Kyler موری اسلاک این لایحه برای 21 بازیکن جمع آوری در دالاس

کاردینالز کارفرمایی Kyler موری 2019 توهین آمیز rookie از سال می خواهد به آن را به سطح بعدی در سال 2020 است. و او مایل به نوشتن این بررسی کمک خواهد کرد که پایه و اساس آن است.

هر منبع با آگاهی از وضعیت موری دعوت کرده است 20 تیمی به دالاس برای جلسات تمرین که اجرا خواهد شد از یکشنبه تا چهار شنبه. موری برای پرداخت کل رویداد از سفر به مسکن به مواد غذایی است. آن را به هزینه بیش از $40,000.

او دعوت تمام quarterbacks (چهار جمله از او پشت در حال اجرا (چهار) گیرنده (نه) و تنگ به پایان می رسد (چهار) برای یک سری از زمینه جلسات و تیم تمرینات ساختمان از جمله بولینگ و تفرج به بالا گلف. تمام 20 تیمی دعوت را پذیرفته است.

مورای ساخته شده و تمام مقدمات از پرواز به هتل برای شام به فعالیت است. آنها با استفاده از یک جفت از زمینه های عملی و آنها برنامه ای برای آگاه فیزیکی-فاصله مورد نیاز در حالی که کار کردن و در تمام رویدادهای مرتبط.

با هیچ فرد offseason برنامه آن را یک راه برای کاردینالز’ مهارت-موقعیت برای آماده شدن برای سال 2020 فصل کار در پخش و صرف زمان با هم. و آن را بیشتر اثبات این که موری است آنچه در آن طول می کشد برای تبدیل شدن به یک لیست حق رای دادن کارفرمایی.

Kyler موری اسلاک این لایحه برای 21 بازیکن جمع آوری در دالاس در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>