The final stand of F1's last true minnow team
موضع نهایی F1 گذشته درست ماهی قنات تیم

فرمول 1 تاریخ پر است از underdog داستان ها و تیم های که overachieved با منابع در دسترس است. لوک اسمیت به نظر می رسد در F1 گذشته واقعی ماهی قنات تیم – مانور – و چه پس از رسیدن به بالا آن را در نهایت همه به هم ریخت

در حالی که تمرکز ممکن است دروغ در جنگ را در جبهه به عنوان فرمول 1 آماده برای شروع آن با تاخیر 2020 فصل ثروت در عقب این شبکه همچنین نیاز به پیگیری.

پس از نرم و صاف زمستان و بهبود در پیش فصل تست ویلیامز را با هدف گرفتن یک گام به سوی F1 هافبک این سال چیزی مورد نیاز در یک زمان هنگامی که آن را به دنبال بودجه اضافی برای تضمین آینده آن است.

اما به بدبختی خود را به عنوان 2019 مبارزات انتخاباتی ممکن است ویلیامز است به دست آورد “backmarker” یا “ماهی قنات” وضعیت فقط رتبهدهی نشده است, و نه ممکن است آن را تا کنون با توجه به آن سابقه.

آخرین F1 واقعی ماهی قنات آمد در قالب مانور تیم. پس از نجات از اون سوی خاکستر سوخته از بیمار Marussia پروژه – تشکیل شده در سال 2010 در وضعیت ریز هزینه کلاه که هرگز به دست می آمد – در سال 2014 توسط استفان فیتزپاتریک مانور خمیده از طریق سال بعد بصورتی پایدار و محکم ریشه به عقب در این زمینه است.

اما 2016 آورده دلیل برای امیدوار بود. این Marussia نام ناپدید شد, آیا به عنوان منسوخ شاسی – این MR03B و قدرت واحد. یک معامله برای موتورهای مرسدس بنز زده بود هموار کردن راه برای DTM قهرمان پاسکال Wehrlein برای پیوستن به این تیم در حالی که Nikolas Tombazis و پت فرای تقویت بخش فنی.

این چشم انداز روشن تر برای مانور در سال 2016 به سرعت درخشید از طریق زمانی که Wehrlein واجد شرایط 16th, در بحرین به دقت از دست رفته را در پیشبرد به Q2. او به زودی شروع به طور منظم مخلوط کردن آن با Sauber رانندگان فیلیپه نصر و مارکوس اریکسون به طور منظم و به طور معمول ضرب و شتم team-mate ریو Haryanto.

The final stand of F1's last true minnow team
موضع نهایی F1 گذشته درست ماهی قنات تیم

گرد آمده و نه فصل در اتریش, Sauber و مانور بسته بود برای P10 در سازنده’ قهرمانی موجب نصر اجرا به 12 در باکو. در حالی که قراضه بیش از گذشته ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ در حال حاضر این واقعیت حقوق تجاری تنها پوشش بالا 10 در سازنده’ جدول رده بندی به معنای هر تیم در پایان با خارج از آن خواهد بود به طور جدی از جیب برای آینده است.

به علاوه: چگونه Sauber دو بار ذخیره شده خود را از آستانه انقراض

ردبول حلقه مشخص شده مسیر اول در سال 2016 تقویم که Wehrlein تا به حال هیچ تجربه قبلی. با دامان آینده در زیر 70 ثانیه و شامل برخی از مناسب و معقول مصنوعی, آن را مانند نگاه وجود دارد یک فرصت برای مانور به حداقل مبارزه برای کمی بیش از قاشق چوبی.

که خیلی روشن شد در مرحله مقدماتی. Haryanto واجد شرایط 19th جلوتر از هر دو Saubers و Daniil Kvyat را در تورو روسو در حالی که Wehrlein بود دهم در Q1. او ثابت سرعت خود را به بود و هیچ اتفاق به عنوان او در زمان 12th, در مرحله دوم مقدماتی اتمام فقط 0.128 ثانیه خاموش Jenson Button را مک لارن در 10. یک محل در Q3 شده بود در دسترس – اما آن را کمی افزایش Wehrlein را امیدوار برای مسابقه روز یکشنبه.

“من باید صادقانه و می گویند که فردا یک داستان متفاوت” Wehrlein گفت. “ما تلاش کرده اند با استفاده از تایر تخریب در نژادها و ما دست کمی از عقب downforce در حال حاضر سخت است که در عقب لاستیک.

