کابوی ها’ جرالد McCoy در تماس خارج جری جونز برای سکوت: ‘آن را به نظر نمی آید خوب’

جرالد McCoy هنوز برای بازی کردن برای دالاس کابوی ها.

او در حال حاضر گرفتن جری جونز.

به تازگی امضا کابوی دفاعی مقابله با ظاهر در ESPN “را” در روز جمعه. او کلمات قوی برای به طور معمول آوازی جونز که هنوز به ایجاد یک بیانیه پس از جورج فلوید مرگ است.

در حالی که راجر Goodell صحبت کرد کلمات “Black Lives Matter” به افکار عمومی منتقل مسالمت آمیز بازیکن تظاهرات NFL برجسته ترین صاحب ندارد گفت: یک کلمه ، McCoy می خواهد بدانید چرا.

‘چیزی’

“هنگامی که شما یک حق رای دادن به عنوان تشخیص به عنوان کابوی, مردم, گوش دادن زمانی که آنها صحبت می کنند تا” McCoy گفت: در بحث خشونت پلیس و جورج فلوید. “و صاحب جری جونز که یکی از قابل تشخیص ترین چهره های ورزشی تاریخ زمانی که او صحبت می کند همه گوش. خب من فکر می کنم در این نقطه در زمان من احساس می کنم این امر می تواند بزرگ به گوش او بگو چیزی مثبت و یا هر چیزی می گویند.”

“من دوست دارم آنچه او شده است به این ورزش است. او عالی به ورزش فوتبال است. او یک Hall of Famer. اما در این مرحله آن را بزرگتر از فوتبال است. ما باید او را به صحبت کردن در مورد زندگی است. این است که در مورد انسان و حقوق برابر. و این چیزی است که اتفاق می افتد. و این امر می تواند بزرگ به گوش او چیزی می گویند. هر چیزی.”

Gerald McCoy -- now a Cowboy -- urged Jerry Jones to say "anything" in the midst of America's race-relations reckoning. (Photo by Jacob Kupferman/Getty Images)
جرالد مک کوی — در حال حاضر یک کابوی — خواست جری جونز می گویند: “هر چیزی” در این میان آمریکا مسابقه-روابط فرضی. (عکس توسط یعقوب Kupferman/گتی ایماژ)

‘آن را به نظر نمی آید خوب’

به عنوان اسمیت اقدام به صحبت کردن بیش از McCoy, NFL, veteran انجام شده با نقطه خود را. او نه اجازه دادن به ترس از هر گونه عواقب از کابوی ها مدیریت ایستادن در راه خود را محترم بشمارند.

“این به نظر نمی آید خوب” McCoy ادامه داد. “آن را نگاه خوب نیست. شما نمی تواند خاموش در یک زمان مثل این. من به کابوی ها در سازمان است. من خوش شانس به بخشی از این سازمان است. زمانی که همه چیز خوب پیش نمی رود, تیم, شما می توانید او را بشنود ،

“به خوبی این زندگی است. این است بزرگتر از فقط فوتبال آن را بزرگتر از پول آن را بزرگتر از برنده شدن در یک سوپر باول. چیزی باید گفت.”

McCoy در و سپس با چکش خانه است که او معتقد است این جونز’ مسئولیت خود به استفاده از پلت فرم عظیم به عنوان صاحب با ارزش ترین در جهان ورزش حق رای دادن به صحبت کردن.

“از آنجا که از سطح خود که او چه کسی است و چگونه بسیاری از مردم به او گوش دهید که چرا من آن را گفت:” McCoy ادامه داد. “هر کس ندارد به صحبت کردن. من نمی گویم همه به هر چیزی می گویند. اگر شما می خواهید به سکوت است ، اما سطح که او چه کسی است ؟ آره. من فکر می کنم چیزی باید گفت.”

Jerry Jones has been uncharacteristically quiet lately. (AP Photo/Paul Sancya, File)
جری جونز بوده نحو نامشخصی آرام می بینم. (AP Photo/پل Sancya فایل)

که در آن جری جونز ؟

جونز نشده باقی ماند سکوت در مورد این موضوع در گذشته است. زمانی که بحث بر سر بازیکنان در اعتراض به خشونت پلیس و بی عدالتی اجتماعی در طول سرود ملی رسیده اوج خود جونز روشن بود.

“سیاست ما این است که شما ایستادن در سرود پا روی خط” جونز گفت: در سال 2018 است.

او تاکید کرد که این موضوع به او در مورد پرچم و نظامی است.

“این یک مورد که در آن ما نیاز به در ذهن من بررسی که و واقعی روشن است که اولویت این است که در مورد پرچم و واقعی در مورد روشن است که” جونز ادامه داد. “گاهی اوقات بهتر است فقط واقعی روشن و موجز به طوری که هیچ کس misunderstands. من فکر می کنم که ما در مورد.”

یک سال قبل از جونز تهدید به تعلیق بازیکنان که انجام هر نوع اعتراض در طول سرود. او برای اولین بار صاحب را که تهدید.

کابوی ها’ پاسخ

به عنوان افکار عمومی در بازیکن تظاهرات دیگری در پی فلوید مرگ کابوی تصویری منتشر شده شامل بازیکنان و اجرای قانون محلی بحث بی عدالتی اجتماعی.

جونز بود که بخشی از این گفتگو است.

کابوی انتشار بیانیه ای در روز جمعه اذعان Juneteenth.

هنوز هیچ کلمه ای از جونز.

و McCoy — مانند بسیاری از طرفداران فوتبال — آماده به شنیدن از او.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>