ناگهان بیس بال در سال 2020 به نظر می رسد بسیار بعید است

شاید شما احساس که تمام راه همراه است. بی باک خود را در همه گیر بدبینی که احتمالا ثابت خواهد رئالیسم شما نمی اجازه دهید خود را به خرید ضمنی امیدوارم که از آب و هوای گرم و یا پریشان کار نزاع است که تهدید به از خط خارج لیگ اصلی بیس بال اگر این بیماری نیست. اما برای من این یک تلاقی حوادث امروز که در خدمت به برجسته چگونه مخاطره آمیز فرضی فصل همیشه بود و چگونه سردستی این کشور حیف و میل این شانس را شامل coronavirus به عنوان به سرعت به عنوان کارشناس درک اجازه می دهد.

اولین گزارش که هشت نفر در فیلادلفیا فیلیز تسهیلات در ویکی فلوریدا — پنج بازیکن و سه کارکنان — همراه با بسیاری از اعضای خانواده خود را آزمایش مثبت برای COVID-19. تاسیسات تعطیل به طور نامحدود. سپس یک Toronto Blue Jays بازیکن در نزدیکی Dunedin اردوگاه نشان داد علائم و زمینه های خود را بسته بودند به عنوان به خوبی. یکی از تنها تعداد انگشت شماری از Houston Astros بازیکنان آموزش در وست پالم بیچ آزمایش مثبت است.

وال استریت ژورنال گزارش داد که 11 بازیکن از هفت تیم 40-man فهرست اسامی آزمایش مثبت پس از شروع ماه ژوئن است. در بهار بیشتر امکانات آموزش شروع به بسته شدن; بیشتر موارد شروع به ظاهر در سایر رشته های ورزشی.

آن را نمی ورزشکاران و یا دو و میدانی هستند که این موضوع آن را به سیاستگذاران در کشورهای که در حال باز کردن در موعد مقرر و افرادی که فکر می کنم اقدامات احتیاطی یک بیانیه سیاسی. به عنوان مشکل به عنوان تعداد انگشت شماری از تست مثبت در اطراف MLB هستند و آنها محصول جانبی طبیعی از آموزش در یک دولت است که در تنظیم یک رکورد جدید برای تایید موارد تقریبا هر روز این هفته است. و فلوریدا است که فقط یکی از 10 متحده “در حال حاضر گزارش آن بالاترین هفت روز به طور متوسط جدید کروناویروس موارد در هر روز پس از بحران آغاز شد” با توجه به گزارش سی ان ان.

Dodger Stadium's entrances were locked on what would have been opening day, and it's becoming harder to envision a safe plan for playing as infections from the coronavirus surge. (Photo by Mel Melcon/Los Angeles Times via Getty Images)
طفره زن استادیوم ورودی قفل شده بودند در چه بوده است روز افتتاحیه و آن را در حال تبدیل شدن سخت تر به پیش بینی امن طرح برای بازی به عنوان عفونت از coronavirus افزایش است. (عکس توسط Mel Melcon/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

همانطور که از جمعه در ایالات متحده تا به حال بیش از 2.2 میلیون نفر تایید موارد COVID-19 و نزدیک به 119,000 مرگ و میر. وجود دارد 26,875 موارد جدید در سراسر کشور امروز به تنهایی. این بدترین روز تنها پس از 5 ژوئن. قبل از آن شما باید برای رفتن به اواسط ماه مه برای پیدا کردن جدید روزانه مورد مجموع بیش از 26,000. همه گیر نیست و بیش از آن نیست حتی در رکود بازار.

“ما هرگز این منحنی ما هنوز در همان منحنی” دکتر ویویان Towe متخصص اپیدمیولوژی در بیمار-محور نتایج تحقیقات موسسه گفت: در مورد به اصطلاح موج دوم که قرار بود به ضربه هنگامی که آب و هوا تبدیل کولر دوباره. “که ممکن است درست نباشد برای هر محل اما مردم در حال خواندن است که ما در عمده شیب و پس از آن ما به دنبال چیزی آمده تا زمانی که صادقانه در بسیاری از مکان ها وجود دارد هرگز یک شیب.”

