نیمار با هدف ‘تاریخ’ با PSG

نیمار مصمم است به “تاریخ” برای پاریس سن ژرمن که در لیگ قهرمانان بازده در ماه اوت است.

جهان گران قیمت ترین بازیکن بوده است و نتوانسته است منجر به Ligue 1 قهرمانان اروپا شکوه تا به حال با او پس از اتمام €222 میلیون دلار (£201m/$248m) حرکت از بارسلونا در سال 2017.

نیمار به ثمر رساند و در مجموع 3-2 به پیروزی بوروسیا دورتموند در آخرین 16 قبل از 2019-20 رقابت متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

یوفا قصد دارد به مرحله این فصل چهارم نهایی به بعد در یک ‘مینی مسابقات’ قالب در پرتغال که در آن زمان PSG نمی خواهد که برای نزدیک به شش ماه با لیگ 1 فصل شده به این نتیجه رسیدند اوایل یک امتیاز در هر بازی بر اساس.

داشتن برنده فرانسوی عنوان برای سومین بار نیمار در حال حاضر می خواهد برای ارائه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به پایتخت.

“این دوره غیر معمولی اما تمرکز اصلی بود به نگه داشتن امن و با ثابت بدن و ذهن” برزیل ستاره گفت: از طریق وب سایت رسمی خود را.

“من آماده ام و هیجان زده به بازگشت فکر زیادی در مورد لیگ قهرمانان ، ما یک گروه قوی فتح تاریخی صلاحیت با همان شدت و فداکاری اما من از دست این گرما از این بازی است. من به سختی می تواند صبر کنید برای ورود به زمین و به, اگر خدا خواهد برد.”

نیمار را مربی تناسب اندام ریکاردو روزا شده است تحت تاثیر قرار با این بازیکن تعهد به نگه داشتن در شکل در طول سال از عدم فعالیت.

“تاکید اصلی نیمار تعهد و تلاش و عملکرد او بود تمرکز” رزا گفت.

“من هرگز تا به حال امکان اینکه سه ماه مستقیما با او و او نشان داد و فداکاری و تعهد و هیجان زده به نمایشگاه اعتماد و احترام برای من کار می کنند.”

این اظهارات از نیمار تاکید بر تعهد خود به پاری سن ژرمن باعث می آیند یک روز پس از آن آشکار شد که برزیل دستور داده شده است به پرداخت €6.7 m (£6.1 m/$7.5 متر) به سابق باشگاه بارسلونا.

کاتالانها که مشتاق امضای مجدد رو به جلو اما در حال حاضر بعید به انجام این کار با توجه به مسائل مالی از این بیماری همه گیر کوروناویروس دیدم یک قاضی قانون به نفع خود بیش از یک امضای-در پاداش اختلاف با سابق خود بازیکن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>