رزمندگان بازیکنان ممکن است سر منزل پس از کارنی اخراج هشدار Payten

ناراضی نیوزیلند رزمندگان بازیکنان ممکن است بخواهید به دنبال مربی استفان کارنی را در شوک اخراج.

که استارک هشدار از سرپرست رئیس تاد Payten که پذیرش کارنی پس از خروج در پی از روز جمعه دست به جنوب سیدنی Rabbitohs.

این یک چهارم شکست در شش NRL بازی در این فصل برای رزمندگان هزینه کارنی کار او برگزار شده بود پس از 2017.

و Payten نشان داد که تا چه حد آن نهفته بود در یک تیم نیاز به جداسازی در استرالیا در میان coronavirus محدودیت های مسافرتی توصیف آن به عنوان “مثل ما تا به حال یک مرگ در خانواده”.

“برخی ممکن است [می خواهید به بازگشت به خانه]” او گفت:. “دیروز بود یک موقعیت احساسی روز.

“استفان بسیار محترم و دوست داشتنی شده توسط بازیکنان. من نمی دانم که چگونه آنها احساس از خشم وضعیت. این آمار آنها بسیار سخت ،

“من واقعا احساس می کنید برای استیو. من می دانم که بازی گروه هستند لرزاند و هنوز در حال پردازش در لحظه.

“این بود وهم آور آن بوده است دشوار و عجیب و غریب 24 ساعت. آن را تقریبا مانند ما تا به حال یک مرگ در خانواده است. این واقعا یک فضای عجیب و غریب.”

در فوران است که به ظاهر قطاری از خلق و خوی داخل رزمندگان اردوگاه سابق به جلو Sione Faumuina پاره به باشگاه سلسله مراتب است.

“این بیشتر خودخواه و فاقد-همدلی تصمیم من تا کنون دیده ام در هر حق رای دادن در NRL” Faumuina گفت. “اگر من در بازی و آن اتفاق افتاد و … من می خواهم می خواهم به خانه در حال حاضر. من می خواهم می خواهم, ‘F این ارسال me home’.”

با این حال مدیر عامل شرکت کامرون جورج احساس شد در توجیه تصمیم گرفتن.

“رفتن به این, سال, بدیهی است که ما درک ما نیاز به بهبود را ببینید. پس بدیهی است که ما را به حساب چه چیزی اتفاق افتاده است با COVID-19 و تاسف وضعیت تیم ما در حال حاضر” جورج گفت: یکشنبه پایی نشان می دهد.

“اما از صاحب دیدگاه ما در اصول اساسی چه می کنیم و ما را در تصمیم گیری به عنوان به آنچه که بهترین برای آینده ما چه چیزی بهترین را برای باشگاه ما در حال حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر