یادداشت سردبیر: این ستون در اصل منتشر شد Jan. 27, 2020, روز پس از مرگ غم انگیز از Kobe Bryant.

کوبه برایانت درگذشت یک پدر. این تعجب به خاطر اینکه پدر مدتها پیش تبدیل به مهم ترین چیز در زندگی خود و حتی بیشتر از وزنه لس آنجلس لیکرز به پنج NBA عناوین و کسب شهرت بین المللی.

در دادگاه او مشهور تمرکز خود را برای درایو خود را برای رقابت است. او با الهام از مردم در داخل و خارج از ورزش با توانایی خود را به کار نه تنها سخت تر ولی دقیق تر در تلاش برای به حداکثر رساندن خود را به عنوان یک بازیکن.

نبود هر گونه مختلف در وجود شخصی که در آن تولد چهار دختر از طریق سال ساخته شده زندگی خود را, مهم نیست که چگونه بزرگ آن را تبدیل به یک زندگی که بود بزرگتر از خود.

آن که در راه با بسیاری از پدران حداقل آنهایی که چگونه متوجه یک تغییر در چشم انداز می تواند بزرگترین هدیه ای از زندگی است. کوبه را تحقق نشده اند ممکن است پخش در تلویزیون ملی هر هفته اما می توان آن را الهام بخش تر از حتی بزرگترین از زنگ ضرب و شتم عکس.

کوبه برایانت درگذشت Jan. 26 در سن 41 در یک هلیکوپتر تصادف. هشت نفر دیگر جان نیز در این فاجعه از جمله 13-year-old daughter Gianna. آنها به رهبری یکی از بسکتبال حوادث. دو مشترک هر دو یک بازی را دوست دارم و روح رقابت پس از پدرش به او برچسب “Mambacita.” از Mamba خود را که ستایش بالا.

در نظر گرفتن یک هلیکوپتر در هر نقطه اجازه دهید به تنهایی به بسکتبال جوانان ممکن است به نظر می رسد بیش از حد چیزی را ثروتمند و مشهور هالیوود راهکار. آن نبود. نه با کوبه. آن متولد شد و از تمایل خود را به بهترین پدر او می تواند.

آن آغاز شد و در روز بازی خود را. کوبه و همسرش ونسا, حال, دختر, تاتیانا در سال 2003 و پس از جی جی در سال 2006. آنها تا به حال بیشتر از Bianka در سال 2016 و کاپری در سال 2019. تاتیانا و جی جی هر چند تغییر راه کوبه اداره می شود.

او و ونسا در هانتینگتون بخش ساحل هانتینگتون بیچ — که در آن شخص از — به جای L. A. یا بورلی هیلز یا هر چیزی در L. A. در سمت غرب. چون لیکرز بازی در مرکز شهر لس آنجلس و در ال سگوندو در نزدیکی فرودگاه آن مکان ممکن است بیشتر مناسب برای این کار است. کوبه می خواستم هانتینگتون بیچ. این احساس مانند یک خانواده محل.

“بزرگ مردم وجود دارد,” او گفت: اغلب.

Remembering Kobe Bryant and his daughter Gianna (Getty/AP Images)
به خاطر سپردن کوبه برایانت و دخترش Gianna (گتی/AP تصاویر)

رفت و آمد به بازی و/یا شیوه می تواند ، این یک ساعت هر ترتیب اگر همه چیز راست می رود. دو ساعت اگر آن را نمی کند. به جای حرکت و نزدیک به شهر او تلاش برای پیدا کردن یک راه در اطراف آن به عنوان ناکامی بزرگ در زمان تخلیه که رانندگی باعث شد.

“حتی در تعطیلات آخر هفته … ترافیک رو واقعا بد” کوبه گفت: در Barstool ورزشی’ “از پارسیان” پادکست در سال 2018 است. “و من می خواهم از دست یک بازی مدرسه چون من نشستن در ترافیک. و این چیزها را نگه داشته و نصب. من تا به حال به شکل یک راه برای هنوز هم آموزش و تمرکز بر روی پیشه اما هنوز هم سازش هم خانواده است. به طوری که زمانی که من شروع به دنبال به هلیکوپتر.”

