5 دلیل که چرا شما نباید نصب iOS 14 در آی فون خود را فقط رتبهدهی نشده است

WWDC فقط در مورد هیجان انگیز ترین زمان از سال به عنوان یک کاربر آیفون (دوم تنها به دستگاه جدید unveilings البته). در این سال اپل با معرفی iOS 14 که وعده های سرگرم کننده ویژگی های جدید مانند ویدجت صفحه اصلی تصویر-در-تصویر ویدئو و ارتقاء عمده به پیام. قبل از پرش شما را به همه سرگرم کننده اما شما فقط ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن انتظار.

می توان آن را وسوسه انگیز برای iOS دانلود 14 در آی فون خود را حق دور. پس از انتظار یک سال کامل به صورت عمده آیفون به روز رسانی, چرا نمی خواهد شما شیرجه رفتن در سر? اما شما ممکن است متوجه است که دانلود و نصب iOS 14 همراه با برخی اشکالات و محدودیت های شما استفاده نمی شود به در iOS. حشره دار برنامه های محدود کننده رفتار و خطر از دست دادن داده ها فقط یک طعم و مزه از آنچه می تواند به اشتباه.

1. iOS 14 در حال حاضر در بتا

در حالی که iOS 14 است که از لحاظ فنی در حال حاضر در دسترس نیست واقعا. آنچه شما در واقع در حال دانلود است در iOS 14 beta. بتا نسخه ویژه ای از سیستم عامل iOS (و یا هر نرم افزار که برای ماده) است که کاملا به پایان رسید. توسعه دهندگان مانند اپل و انتشار این نرم افزار به یک استخر خاص از مردم را به آزمون برای اشکالات بی ثباتی و هر گونه مسائل دیگر آنها می خواهم به گرفتن و ثابت قبل از انتشار رسمی.

یکی از قابل توجهی از موانع با این نوع نرم افزار در نسخه بتا در وهله اول. شما را پیدا خواهد کرد آن را به طور مستقیم به عنوان به روز رسانی نرم افزار در صفحه تنظیمات. در عوض شما هم نیاز به یک ثبت نام در iOS توسعه دهنده یا ثبت نام آی فون خود را در اپل نسخه بتا برنامه.

عنوان این مقاله در iOS 14 بتا است و فقط برای ثبت نام توسعه دهندگان. این بدان معناست که شما هم نیاز به صبر برای اپل به انتشار iOS 14 اولین بتا عمومی و یا خودتان یک فایل IPSW برای dev beta. در هر صورت دانلود و نصب iOS 14 در آی فون خود را در حال حاضر است یک بیت از یک درد است.

2. این احتمال وجود دارد حشره دار

یک دلیل وجود دارد آن را ناپسند به دانلود نرم افزار بتا اولیه خود را بر روی دستگاه. در حالی که ما نه به حال زمان زیادی برای تست آن هنوز iOS اپل 14 بتا است که به احتمال زیاد حشره حتی بسیار حشره دار.

چگونه ما می دانیم که بدون تلاش کردن نرم افزار برای خودمان ؟ نسخه های بتا, طبیعت خود هستند حشره دار و مشکل ساز است. مثل ما در بالا گفت: هدف آنها این است که برای تست نرم افزار های جدید به علف هرز همه مسائل. اپل هیچ حق برای اطمینان از هر قطعی است مراقبت از قبل از کاشت نسخه های بتا به آن تست از آنجا که آنها می دانند که جامعه را گزارش این مسائل به عنوان آنها می آیند تا.

اگر شما سعی می کنید از بتا شما نیاز به درک خطرات ذاتی درگیر است. IOS اپل 13 beta زد تا حدودی صاف به طور کلی در حالی که iOS 12 را یک فاجعه بود ، بنابراین شما هیچ وقت نمی دانید خواهد شد که یک سیب بد.

3. شما می تواند از دست دادن تمام اطلاعات خود را

یکی از این خطرات است که از دست دادن داده ها. کامل و کل اطلاعات از دست دادن ذهن شما. اگر شما دانلود iOS 14 در آی فون خود را و چیزی را اشتباه می رود شما از دست دادن تمام اطلاعات خود را در حاشیه بازگشت به iOS 13.5.1. شما نیاز به انتخاب کنید یا امید آینده beta به روز رسانی رفع مشکلات خود و یا ضربه زدن به گزینه های هسته ای به عقب بر گردیم به یک نسخه پایدار از سیستم عامل iOS.

شما می توانید جلوگیری از این واقعیت اگر شما برنامه ریزی. شما نیاز به ایجاد یک نسخه ی پشتیبان از سیستم عامل iOS 13.5.1 با iTunes و یا یاب قبل از به روز رسانی به iOS 14. اگر شما در نهایت می خواهید به جمع و جور, شما قادر خواهید بود برای بازگرداندن آی فون خود را به نسخه پشتیبان خود را از دست دادن تنها اطلاعات شما تعلق گرفت در حالی که با استفاده از در iOS 14. فقط می دانم, پشتیبان گیری آی فون خود را در حالی که با استفاده از در iOS 14 را بازنویسی یک 13.5.1 پشتیبان گیری. برای جلوگیری از این موضوع مطمئن شوید که به بایگانی پشتیبان خود را به عنوان به خوبی.

4. وجود دارد پایدار iOS به روز رسانی در اطراف گوشه

در حالی که همه چشم ها بر روی iOS 14 وجود دارد در واقع یک آی فون جدید به روز رسانی خواهد شد که در آینده خیلی دیر است. اپل شده است تست بتا iOS 13.6 پس از ژوئن 1, شناور ویژگی های جدید مانند یک ردیاب علائم در سلامت, صوتی, پشتیبانی از اپل اخبار+ و تجدید “به روز رسانی خودکار” صفحه.

اگر شما می خواهم به جای پرش در سیستم عامل iOS به روز رسانی است که پایدار است, شما ممکن است بخواهید صبر کنید برای 13.6 به جای 14.0.

5. شما نمی قادر خواهد بود برای فرار از زندان

جیل بریک هنوز زنده است و به خوبی در iOS جامعه است. آن را نمی ممکن است اپل تایید شده اما دیگر باز می شود آی فون خود را به هزاران نفر از ویژگی های جدید و ترفند شما نمی توانید پیدا کنید در غیر این صورت.

متاسفانه به روز رسانی آی فون خود را به iOS 14 بلوک توانایی خود را به فرار از زندان آی فون خود را حداقل تا زمانی که کسی jailbreaks iOS 14 ، شما ببینید جیل بریک نیست در iOS گسترده ای از خدمات. اشخاص ثالث نیاز به پیدا کردن آسیب پذیری در هر نسخه از سیستم عامل iOS بهره برداری برای دیگر اهداف است.

اپل همیشه یک منجر شود که با انتشار نسخه های جدید از iOS به خاطر هیچ کس دیده است این نرم افزار است. اما دوم این نرم افزار می آید و این یک شمارش معکوس برای فرار از زندان. که گفت:, ما به احتمال زیاد نمی بینم فرار از زندان آسیب پذیری تا iOS 14 می آید این سقوط. این فقط معنی ندارد برای بهره برداران به فرار از زندان در iOS نسخه های بتا به عنوان اپل فقط انتشار یک به روز رسانی جدید در به عنوان کوتاه به عنوان یک یا دو هفته.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>