“این پیش بینی برای بینی آب و هوا را کمی غیر قابل پیش بینی است, بنابراین امیدوارم که ممکن است لرزش و به ما کمک کند. طرح من این است که به درایو هر دامان عنوان سریع که ممکن است و ببینید که در آن ما به.”

“من فکر می کردم ‘مسابقه انجام شده است’ چون ما بد بخت با ایمنی خودرو” پاسکال Wehrlein

با Felipe Massa – که تا به حال شده است با توجه به شروع 10 – به جای مجبور به شروع از pit lane, Wehrlein تا به حال روشن آهنگ جلوتر از او برای شروع اما خوش شانس بود برای جلوگیری از مجازات به طور تصادفی کشیدن به ماسا شبکه اسلات قبل از سرعت معکوس خود را به موقعیت صحیح.

Wehrlein ماند 12th که تورو روسو را Carlos Sainz Jr رو پیش رو در باز کردن دامان اما موفق به حفظ مکلارن فرناندو آلونسو در خلیج طریق باز کردن از روی لئامت دادن در فوق العاده نرم و لاستیک به او اجازه می دهد به افزایش عنوان بالا به عنوان ششم قبل از ایجاد حفره در دامان 13.

بعد از توقف اجازه داده بود که بسیاری از رانندگان پشت سر به دست آوردن مکان در تضعیف معنی Wehrlein آمده از چاله یک پست 17. او را رنج دور پشت Sainz و Haryanto قبل از تصویب توسط Kevin Magnussen را رنو باعث مانور برای یک لحظه توقف در دامان 23. آن کاهش یافته است Wehrlein به گذشته قبل از رفتن دامان پایین بر روی رهبران.

The final stand of F1's last true minnow team
موضع نهایی F1 گذشته درست ماهی قنات تیم

اما زمانی که Sebastian Vettel دچار تایر شکست و ایمنی ماشین نامیده می شد آن را انداخت Wehrlein تاسیسات. او قادر به unlap خودش و محکم بر روی عقب میشه دوباره. در حال اجرا در نرم لاستیک که تا به حال مانور مناسب را از طریق بسیاری از فصل Wehrlein امیدوار بودم به آنها را به پایان مسابقه – به این معنی که او تا به حال 48 دور نگه دارید.

اول 10 دور در راه اندازی مجدد نگه داشته Wehrlein در گذشته محل قبل از ظهور خود را از طریق این زمینه آغاز شد. او به دست اورد مکان در استبان گوتیرز را هاس و نصر زمانی که آنها هر دو حفره دار قبل از عبور Haryanto و پس از آن ساخته شده تا مکان های بیشتر به عنوان رانندگان آینده تلاش با تایر پوشند. Magnussen اریکسون و Jolyon پالمر کاهش یافته است, پشت, آیا به عنوان Nico Hulkenberg نیروی هند است. حتی پس از گذشت Valtteri Bottas, Wehrlein افزایش یافته بود تمام راه را تا 12 با 10 دور به رفتن.

Wehrlein قرار داده شد بر روی حاشیه نقاط با هشت دور به رفتن زمانی که آلونسو دچار خرابی باتری. او تا به حال موفق به حلقه در Bottas – نشستن 10 – به عنوان ویلیامز تلاش برای نگه داشتن آن لاستیک زنده در حالی که فشار پشت از ماسا حذف شده بود بعد از یک ترمز مسئله تا به حال او را مجبور به بازنشستگی چند دور قبل است.

به عنوان متخاصم نژاد رهبران Nico Rosberg و لوئیس همیلتون بسته و موجب پرچم آبی از طریق آرامی-سقوط باران Wehrlein مجبور شد به سهولت در اتهام خود را بسیار خود را به نا امیدی.

اما زمانی که سرجیو پرز دچار ترمز شکست یکی به اخر مانده دامان رفتن مستقیم در 3 نوبت آن دست Wehrlein محل 10. حتی با اواخر فشار از Gutierrez او برگزار شد و به خانه آورد فقط نکته سوم و دوم top-10 پایان در مانور عملیات F1 تاریخ است.

“من فکر می کردم ‘مسابقه انجام شده است’ چون ما بد بخت با ایمنی خودرو” Wehrlein گفت: بعد از مسابقه. “اما من نگه داشته هل دادن و تلاش برای مدیریت لاستیک زیرا من نمی خواهم برای متوقف کردن دوباره.

The final stand of F1's last true minnow team
موضع نهایی F1 گذشته درست ماهی قنات تیم

“من امیدوار بودم به یک دیوانه سناریو زمانی که Rosberg و همیلتون شد در آینده پرچم آبی و دارای مزیت است که به دلیل. در غیر این صورت آن را دشوار برای رسیدن به [Bottas] زیرا او در 10 یا 15 دامان پیر سوپر-softs و من در بیش از 40 دور قدیمی نرم لاستیک.