میلیاردر علامت کوبا می گوید: اغلب وجود دارد یک چیز را با پول نمی توان خرید: زمان. خوب کوبه داد و آن را یک شات. با پرواز بر فراز ترافیک, او در بر داشت یک راه برای در آغوش خود دوئل احساسات: بازی تمام کردن برای لیکرز در حالی که در حومه پدر از رویاهای خود را.

ناگهان او می تواند به لیکرز’ مرکز آموزش در 15 دقیقه ، او می تواند انجام افسانه ای خود حجم کار و هنوز هم عمل مانند کار در خانه پدر است.

“من روال همیشه همان” کوبه گفت. “وزن در صبح زود بچه ها به مدرسه پرواز کردن عمل مانند دیوانه من انجام کار اضافی, رسانه های, همه چیز من نیاز به انجام است. پرواز به عقب بر گردیم در همسفری خط و انتخاب بچه ها.”

بله که کوبه برایانت در اورنج کانتی مدرسه ابتدایی انتخاب کنید تا خط درست مانند هر پدر یا مادر. او نه تنها آن را انجام دهد. او آن را دوست داشت.

این است که او می گویند پدری. نه چیزهای بزرگ. نه پر زرق و برق ، روز به روز مسائل است. این چیزهای واقعی. مکالمات است که فقط اتفاق می افتد. چشم انداز است که تنها می تواند به دست آورد. اعتماد و عشق است که فقط ساخته شده است. ارگانیک.

او نمی خواهید به دست هر یک از آن فقط به خاطر او اتفاق افتاد به عنوان بهترین بازیکن بسکتبال در جهان است. او می خواست آن همه است.

“همسر من بود ‘من می توانید آنها را انتخاب کنید تا'” کوبه گفت. “و [گفتم], ‘نه. من می خواهم به انجام این کار است.'”

Kobe Bryant and his daughter, Gianna, watch the first half of an NCAA college basketball game between Connecticut and Houston on March 2, 2019, in Storrs, Conn. (AP Photo/Jessica Hill)
کوبه برایانت و دخترش, Gianna تماشای نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی بین کانکتیکات و هوستون در تاریخ 2 مارس 2019 در ستررس Conn. (AP Photo/جسیکا هیل)

اگر او می تواند او او که قرار بود به او.

“من در سفرهای جاده ای و چیزهایی شبیه به این که من نمی بینم بچه ها” کوبه گفت. “بنابراین هر بار که من به آنها مراجعه کنید و صرف زمان با آنها حتی اگر آن را 20 دقیقه در ماشین, من می خواهم که.”

می تواند آنها را رانده اند به عمل است که در حال وقوع بود در شمال L. A. on Jan. 26? احتمالا. این نیز محتمل است که کوبه می خواستم برای به حداکثر رساندن زمان خود را در روز یکشنبه با همسر و سه فرزند دیگر. این بود که دست پدر. این چیزی است که غرور و افتخار از زندگی او تبدیل شده بود.

کوبه هنوز با حضور برخی از لیکرز بازی پس از بازنشسته شد اما او نبود حضور ثابت. آن نبود که او دوست ندارد در این بازی. این است که چیزهای دیگر اهمیت بیشتر: بازی, خانواده, چیزهای پدر و چیزهایی که بچه های خود را’ همه چیز.

بسکتبال به او داده شده بود بسیار داده بود و تمام Bryants بسیار است. پس از دو دهه اگر چه او بود که به آن اجازه می دهد تا نگاهی دیگر. زمانی که او می خواهم به مرکز استیپلز و نشستن courtside او تقریبا همیشه همراه با خانواده.

او بسکتبال اولویت های تا به حال بدل از تسلط همه comers به اینکه 40 چیزی dad-مربی در بسکتبال جوانان مدار ساخت تا اعتماد به نفس دختران جوان است.

و بنابراین او در آن هلیکوپتر. آن را همیشه امن است. آن را تا به حال همیشه موثر بوده است. آن را تا به حال همواره بخشی از بودن یک پدر.

و آن می ایستد به همین دلیل اگر یک چیز وجود دارد کوبه برایانت بیشتر می خواستم برای شناخته می شوند و برای الهام بخشیدن به دیگران در آن نیست چگونه می توان بهترین بازیکن بسکتبال است.

آن بود که چگونه به بهترین پدر.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی