحه نمایش با دایره count (پانچ-سوراخ روی صفحه نمایش) و آبشار نمایش (که در آن صفحه نمایش خم شدن کل طرف لبه). هر دو نوع صفحه نمایش در حال شایعه را شامل می شود در توجه داشته باشید کهکشان 20. با این بهبود پشتیبانی از برنامه های می توانیم بهتر استفاده از آبشار نمایش جلوگیری از متن قطع توسط دوربین قطع جریان و به طور بالقوه اجازه می دهد immersive mode به کار بدون گنجاندن یک نوار سیاه.

16. کاهش زمان تاخیر برای Stadia

دو بزرگ شده و در حال آمدن به دستگاه های سامسونگ است که کمک خواهد کرد که کاهش زمان تاخیر در هنگام بازی cloud gaming خدمات مانند استادیوم و GeForce در حال حاضر. برای اولین بار است علاوه بر این از زمان تاخیر کم رمزگشایی ویدئو. آندروید 11 باعث می شود آن را آسان تر برای دستگاه های برای رمزگشایی این نوع تصویری که این باعث می شود خدمات ابری امکان پذیر است.

دوم اندروید, 11 پشتیبانی از HDMI 2.1 را با زمان تاخیر کم حالت. این حالت در اصل به نوبه خود در حالت بازی در تلویزیون خود را که در آن کاهش ورودی تاخیر است اولویت بندی بیش از پردازش تصویر. و پس از سامسونگ با پشتیبانی از HDMI بیش از USB-C شما می توانید با استفاده از این ویژگی به بازی Stadia بر روی تلویزیون خود را بدون نیاز به Chromecast فوق العاده.

تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

17. بهتر بلوتوث

آندروید 11 با استفاده از جدید بلوتوث پشته شناخته شده به عنوان Babeldorsche. کمی شناخته شده در مورد این پشته دیگر از آن بهتر است از این یکی در حال حاضر استفاده می شود و برای بهبود Android 11 تلفن همراه توانایی جفت و حفظ ارتباط با دستگاه های بلوتوث.

18. هدفون Audio Codec پشتیبانی

شما دیگر باید به یاد داشته باشید که کدک های صوتی هدفون خود را پشتیبانی می کند. جفت دستگاه های صوتی خود را به یک گوشی هوشمند در حال اجرا آندروید 11 و باز “ماشه Bluetooth Audio Codec انتخاب” در گزینه های توسعه دهنده. تنها پشتیبانی در دسترس خواهد بود در حالی که دیگران خواهد شد خاکستری از. علاوه بر این شما می توانید بررسی نرخ نمونه. حتی وجود دارد یک “HD Audio” ضامن که اجازه می دهد تا شما را به سوئیچ بالاترین تنظیمات.

19. بهبود های Gestural ناوبری

علاوه بر اینکه قادر به استفاده از آندروید 10 gestural جهت یابی با برنامه های شخص ثالث (با تشکر از یکی UI 2.5) یک UI 3 به شما اجازه پیکربندی حساسیت دکمه برگشت برای هر دو طرف است. در حالت ایده آل شما می خواهم کمتر حساسیت بر روی لبه سمت چپ آن را ممکن است به استفاده از حرکات برای باز کردن همبرگر منو دوباره.

20. رزومه در راه اندازی مجدد

در آندروید 11 شما دیگر لازم نیست برای باز کردن گوشی خود را به دریافت اطلاعیه ها پس از راه اندازی مجدد سیستم. به جای برنامه قادر خواهد بود برای دسترسی به اطلاعات کاربری رمز ذخیره به پر اطلاع رسانی خود را, سایه, با هشدار های دریافتی. این راه شما را از دست ندهید هر چیزی اگر گوشی خود را به روز رسانی به مدت یک شب.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی