شکار: Bidvest عقل مربی می تواند در حال حرکت در خارج از آفریقای جنوبی برای فرصت های بهتر

Bidvest عقل مربی گاوین هانت تایید کرده است او در حال حاضر به دنبال تامین امنیت آینده خود را پیش از فصل آینده زیر این باشگاه تصمیم به فروش آن PSL وضعیت به Tshakhuma Tsha Madzvhandila صاحب تاپیک Mulaudzi.

اما شکار گفت: او را تنها در نظر گرفتن حق پروژه که در آن وجود خواهد داشت بدون دخالت در کار مربیگری.

این مربی با تجربه اضافه شده است که او قبول نمی کند هر کار ارائه می دهد در PSL اگر که نمی تواند تضمین آشکار او فقط می خواهد با توجه به دستور می شود و از چپ به انجام آنچه او بهترین می داند.

“همه چیز شروع به اتفاق می افتد برای من و در حال حاضر آن را در مورد گرفتن حق, پروژه,” شکار گفت: روزانه خورشید.

“من نمی خواهم دخالت. من فقط می خواهم به یک دستور و سمت چپ به تنهایی برای انجام کار من اگر من تصمیم به قبول هر گونه ارائه می دهد در آفریقای جنوبی.

“اگر آن را نمی توان تضمین شده و سپس من را به نگاه در جاهای دیگر.”

55 سال بیشتر اعلام کرد او می تواند در نظر بگیرید به دنبال فرصت های بهتر در خارج از آفریقای جنوبی اگر هیچ کس او را ارائه می دهد یک کار در PSL.

شکار روشن ساخته است که او مهم نیست حتی مربیگری یک تیم ملی در این مرحله است.

“اما من می تواند در حال حرکت در خارج از آفریقای جنوبی به دنبال فرصت های بهتر” را تایید کرد شکار.

“در این مرحله من مهم نیست اگر آن را یک تیم ملی و یا در سطح باشگاه.”

سابق SuperSport ایالات مدیر را رد کرد و ادعا می کند که خود را حقوق و دستمزد بالا می تواند خواسته های ایستاده در راه خود را از پیدا کردن یک خانه جدید, برچسب زدن, گزارش در مورد او که یکی از بالاترین پرداخت مربیان در آفریقای جنوبی “توده ای از زباله”.

“هر زمان که مردم می گویند من کسب مقدار زیادی از پول آن را می سازد من عصبانی است. آن را به یک توده ای از زباله. هر کسی که در اطراف می رود و گفت که مزخرف است کاشت دانه اشتباه در باشگاه کارفرمایان ذهن” او اضافه شده است.

“من باز به مذاکرات و من معقول مربی. من نمی رفتن در اطراف خواستار مضحک حقوق.”

شکار به این نتیجه رسیدند که همه او می خواهد در حال حاضر این است که در پایان فصل جاری بسته کیسه های خود و دانش آموزان را ترک کنید.

“من به پایان فصل و پس از آن ترک” به این نتیجه رسیدند شکار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>