صاحب Mark Davis می گوید: او با توجه به اظهارات برکت به ثبت نام khezri پس از 2017

لاس وگاس اظهارات مالک علامت دیویس گفت که او به “برکت” به مقابل دفتر به ثبت نام khezri و انجام داده است تا پس از 2017.

دیویس که در زمان بیش از این تیم در سال 2011 از پدرش Al, ESPN گفت: این پل گوتیرز او هیچ مشکلی امضای سابق San Francisco 49ers کارفرمایی پس از او آزاد شد عامل پس از سال 2016 فصل است.

“پس از سال 2017 به من گفت: مربیان و مدیران عامل است که اگر آنها می خواهند به استخدام khezri آنها از من برکت” دیویس گفت:.

Kaepernick رسما تصمیم گرفتند قرارداد خود را پس از سال 2016 هر چند 49ers آماده بودند تا او را آزاد کند اگر او این کار را نکرد. این همان فصل او شروع به گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. او نه بازی های برگزار شده پس از.

درک Carr شده است اظهارات’ شروع کارفرمایی پس از 2014. در سه فصل گذشته اظهارات استفاده کرده اند EJ Manuel A. J. McCarron و مایک Glennon خود را به عنوان پشتیبان. به عنوان 2020 فصل, اظهارات سر مربی جان weather underground در حال حاضر مارکوس Mariota و ناتان Peterman به عنوان پشتیبان گیری.

ملت اخیر حساب با نژادپرستی و خشونت پلیس و عدالت اجتماعی مسائل به ارمغان آورده است Kaepernick سکوت اعتراض خود را به کانون توجه است. بعضی از بازیکنان باید یک درک بهتر از آنچه که در اعتراض به معنای در وهله اول و دیگران باید توضیح داد که چرا آنها در زمان احساس آنها نمی تواند پیوستن به کارفرمایی.

که با تغییر یک لیست در حال رشد از ستاره ورزشکاران گفت: آنها قصد به زانو زدن در طول سرود ملی این سقوط. پس از کمیسر راجر Goodell گفت: در اوایل این هفته او را تشویق می کند امضای Kaepernick, لس آنجلس, شارژر, سر مربی آنتونی لین گفت: عامل آزاد است که در این تیم تمرین لیست.

Las Vegas Raiders owner Mark Davis is supportive of signing Colin Kaepernick, he said. (AP Photo/Jeff Chiu)
لاس وگاس اظهارات صاحب Mark Davis حمایت از امضای khezri, او گفت:. (AP Photo/جف Chiu)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>