آیا می دانید: جک نیکلاس نیز بز در پایان در جایگاه دوم (و نه فقط در رشته های اصلی)

قضاوت اصلی قهرمانی به تنهایی جک نیکلاس گلف است بز با 18 آنهایی که بزرگ است. هک او بیشتر سبز کت از فیل مایکلسون کل رشته های. اما جک دونده تا رکورد ممکن است فقط به عنوان شگفت انگیز است.

طلایی و خرس نقره گرفت در 19 سایر رشته های. نوزده! نیکلاس مه را به اتمام حرفه ای گرند اسلم سه بار اما او نیز به اتمام حرفه runner-up اسلم چهار بار. بنابراین او نیز بز از بسته شدن معامله در گلف چهار بزرگترین حوادث. . . شوخی جک!

اما به طور جدی این است که بسیاری از تماس های نزدیک. هشت بیشتر در واقع از مایکلسون که شماره 2 در این لیست هم با 11 (آرنولد پالمر سوم است (10). با عرض پوزش به خاطر چیدن بر شما فیل. و ما در حال انجام نشده است!

آیا می دانید: کارشناسی ارشد آهنگ تم در واقع شعر

هدف از این پست هر چند در واقع به نقطه های مختلف نیکلاس علامت هنگامی که آن را به اتمام در جایگاه دوم است. اکثر طرفداران گلف در حال حاضر در مورد جک 19 دونده-یو پی اس که به نوعی شکست نقطه از یک آیا می دانید پست. شما می دانید ؟

این هفته RBC میراث به حال مردم بحث لوقا دونالد قابل توجه و در عین حال تا حدودی ناامید کننده—سابقه در بندرگاه شهر گلف لینک کلیک کنید. در حالی که LD به پایان رسید دوم پنج بار در این رویداد او را هرگز به دست آورد. و در صورتی که برای تلفن های موبایل سخت به جلو و خاموش دلیل آن است که است. زیرا بدیهی است که آن را به طور کلی دشوار را به پایان برساند که در تور PGA رویداد و همچنین به دلیل معمولا اگر شما به اندازه کافی خوب به پایان برساند که در تور PGA صورتی که بسیاری از زمان شما نیز پیروزی از آن در برخی از نقطه.

پادکست: جک نیکلاس در ساخت بستنی و ماهیگیری با ببر

با توجه به این مسیر غیر معمول رکورد من شده است با اشاره به لوقا به عنوان “فیل مایکلسون از RBC میراث” به دلیل فیل را به خوبی شناخته شده رکورد شش دونده-یو پی اس در ایالات متحده باز است. دوباره ببخشید فیل. معلوم وجود دارد در واقع یکی دیگر باز است که به پایان رسید دونده تا بار دیگر در همان رویداد بدون برنده است. درست است که جک!

فوق العاده نیکلاس به پایان رسید و نفر دوم در کانادا باز در هفت نوبت در طول نامی حرفه ای. حتی بیشتر باور نکردنی است که این واقعیت نیکلاس طراحی شده البته گلن ابی که میزبانی بسیاری از کسانی که در ظاهر. البته همان طور که تایگر وودز ضربه معروف خود fairway پناهگاه شات در 72 سوراخ برای قرار دادن تا پیروزی خود را در سال 2000 به کانادا باز است. فقط گفت: جک. . .

به هر حال لوقا شما در رفو شرکت خوب وقتی که می آید به تماس بدون پیروزی در یک خاص PGA Tour رویداد. البته در واقع برنده شدن در هیلتون رئیس یکی از این سال ها نمی صدمه دیده است یا نه.

مرتبط با: تنها par-4 سوراخ در یک در PGA Tour تاریخچه واقعی بود doozy

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>