جو بردی: تدی بریج باعث می شود همه بهتر

عروسکی بریج بازی کرده است و به عنوان یک کار تمام وقت استارت پس از یک حرفه ای-تهدید و آسیب زانو در اوت 2016. اما پلنگ دیدم به اندازه کافی — و می دانستم که به اندازه کافی در مورد او — که آنها امضا ماساچوست در آژانس به عنوان کارفرمایی حاضر و آینده است.

Panthers هماهنگ کننده توهین آمیز جو بردی بود حمله دستیار با پرستاران که نیواورلئان را به دست آورد بریج از جت در ماه اوت سال 2018 است. بردی صرف مقدار زیادی از زمان با بریج آشنایی کارفرمایی با جرم.

در حال حاضر بردی و ماساچوست در حال همکاری نزدیک با هم دوباره.

“هر کس که ملاقات عروسکی Bridgewater او باعث می شود همه بهتر” بردی گفت: طی یک ویدیو کنفرانس پنج شنبه از طریق Myles سیمونز از تیم سایت. “ما تا به حال یک روز که در آن ما تا به حال تدی در حال اجرا جلسات. من فکر می کنم که این مهم با داشتن یک مرد که می داند یک مقدار خوبی از سیستم و آنچه ما انجام می دهیم اما همچنین دارای یک ایده از فوتبال و قادر به توضیح آن و آموزش آن به دیگران است.

“من فکر می کنم از یک کارفرمایی نظر زمانی که شما قادر به نصب بازی شما قادر خواهید بود برای برقراری ارتباط اصطلاحات — حتی اگر آن را متفاوت از آنچه شما شناخته شده در گذشته — آن را فقط نشان می دهد که چگونه با ارزش شما هستند.”

ماساچوست رفت 5-0 برای پرستاران در فصل گذشته با Drew Brees کنار. در سال 2015 آخرین بار بریج بود و تمام وقت استارت او رفت 11-5 با وایکینگ ها به دست آورده و طرفدار کاسه افتخارات.

“من می دانستم که آنچه که ما تا به حال در تدی Bridgewater” بردی گفت. “من می دانم که این نوع از برنده شدن در فوتبال است که او [بازی] و در حال رفتن به بازی. بنابراین من بسیار هیجان زده هستم برای او در نهایت قادر به انجام این کار دوباره.”

جو بردی: تدی بریج باعث می شود همه بهتر است در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>