من رسیده به کارشناسان در اوایل این هفته سعی کنید به درک آنچه در آن خواهد بود — یا باید — را به لغو یک فصل بیس بال پس از آن بود در حال حاضر در جریان است. این یک مسئله که مربوط نیست فقط به امنیت عمومی بلکه به تیره و تار مذاکرات بین MLB و MLBPA. تا چه حد به سقوط بیس بال را می توان و چه راحت هر دو طرف باید بانکی در درآمد قابل توجهی از postseason در حال پرسش انتقادی که نسبت به دقت ارزیابی طرح های مختلف. به نظر می رسید مانند بیس بال مورد نیاز به می دانم که اگر و زمانی که — یا حداقل چرا آن ممکن است متوقف شود قبل از آن می تواند شروع.

در حال حاضر من خیلی مطمئن نیستم آن قادر خواهد بود برای شروع.

البته بیس بال را شدید احتیاطی. من اصلا شک بهترین نیات خود را و یا تلاش. قبل از whiplash القا هفته از مجادله بر اقتصاد ما معرفی شدند به ایمنی و بهداشت پیشنهاد شد که 67 صفحات در یک نقطه باقی می ماند و تحت مراقب ساخت و ساز.

اما به عنوان دکتر Towe توضیح داد که قادر به کاهش ریسک در استادیوم مانند یک قطعه کوچک از نگه داشتن تمام بازیکنان تیم, کارکنان, کارکنان پشتیبانی خود را به خانواده ها و جوامع اطراف امن در حالی که بازی بیس بال در طول یک بیماری همه گیر.

“از آنجا که بازیکنان واقعا زندگی در یک زمینه فراتر از بازی,” او گفت:. “و این که منبع خطر است.”

که خطر همیشه رفتن به آشکار به عنوان بازیکنان آلوده و یا پرسنل. کارشناسان این را فهمیدند و رک و پوست کنده می کند MLB. سلامت و ایمنی پروتکل های شامل طرح های احتمالی برای آزمون مثبت به این دلیل که لیگ می دانستم که آن را نمی خواهد از طریق این فصل بدون. اما آنچه در مورد 11? حداقل. در کمتر از یک ماه.

ناگهان این احساس که ما در حال بازی ضربت سخت زدن یک مول با یک بیماری بالقوه کشنده تلاش برای مهار شیوع بیماری عطف به ماسبق و این که قبل از اضافه کردن این عارضه نیاز به دریافت یک بازی تقریبا در هر روز.

“اگر ما می دانستم که همه چیز ما نیاز به دانستن در مورد این بیماری گفت:” دانشگاه واشنگتن اپیدمیولوژی دکتر استیو Mooney “ما می خواهم در حال حاضر به تصمیم گیری درست است.”

غالب طرح برای سال در حال حاضر شده است به تیم های خود بازی (خالی) صفحه اصلی استادیوم سفر تنها در مناطق خود. در حال حاضر به عنوان آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که چگونه متغیر سطح محلی laxness کمک به جدید خوشه لیگ گزارش شده است که با توجه به اجرای یک حباب در امتداد خطوط NBA در والت دیزنی جهانی. بیس بال حباب خواهد بود در جنوب کالیفرنیا که در آن تایید موارد هنوز هم در حال افزایش است اما آنها یک تعداد انگشت شماری از استادیوم خوب و یک سیاست جدید الزامی ماسک توان در فضاهای عمومی.

اما راستش حتی اگر تعدادی از بازی ها نیست که پر و رابطه بین لیگ و اتحادیه نبود خیلی چیز ساییده شده آن را سخت تر و سخت به تصور کنید که چنین برنامه ای در آینده با هم در زمان بازی با معنی فصل است. و در این رای من مطمئن هستم که آن را امن خواهد بود اگر آن را انجام داد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>