ارزش علامت McGwire را 70 صفحه اصلی اجرای توپ از تاریخی 1998 فصل گرم به طور قابل توجهی

سابق St. Louis Cardinals اول baseman علامت McGwire infamously خرد راجر ماریس’ خانه-رکورد اجرا در سال 1998 زمانی که او در پایان فصل با 70 dingers – نه بیش از آنچه سابق نیویورک یانکیز ضربه بزرگ در سال 1961.

تاد مک فارلین شناخته شده کتاب های کمیک هنرمند خریداری 70 صفحه اصلی اجرای توپ در حراج برای حدود 3 میلیون درست پس از سال 1998 فصل است. اما پس از McGwire قرار داده شد از طریق wringer از استروئیدها رسوایی به علاوه اوراق قرضه Barry شکستن علامت خود را به توپ را به مقدار قابل توجهی کاهش یافته است.

MLB صاحبان ارسال جدید راه اندازی مجدد برای ارائه 60-بازی فصل

دو خانه حراج رهبران گفته TMZ ورزشی در روز سه شنبه که توپ ممکن است به ارزش حدود $300,000 – و به طور بالقوه حتی کمتر است.

کن گلدین اجرا می شود که Goldin مزایده گفت: سایت او پیش بینی شده است که این توپ با ارزش است جایی بین 250.000 دلار و $300,000. دیوید کوهلر که سر از SCP مزایده گفته TMZ که آن را می تواند به ارزش 250.000 دلار به $400,000.

کوکا کولا به پایان می رسد MLB حمایت پس از 3 فصل

مك فارلين بود گفت: در طول ESPN “بلند رفته تابستان” مستند – که بر روی صفحه اصلی-اجرای تعقیب و گریز بین McGwire و سامی Sosa – او پرداخت می شود معادل 2.7 میلیون دلار برای توپ اما آن را به پایان رسید تا بودن کمی بیش از 3 میلیون دلار بعد از مالیات و هزینه.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر پوشش ورزشی در FOXNEWS.COM

نادر مایک ماهی قزل آلا تازه کار, کارت, به تازگی به فروش می رسد بیش از آنچه در خانه حراج پروژه ارزش توپ می شود. کارت که فروخته شد از طریق Goldin مزایده به حراج گذاشته شد برای $900,000.

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>