Blaydes’ بدون زرق و برق برنده کمک نمی کند که خود باعث


(R-L) Curtis Blaydes punches Alexander Volkov in their heavyweight bout during UFC Fight Night at UFC Apex on June 20, 2020 in Las Vegas. (Photo by Chris Unger/Zuffa LLC via Getty Images)
(R-L) Curtis Blaydes مشت الکساندر ولکوف در جلسه سنگین وزن در UFC شب مبارزه در UFC Apex در ژوئن 20, 2020 در لاس وگاس. (عکس از کریس انگری/Zuffa LLC طریق گتی ایماژ)

لاس وگاس — Curtis Blaydes حلق آویز شد برای زندگی عزیز بود و او مکیدن هوا به شدت به تقلا خود را با الکساندر ولکوف زخم کردن. Blaydes’ کشتی تحت سلطه Fight Night تقلا اما او قادر به دریافت این نوع از پیروزی چشمگیر است که باید تقویت استدلال خود را که او سزاوار عنوان شات به زودی.

Blaydes برنده نمرات 49-45, 48-47 و 48-46 اما آن را هیجان انگیز و نبود این نوع عملکرد که مجبور UFC رئیس دانا سفید دست.

قهرمان سنگین وزن استیپ Miocic را دفاع از کمربند خود در برابر قهرمان سابق دانیل Cormier در مهمترین رویداد UFC 252 on Aug. 15 در UFC Apex. Cormier گفته او به بازنشسته برنده یا از دست دادن و اگر او برنده, UFC برنج را مجبور به انتخاب بین Blaydes فرانسیس Ngannou و نور سنگین وزن قهرمان Jon Jones به رقابت برای خالی کمربند.

با توجه به اینکه Blaydes نیاز به یک وای لحظه ای که او موفق به دریافت کنید. او وعده داده شده قبل از مبارزه به عروسک کهنه ولکوف و او در بیشتر قسمت ها را انجام داد. او در زمان ولکوف پایین بارها و بارها اما او فرود آمد کمی ارزش زمین و پوند و به ندرت پیشرفته و موقعیت خود را.

این نگاه به خصوص بد آمدن بر روی پاشنه از شرکت اصلی رویداد یک درگیری بین جاش امت و شین بورگس که بدون شک یکی از بهترین حملات 2020. امت فراتر از شک ثابت است که او را بالا رده سبک وزن و حتی پس از او مجروح او زانو ثانیه از بازی.

آن را محدود توانایی های خود را, او گفت:, برای قرار دادن نوع گرما در مشت خود او می خواست به Burgos, از, اگر, Burgos خوردند تعدادی از hellacious عکس در حالی که نشان دادن یکی از بهترین چانه در ورزش.

امت برنده نمرات 29-28 دو بار و 30-27 در مبارزه سرگرم کننده که تا به حال جمعیت روی پای خود زود و اغلب به حال شده است وجود دارد یک.

Blaydes راه می رفت به قفس پس از آن و عملکرد خود نگاه کسل کننده و uninspiring مقابل. او شده است غالب در سراسر UFC اجرا و تنها دو ضرر و زیان شدند و به Ngannou اما به نظر نمی رسد مانند او به اندازه کافی برای تحت تاثیر قرار دادن مردم است که مهم است.

در یک نقطه در طول جلسه خود را سفید کردم تا از او cageside صندلی و سمت چپ. قابل توجه او تثبیت شده در قفس در طول امت-Burgos مبارزه است.

Blaydes خواهد بود یک مشکل برای هر کسی که در این بخش با توجه به کشتی توانایی و اندازه او اما مبارزان در بالای سطح مختلف از ورزشکار. او نیاز به نگاه خوب در مقایسه با Miocic, Cormier و Ngannou نه فقط دیگران در این بخش است.

جایی که او آمد با وجود تصمیم به اتفاق آرا برنده در روز شنبه.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر