قانون برنده: Tiz این قانون می بلمونت پیروزی


Jockey Manuel Franco rides atop Tiz the Law after crossing the finish line to win the 152nd running of the Belmont Stakes at Belmont Park on June 20, 2020, in Elmont, New York. (Al Bello/Getty Images)
سوارکار اسب دوانی شدن مانوئل فرانکو سواری بالای Tiz قانون پس از عبور از خط پایان را به نفع خود 152nd در حال اجرا از بلمونت سهام در بلمونت پارک در ژوئن 20, 2020, در المنت, New York. (آل Bello/گتی ایماژ)

با تشکر از فشار در اطراف نهایی نوبت قریب به اتفاق مورد علاقه Tiz قانون برنده 152nd نسخه از بلمونت استیکس بعد از ظهر روز شنبه در بلمونت پارک در المنت, New York.

Tiz قانون jockeyed توسط مانوئل Franco, آویزان کردن در موقعیت سوم از سمت راست دروازه در کوتاه آهنگ. اسب در نهایت خود را حرکت در اطراف نهایی نوبت فزاینده پیش رو در خارج به ادعای منجر شود. از وجود او هرگز به عقب نگاه کرد.

Tiz قانون cruised کشش به راحتی ادعا برنده شدن نزدیک به چهار طول با زمان 1:46.53. نیویورک-تربیت کره اسب برای اولین بار به برنده شدن در این مسابقه در 138 سال متعلق به جک Knowlton و Sackatoga پایدار است. او آموزش دیده بود توسط بارکلی Tagg که در حال حاضر قدیمی ترین مربی برای پیروزی در بلمونت استیکس در 82.

دکتر پست و حداکثر بازیکن به پایان رسید و در دوم و سوم بود.

بلمونت استیکس معمولا طولانی ترین از سه عامل اصلی مسابقات هر سال در 1 و نیم مایل با این حال که فاصله کاهش یافته بود به طور قابل توجهی در این سال به دلیل غیر طبیعی تنظیم تقویم مسابقه میان COVID-19 pandemic — که ممنوع اسب توانایی برای آماده سازی به درستی برای این مسابقه است. مسیر کوتاه شد فقط 1 ⅛ مایل به جای آن که آن را در کوتاهترین از سه رویدادها و آغاز شد در گوشه بالا سمت راست از مسیر به جای در مقابل خالی grandstands.

بلمونت استیکس سنتی سومین و آخرین مرحله از تاج سه گانه عقب رانده شد تا دو هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ، رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو رسما پاک اسب مسابقه به سر در وزارت امور خارجه در تاریخ 1 ژوئن.

کنتاکی دربی معمولا برگزار می شود اولین دوشنبه در ماه مه هر سال موکول شد به سپتامبر. 5. این Preakness Stakes خواهد شد و سپس نتیجه گیری سری در اکتبر. 3 آن را به عنوان به تعویق افتاد از اولیه آن اجرا تاریخ مارس 16.

Tiz قانون باید او برنده هر دو Kentucky Derby و Preakness Stakes, تبدیل شدن به سومین اسب پس از 2015 به برنده تاج سه گانه زیر است آمریکا Paroah پیروزی در سال 2015 و توجیه را در سال 2018 است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>