“من هنوز هم قادر به مبارزه با او پس از آن یک عملکرد عالی امروز از ماشین. من نمی دانم که در آن از آینده بود!”

این اولین مسابقه تمام سال مانور نداده اند و مبارزه با آن, لاستیک, کمک کولر درجه حرارت یکنواخت و خسته کننده در یک روز در اسپیلبرگ. وجود دارد بدون شک برش ثروت به عنوان پرز, Massa, آلونسو, Hulkenberg و Gutierrez همه دچار شکست اما Wehrlein بود گذشت تنها دو بار تمام مسابقه. این مانور به وضوح به حال سرعت.

آن مشخص شده اولین امتیاز برای تیم پس از ژول بیانچی را به اتهام نهم در موناکو در سال 2014 و در عمل به عنوان یک افزایش بزرگ برای آینده آن است.

اما این امر می تواند نهایی درست نقطه بالا برای مانور. به عنوان فصل عینک, Sauber شروع به لبه روشن در زیرزمین نبرد. حتی ورود همکار مرسدس junior Esteban Ocon در محل Haryanto در آبگرم نیست به اندازه کافی برای بلند کردن تیم دوباره ترک آن حلق آویز در 10 در سازنده’ قهرمانی نزدیک شدن به پایان فصل.

“هنگامی که من در زمان بیش از این تیم در سال 2015 با چالش روشن بود; آن را ضروری است که این تیم در پایان در محل 10 و یا بهتر است در سال 2016” استفان Fitzpatrick

و پس از آن آمد برزیل, مرطوب مسابقه خواهد بود که نهایی میخ را در تابوت برای مانور آینده. Ocon محشور فوق العاده درایو به 12 – تنها رها از نقاط با پنج دور به رفتن به علامت این تیم بهترین نتیجه پس از Wehrlein نقطه در اتریش.

اما نصر به پایان رسید و نهم برای Sauber به ثمر رساند و دو امتیاز با ارزش برای سوئیس تیم ملی, مانور سقوط بازگشت به گذشته در سازنده’ جدول. قادر به بازیابی این محل در ابوظبی در سمت چپ آن مانور روبرو مالی نشینی از اطراف £30 میلیون.

The final stand of F1's last true minnow team
موضع نهایی F1 گذشته درست ماهی قنات تیم

در 6 ژانویه سال 2017 مانور اعلام کرد آن وارد شده بود دولت پس از ناکامی در پیدا کردن سرمایه گذاری در آن مورد نیاز از طریق زمستان.

“هنگامی که من در زمان بیش از این تیم در سال 2015 با چالش روشن بود; آن را ضروری است که این تیم در پایان در محل 10 و یا بهتر است در سال 2016” مالک تیم فیتزپاتریک گفت.

“برای بسیاری از این فصل ما بر روی آهنگ. اما چشمگیر نژاد در برزیل به پایان رسید امید ما از این نتیجه و در نهایت به ارمغان آورد شک این تیم توانایی نژاد در سال 2017.”

سه هفته بعد عامل شرکت تایید آن تجاری متوقف شده بود پس از ناکامی در پیدا کردن یک خریدار. این یک پایان غم انگیز برای مانور داستان به خصوص پس از چنین بالا در اتریش به عنوان آن را به اثبات توانایی خود را برای مبارزه با تاسیس هافبک تیم.

حضور خود را در شبکه نیز به معافیت به جوان امیدوار کننده اسلحه در Wehrlein و Ocon. به دنبال در حال حاضر در زمانی که بسیاری از جوانان در حال حاضر تقاضاهای مصرانه برای یک محل بر روی F1 شبکه دو فوق العاده F1 کرسی خواهد بود بیشتر خوش آمدید.

اما بسته شدن آن نیز ثابت نقص در F1 مالی توافق نامه. در حالی که آنها اضافه شده انگیزه اضافی برای جلوگیری از به پایان رساندن آخرین شرایط همیشه ساخته شده برای یک 10-تیم شبکه. اگر پیشنهادات از توسعه آینده تا پایان زنگ امید خواهد بود به تجدید نظر از 2021 خواهد بود بیشتر انعطاف پذیر برای جلوگیری از تکرار تاریخ خود را.

The final stand of F1's last true minnow team
موضع نهایی F1 گذشته درست ماهی قنات تیم

دسترسی نامحدود به جهان بهترین سی نگاری با Autosport به همراه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی