بابا واتسون اجتناب یکی دیگر از ‘پیچیده’ قوانین بحث در بندرگاه شهر

پس از تیراندازی 2-بیش از 73 و بازی خود را به خارج از مسابقات Bubba Watson زیادی ندارد برای جشن گرفتن روز شنبه در RBC میراث.

او اما به دلیل پوسته-ebrate.

واتسون اجتناب عجیب و غریب قوانین تصمیم پس از ضربه خود توپ را روی گوه شات به greenside پناهگاه در بندرگاه شهر par-3 17th سوراخ و کشف یک خرچنگ کوچک زیر توپ خود را. فقط به عنوان PGA Tour قوانین رسمی مشت زن سفید وارد صحنه سخت پوستان تصمیم گرفت برای جلوگیری از هر گونه مسائل بیشتر خزنده را از زیر واتسون توپ و کوه در می رم بیش از آن در شن و ماسه در این نزدیکی هست.

قادر به بازی توپ واتسون نمی نیاز به یک حاکم. اما هنوز هم وضعیت ارائه مقدار زیادی از تفسیر.

“چوب توپ را روی گوه خود را به پایین وجود دارد مرد” واتسون گفت: بازی خود را رقیب Rory McIlroy آنها به عنوان منتظر سفید. “آن را نمی خواهد انگشت خود را و اگر آن را ندارد, آن خواهید بود شوخ.”

McIlroy سپس quipped: “نرم پوسته؟”

واتسون نگه داشته و اصرار دارد که او نمی خواست به بازی بازی شات با خرچنگ تحت توپ خود را به دلیل “من نمی خواهم جهان به دیوانه در من است.”

او در ادامه به توضیح بیشتر: “وجود یک دوربین و شما می دانید مردم دیوانه چون من می خواهم آمار یک حیوان است. … ما به اندازه کافی مسائل در جهان ما در حال حاضر ما نیازی خرچنگ مسائل است.”

خوشبختانه یک بحران بالقوه برطرف شد و واتسون پخش با خیال راحت از شن و ماسه قبل از ساخت دیو. هنوز هیچ کلمه ای در وضعیت خرچنگ پس از واتسون caddie, Ted, Scott ذکر این نگاه به “بازی مرده است.”

این نیست واتسون برای اولین بار قلم مو با حیات وحش در زمین گلف. او نیز تا به حال برای قرار دادن خود جانورشناسی دانش خود را به آزمون در 2015 PGA قهرمانی در سوت زدن تنگه زمانی که او توپ آمد به استراحت در لانه.

واتسون به نام قوانین رسمی بیش از, اما پس از رسمی اطلاع واتسون که مورچه ها در نظر گرفته نمی شد نقب حیوانات در قوانین گلف و او را مجبور به بازی ضربه واتسون رفت و در یک بیت از یک مورچه بیهوده گویی.

“اما من یک سوال برای شما,” او گفت: به رسمی. “از آنجا که آن را یک حیوان است. آن است که یک حیوان راست? آیا شما موافق با آن است ؟ آن ماهى آن را حفر یک سوراخ. این هم یک مورچه تخت و یا آن را یک حیوان حفر یک سوراخ. آن را به یک یا دیگر.”

نه گرفتن هر نقطه با رسمی واتسون سعی one last-ditch تلاش برای رهایی: “اگر بعضی از پسر های آلرژیک به مورچه و او یک مورچه بر روی او می تواند [نه] مراقبت کمتر؟”

این زمان در اطراف, واتسون اجتناب پیچیده قوانین بحث خوبی نوع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>