The NHL has tested more than 200 players since June 8. (Photo by Patrick Smith/Getty Images)
NHL آزمایش قرار گرفته است و بیش از 200 بازیکن از ژوئن 8. (عکس از پاتریک اسمیت/گتی ایماژ)

NHL شناسایی کرده یک تعداد انگشت شماری از مثبت COVID-19 آزمون پس از استقبال بازیکنان به تمرین و امکانات در آغاز هفته گذشته است.

بعد از ظهر روز جمعه لیگ نشان داد که 11 بازیکن باید آزمایش مثبت برای این ویروس پس از اتمام coronavirus امتحانات در بیش از 200 بازیکن از ژوئن 8. بازیکنان که تبدیل شده اند در یک تست مثبت شده است به دستور خود جدا و در ادامه در پی دستورالعمل های بهداشتی قبل از بازگشت با خیال راحت به فعالیت های تیم.

لیگ ایران را با ارائه به روز رسانی ها در تعدادی از تست های اجرا و نتایج حاصل از آن و تست بر اساس بارگیری در این هفته اما نمی خواهد با ارائه جزئیات با توجه به آن بازیکن تست مثبت و کدام تیم این بازیکنان متعلق به.

تنها چند ساعت قبل از لیگ برتر منتشر شد در این دور از داده Postmedia را استیو سیمونز گزارش داد که Toronto Maple Leafs ستاره مرکز Auston ماتیوز تبدیل در یک تست مثبت برای coronavirus در حالی که زندگی و آموزش در خانه اش در آریزونا.

افرا برگها را پس از منتشر شد در این بیانیه به عنوان رله توسط Sportsnet کریس جانستون:

علاوه بر 11 بازیکن چپ ناشناس در لیگ را بعد از ظهر جمعه آزاد شده اند وجود دارد تعدادی از موارد تایید شده از coronavirus میان NHL جمعیت. هر دو Colorado Avalanche و اتاوا سناتور نشان داد که بازیکنان و اعضای کادر تا به حال قرارداد این ویروس در ابتدا از بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که Tampa Bay Lightning خود را تعطیل تسهیلات عمل به طور موقت جمعه پس از سه بازیکن تست مثبت نیز هست.

در تمام موارد قبلی به سیمونز’ گزارش ماتیوز نه تنها یک بازیکن شناخته شد publicly.

وجود داشته است شایعات در گردش قبل از سیمونز’ گزارش می دهد که وجود موارد مثبت در میان مردم از بازیکنان NHL آموزش در آریزونا — یکی از چندین متحده که باید دیده عظیم خوشه در تایید COVID-19 مورد در هفته های اخیر.

ماتیوز’ هم تیمی برگها netminder Frederik اندرسن شد زندگی و آموزش با ماتیوز تا این اواخر اما از آنجا منتقل خانه اش پایه به کالیفرنیا. با توجه به سیمونز اندرسن ارسال یک نتیجه منفی با خود coronavirus تست.

مشروط زیادی از افرا برگها بازیکنان بازگشت به تورنتو برای فاز 2 از NHL بازگشت-به-بازی بازی روند و دوباره باز کردن امکانات عمل به صورت داوطلبانه تمرینات. متیوز و اندرسن شد لازم نیست برای بازگشت و به جای آن تصمیم گرفت به باقی می ماند در آریزونا به احتمال زیاد برای جلوگیری از موظف 14 روز دوره قرنطینه در ارتباط با عبور به کانادا.

این واضح است عدم کنترل برای لیگ و تیم ها نشان دهنده یک موضوع مهم. و در حالی که این اولین مجموعه از تایید COVID-19 موارد به احتمال زیاد نمی خواهد جلوگیری از NHL و برنامه های خود را برای راه اندازی مجدد این فصل چند هفته آینده به نظر می رسد مهم است.

به این دلیل که بازیکنان باقی خواهد ماند و خارج دست را به رسیدن به لیگ, و می تواند به عنوان آنها آرزو در درون جامعه و در خارج از حباب است که خواهد شد مورد نیاز برای راه اندازی مجدد فصل NHL است که به سادگی با تکیه بر بازیکنان برای محافظت از خود. و با برخی از کشورهای عدم جلوگیری از گسترش این ویروس ممکن است آن را دشوار برای برخی از بازیکنان به انجام این کار در حالی که همچنین به دنبال آموزش های مورد نیاز به آماده شدن برای فصل را راه اندازی مجدد.

بیشتر NHL پوشش در یاهو ورزشی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی