در حالی که برخی از بازیکنان NBA با توجه به این که آیا به بازی زمانی که لیگ شروع مجدد در ماه آینده در میان عظیم سیاه و سفید زندگی مهم جنبش — چیزی که آنها نمی خواهید برای منحرف کردن اذهان از — Hall of Famer Wayne Embry می داند آنچه که او انجام می دهد.

او می خواهم به بازی.

انجام این کار, او گفت که این می تواند کمک قابل توجهی سوق دادن حرکت رو به جلو است.

“من همیشه طرفدار ورزشی بودن یک مدل از یک بیشتر جامعه از آنجا که ما با هم می آیند از فرهنگ های مختلف و زمینه های مختلف و کار به سمت یک هدف مشترک” Embry گفت: از طریق ESPN. “پیش رفتن و بازی در حال حاضر می تواند یک مدل است. من می دانم که من می خواهم به بازی.”

باشگاه مهندسان دختر بازی در لیگ از 1958-1969 مهمترین برای Cincinnati Royals و بوستون سلتیکز و برداشت پنج All-Star گره. او بعدها به عنوان مدیر کل برای Milwaukee Bucks, کلیولند کاوالیرز و تورنتو رپتورز و القاء شد به سالن از شهرت در سال 1999.

Embry شد اولین بار, سیاه, مدیر کل در لیگ است و در حال حاضر مشاور ارشد برای رپتورز — یک پست او برگزار شد و از سال 2004.

NBA در حال برنامه ریزی برای از سرگیری آن فصل در دیزنی جهان در نزدیکی اورلاندو فلوریدا در ماه آینده میان COVID-19 بیماری همه گیر. چند بازیکن مهمترین رهبری Kyrie Irving را مورد بحث و نگرانی در مورد بازی در سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

بازیکنان باید تا روز چهارشنبه اجازه دهید به لیگ دانم که آیا آنها خواهد شد شرکت — هر چند آنها نمی شود اگر آنها تصمیم به انصراف به نفع حمایت از این جنبش با توجه به کروناویروس مربوط به نگرانی و یا هر دلیل دیگر. هیچ بازیکن رسما گفت که او نمی خواهد بازی هر چند آتلانتا رویای ستاره رنه مونتگمری اعلام کرد او را به جست و خیز WNBA فصل به تمرکز بر عدالت اجتماعی اصلاحات است.

بازی پس از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور ترور

Embry بود در مواجهه با یک وضعیت مشابه خود در سال 1968.

سلتیکز شد تا برای شروع یک سری حذفی برابر فیلادلفیا 76ers در روز است که دکتر مارتین لوترکینگ ترور شد. اتوبوس و چند تن از هم تیمی های خود طبعا می خواستم برای نشستن و جست و خیز و بازی است.

“ذهن ما نیست در این بازی است. ما همه نیش زده,” او گفت: از طریق ESPN. “ما تا به حال یک جلسه. برخی از بازیکنان می خواست به بازی. بسیاری از بازیکنان نیست. قرمز [آورباخ] ما آمد و گفت: کمیسر [J. Walter] کندی شده است در تماس با شهرداران شهرها و آنها فکر آن را عاقلانه اگر ما به دلیل علاقه به بازی. مردم به ماندن در خانه به تماشای آن.

“ما تا به حال یک بحث است. ما نمی خواهید برای دیدن کردند. دکتر کینگ میراث بوده و مسالمت آمیز است. بنابراین ما بازی به بازی است.”

NBA بعد از آن به حالت تعلیق در بازی به مدت چهار روز تا پادشاه تشییع جنازه.

در حالی که این وضعیت نیست دقیقا همان است که امروز وجود دارد مقدار زیادی از شباهت — مهمترین بازیکنان که مایل به صحبت می کنند و می ایستد در مورد مسائل اجتماعی چیزی Embry است برای همه.

“من یک حامی بزرگ از متمم اول قانون اساسی,” او گفت: از طریق ESPN. “شما باید حق را به آوازی و اعتراض. بازیکنان ما هرگز نباید خفه شو و دریبل. اگر شما بر این باورند که در قانون اساسی است که باعث می شود شما یک وطن پرست و شما به عنوان می گویند هر آنچه شما می خواهید.”

Wayne Embry watches as the Toronto Raptors and the Golden State Warriors practice on the eve of Game 4 of the NBA Finals at Oracle Arena in Oakland on June 6, 2019. (Steve Russell/Toronto Star/Getty Images)
Wayne Embry ساعت به تورنتو رپتورز و رزمندگان طلایی امور خارجه تمرین در آستانه بازی 4 NBA Finals در اوراکل آرنا در اوکلند در 6 ژوئن 2019. (استیو راسل/تورنتو استار/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی