با نیوجرسی شیاطین از دست رفته در NHL 24-تیم بازگشت از مکث ناشی از رمان coronavirus مرکز نیکو Hischier قرار دادن خود را تمدید offseason به خوبی استفاده کنید.

شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2017 پیش نویس انجام شده است نظامی خود تعهد به کشور سوئیس که دارای اجباری 18-هفته خدمات برای مردان پس از سه هفته نانامی به بازی بیش از شش یا هفت سال.

Hischier تا به حال فکر در مورد انجام آن در طول فصل اما با شیاطین نامشخص زمانی که آنها بازگشت از مکث آن را تبدیل به گزینه ای مناسب.

“یکی از دلایل من این بود که من نیاز به ماندن در شکل” Hischier گفت: روز شنبه در یک زوم تماس بگیرید. “من نمی دانم که به کجا برود چرا که ورزشگاه بودند باز نمی شود و من نمی توانستم فقط در خانه کار می کند. من فقط نمی باید از این ابزار برای یک تمرین خوب وجود دارد. برای چند هفته این کار, اما من احساس می کنم نیاز به رفتن به جایی آماده می شود زمانی که ما تا به حال برای رفتن به عقب و دوباره بازی. سپس ارتش آمد و آنها تا به حال یک راه حل عالی چون جایی که من هستم در حال حاضر که یک ساختمان بزرگ است. آنها باید همه چیز وجود دارد که شما نیاز دارید.”

21 ساله Hischier است در یک برنامه خاص برای ورزشکاران, اگر چه چهار هفته اول کلاس ها برگزار شد از راه دور و از آنجا که از virus. او در حال حاضر حضور در کلاس برای یادگیری اورژانس های پزشکی, تکنیک های, در میان چیزهای دیگر در صبح و کار کردن با همکار ورزشکاران در بعد از ظهر از جمله برخی از بازیکنان هاکی از سوئیس تیم ملی.

او نه یادگیری چگونه برای ماه مارس و یا رانندگی یک تانک و او را از رفتن به محدوده شلیک به شلیک یک سلاح خودکار. سربازان در سوئیس ارتش حرفه ای انجام دهید که.

Hischier می کند دریافت و قوانین وجود دارد را دنبال کنید. او با این نسخهها کار پنج روز به خانه می رود و بازده هفته بعد. او رتبه نشده است.

“ما نمی بسیار ارتش مسائل هنوز” Hichier گفت: اگر چه او انتظار jt افزایش خواهد یافت و در آن زمان او پس از اتمام در اواسط ماه اوت است.

Hischier در حال آمدن است آنچه به نظر او یک فصل ناامید کننده. مانند بسیاری از شیاطین او نیز پس از یک شروع بد منجر به اخراج مربی جان Hynes و مدیر کل ری Shero. او به پایان رسید و با 14 گل و 22 پاس گل در 58 بازی. نیوجرسی ارسال شده 28-29-12 رکورد اتمام 12-5-4 در گذشته 21 مسابقات تحت مربی موقت آلن Nasreddine.

“بدیهی است که آن را یک سال است که ما انتظار” Hischier گفت. “بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده است و بدیهی است که با تمام این تغییرات است. آن آسان نبود. من فکر می کنم بزرگترین چیزی که برای ما این بود که ما تا به حال واقعا بد شروع می شود. این همیشه خسته کننده و آسان نیست زمانی که شما به پایین در جدول رده بندی و شما باید برای گرفتن.”

Hischier احساس او چند قدم به جلو در فصل سوم خود را, اما این تیم عدم موفقیت در زمان دور از آن است.

با اواخر فصل تجارت defenseman اندی گرین Hischier است باز به فکر جایگزین او را به عنوان شیاطین’ کاپیتان فصل آینده است. او جایگزین کاپیتان این فصل است.

“در پایان روز, من هنوز یک بازیکن جوان” Hischier گفت. “من هنوز هم یک راه طولانی برای رفتن بسیاری از چیزهایی که من نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است. من نیاز به یادگیری است.”

مثل یادگیری در ارتش در برخی از راه.

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی