مسابقه نسکار در آلاباما Superspeedway به تعویق افتاد باران

آلاباما علا. (AP) — رعد و برق یکشنبه مجبور نسکار برای به تعویق انداختن جام سری مسابقه در آلاباما Superspeedway بود که به مناسبت بازگشت از طرفداران بیشتر به آهنگ.

در این مسابقه که تحت فشار قرار دادند به 2 بعد از ظهر CDT روز دوشنبه برای اولین بار در میان coronavirus همه گیر است که در آن نسکار باز دروازه تا 5,000 طرفداران. کسانی که در grandstands بودند خواست به دنبال پناهگاه حدود 30 دقیقه قبل از شروع برنامه ریزی شده و منجر به دو به علاوه ساعت صبر کنید.

علاوه بر این از طرفداران و ممنوعیت مؤتلفه پرچم را ندارد و تنها تغییرات را بر روی صفحه نمایش در این مسابقه است.

نسکار اجرا قوانین جدید در پاسخ به رایان نیومن دلخراش تصادف در هنگام مسابقه برای برنده شدن در دامان نهایی در دیتونا در ماه فوریه است.

این تغییرات شامل حذف aero مجاری در superspeedway آهنگ های کاهش حجم گاز بدن و نیاز به لغزش نوار استفاده می شود در کل طول کمتر عقبی رو به سطوح سپر عقب را پوشش میدهد.

تیم رهبری به آلاباما و بدون هر گونه دانش و آگاهی عملی از خود اثر است. پس از آن وجود دارد هنوز هم-حداقل اما افزایش فن حضور.

نسکار مجاز 1,000 اعضای نظامی برای شرکت در آخر هفته گذشته باران-مختل مسابقه در حیاط-میامی جاده سریع السیر. این رویداد چندین بار متوقف شد و برای بیش از سه ساعت از کل تاخیر.

نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم از نمایش داده شدن در آن رویدادهای اما حامیان این نماد هنوز موفق به دیده می شود یکشنبه. وسایل نقلیه صف بلوار خارج از جاده سریع السیر با تکان دادن پرچم و یک هواپیما پرواز بالاتر از پیگیری کشیدن یک بنر مؤتلفه پرچم که گفت: “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.”

نسکار است اظهار داشت: دقیقا چگونه آن را برنامه ای برای جلوگیری از طرفداران از نمایش پرچم در پیگیری اموال و هیچ یک از موارد پنج شنبه در آلاباما بودند در داخل مرکز.

دنی Hamlin و Joe Gibbs Racing شد تا برای اجرا با یک رنگ سیاه و سفید طرح تجلیل از ملی حقوق مدنی موزه با موزه آرم روی کاپوت. حامی فدرال اکسپرس نمایش داده نخواهد شد ،

پرچم بان یکی دیگر از بیانیه نسکار.

فن دیوید Radvansky که شروع به آمدن به آلاباما در 1990s زمانی که پدرش اتومبیل های پارک شده در مسابقات بود که در میان طرفداران کف نسکار تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم.

“من فکر نمی کنم وجود دارد یک محل برای آن در نسکار به صداقت با شما” 32 ساله گفت. “نیست که بنشینم و با همه خوب اوله پسران, اما آن است که آنچه در آن است.”

اما مؤتلفه پرچم هنوز فروش در اد Sugg کالا چادر در سراسر آهنگ.

“آنها خیلی خوب انجام می دهند گفت:” هلن, آلاباما, ساکن شده است فروش مجموعه ای از اجناس در مسابقات نسکار برای 21 سال است. “مردم ناامید هستند که نسکار گرفته است که موضع. آن بوده است در اطراف تا زمانی که همه ما شده اند. من فکر نمی کنم کسی واقعا آن را متصل به هر نوع از نژادپرستی و یا هر چیزی. آن را فقط در جنوب چیز. آن شفاف است. این فقط یک میراث چیز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>