تعداد بروکس Koepka میان PGA Tour جوانب مثبت و نه در هیئت مدیره با میکروفن می خواهم ،

صریح چهار بار برنده اصلی زندگی می کردند تا به شهرت او با یک پرده را در رادیو و تلویزیون ابزار در حال استفاده از تور بازگشت از آن COVID-19 وقفه.

‘خفه شو و گوش’

“من نمی فهمم که چرا آنها می خواهند ما را به پوشیدن یک میکروفن هنگامی که وجود دارد یک بوم میکروفون است که می ایستد 10 فوت دور از هر شات که من ضربه” Koepka به خبرنگاران گفت: پس از پنج دور باز از RBC میراث فرهنگی یک رئیس هیلتون. “اگر گوینده خواهد فقط خفه شو و گوش دادن شما می توانید از شنیدن هر کلمه ای که ما در حال صحبت کردن در مورد. من نمی فهمم چه چیزی است.

“نیمی از زمان بانوی برگزاری رونق میکروفون و گوش دادن به همه چیز ما در حال گفت تمام راه را به پایین. اگر آنها فقط خفه شو, آنها همه چیز را می تواند بشنود.”

شاید Koepka را F-bomb پخش در طول هفته گذشته چارلز شواب چالش است چیزی برای انجام با موضع خود را. یا شاید او فقط نمی خواهم این ایده از هر کلمه او می گوید: در طی چهار دور از گلف در هر هفته که برای مصرف عمومی.

Koepka به نظر نمی رسد خجالتی نوع مورد گیر انداختن یک F-bomb ،

Koepka نه تنها تور pro به یک مشکل بودن میکروفن می خواهم ،

It turns out making every word spoken on a golf course available for public consumption doesn't appeal to everyone. (Photo by Ron Jenkins/Getty Images)
معلوم ساخت هر کلمه صحبت در یک زمین گلف در دسترس برای مصرف نیست برای همه تجدید نظر شود. (عکس توسط Ron جنکینز/گتی ایماژ)

گلف بازان دیگر نه در هیئت مدیره

جاستین توماس توضیح استدلال خود را هفته گذشته با اشاره به صحبت های او با caddie جیمی جانسون.

“آنچه که من صحبت کردن در مورد با جیمی و آنچه که من در مورد صحبت با بچه ها در گروه من است که هیچ یک از هر کس دیگری کسب و کار بدون جرم” توماس به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. “اگر من می خواهم کسی به دانستن آنچه که من می گویند من می گویند آن را در یک کنفرانس مطبوعاتی من می گویند آن را در یک مصاحبه و یا قرار دادن آن را در رسانه های اجتماعی, هر آنچه در آن است.

“اما من شخصا نه که مراقبت به میکروفن می خواهم در خارج وجود دارد.”

جان رحم نیز مسائل یک پاس در پوشیدن یک میکروفون قبل از چارلز شواب چالش با استناد رنگارنگ زبان در این دوره است.

“در حال حاضر خودخواهانه دلیل که من هستم و من می دانم که چگونه من در زمین گلف, من نمی خواهد از آن حمایت فقط به خاطر اینکه آنها ممکن است نیاز به یک 20-, 30-تفاوت دوم از زندگی ممکن است کمی با تاخیر” رحم گفت. “و من تنها نیست. بسیاری از مردم قسم می خورم یا چیزی می آید تا جایی که شما می توانید آن را بشنوید. من فکر نمی کنم این امر می تواند بهترین چیزی که به انجام است.”

مورد در نقطه: Koepka را F-bomb.

گلف تلاش برای جالب تر بود

پخش و تور هستند و درخواست بازیکنان برای فصل میکروفن به زنده شدن تا برنامه که گم شده فن عنصر به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. ممکن خیریه مطابقت شامل تایگر وودز و فیل مایکلسون تام بردی و Peyton منینگ در یک ضربه بود با تشکر در بخش های بزرگ به تمام چهار بازیکن با پوشیدن میکروفن.

اما آنچه با این نسخهها کار در موسسه خیریه مسابقات لزوما ترجمه به چه کار می کند زمانی که ریسک واقعی هستند. حداقل برای برخی از بازیکنان.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی