سلتیکز Jayson Tatum آتش سوزی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به زانو نظر

اگر و هنگامی که 2020 NFL شروع فصل پاییز امسال چندین بالا مشخصات بازیکنان در حال حاضر گفت: آنها را به زانو در طول سرود ملی در اعتراض به نژادی و بی عدالتی در کشور است.

“اگر” در ابتدای آن حکم وجود دارد چرا که دکتر Anthony Fauci اخیرا اظهار داشت: “فوتبال ممکن است رخ می دهد در این سال” با توجه به COVID-19 همه گیر به خصوص اگر NFL ندارد فصل در یک حباب شبیه به آنچه NBA برنامه ریزی شده است.

در روز جمعه هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان Fauci نظرات در حالی که به طور همزمان صحبت کردن در برابر زانو طول سرود.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین Celtics, اخبار و تحلیل های

“تونی Fauci هیچ ربطی به فوتبال NFL. آنها در حال برنامه ریزی بسیار امن و کنترل شده باز” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “اما اگر آنها نمی ایستادن برای سرود ملی و بزرگ ما پرچم آمریکا, من نمی توان به تماشای!!!”

این سخنان نمی نشینند و با بوستون سلتیکز ستاره Jayson تاتوم که اخراج با یک صدای جیر جیر خود را.

شکی نیست که 22 ساله است گفت: آنچه که بسیاری از بازیکنان دیگر در حال فکر کردن در مورد حق در حال حاضر.

چند تا از تاتوم سلتیکز تیمی از جمله Jaylen قهوه ای, Marcus هوشمند و Enes کانتر در حال حاضر اجازه دهید صدای آنها شنیده می شود در طول Black Lives Matter تظاهرات.

وقتی NBA فصل رزومه و فصل NFL آغاز می شود, ما می توانیم حتی بیشتر ورزشکاران به استفاده از سیستم عامل خود را به منظور بالا بردن آگاهی بدون در نظر گرفتن چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن احساس می کند در مورد آن.

سلتیکز Jayson Tatum آتش سوزی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به زانو نظر در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی

ایندکسر