PGA Tour است که یک بار دیگر برگزاری مسابقات بدون طرفداران این هفته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

به طور طبیعی این بدان معناست که دیگر F-bomb تضعیف از طریق پخش.

به جای یک افتخاری, نسخه, اما, Rory McIlroy شکست آن را پس از خود توپ را روی گوه شات رفت قایقرانی گسترده حق فرود آمد و پشت یک درخت در RBC میراث فرهنگی را در بندرگاه شهر گلف لینک در کارولینای جنوبی است.

“است که یک اصطلاح فنی,” Faldo گفت. “او را نگه می دارد مسدود کردن آن درست است.”

McIlroy به پایان رسید و بعد از 6-تحت 65 و نشسته هفت پشت از رهبر Webb سیمپسون رهبری به آخر هفته. در حالی که Faldo را توضیح لغزش بسیار دقیق و واکنش او کاملا به خوبی به عنوان همتای خود جیم Nantz بود هفته قبل در چارلز شواب به چالش بکشد.

Nantz پس از بروکس Koepka اجازه دهید کلمه لغزش در حالی که complimenting جان رحم پس از یک تراشه در, فورا شروع به خنده.

جهان برتر گلف باز ندارد فقط بیت خوب صوتی به برداشت این هفته است.

در روز پنج شنبه, آدم Hadwin گفتگو با قوانین رسمی پخش شد به وضوح — و hilariously به پایان رسید با او گفتن رسمی “پیچ شما” پس از او مورد بررسی قرار گرفت و یک پنالتی برای به طور تصادفی در حال حرکت شن و ماسه در یک پناهگاه.

در Hadwin دفاع از آن بود که صادقانه اشتباه است.

Rory McIlroy of Northern Ireland walks on the 18th green during the second round of the RBC Heritage on June 19, 2020, at Harbour Town Golf Links in Hilton Head Island, South Carolina. (Streeter Lecka/Getty Images)
Rory McIlroy ایرلند شمالی پیاده روی در 18 سبز در دور دوم از RBC میراث در 19 ژوئن سال 2020 در بندرگاه شهر گلف با لینک Hilton Head Island, South Carolina. (Streeter Lecka/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی