Xiaomi Redmi Note 9 و تبصره 9 نرم افزار نقد و بررسی

Xiaomi شناخته شده است برای ارائه top-مشخصات گوشی های هوشمند در قیمت های پایین – یک مدل کسب و کار است که آن را در میان بالا 5 فروشندگان گوشی های هوشمند در جهان است. دو تا از آن جدیدترین محصولات Redmi Note 9 و Redmi Note 9 Pro mid-range گوشی های, قیمت £199 و 249 پوند در آمازون و mi.com در انگلستان. این Redmi Note 9 و تبصره 9 Pro با پردازنده چهار-سیستم های دوربین تقریبا گودی کمتر نمایش می دهد و در مقایسه با Huawei دسترسی به Google apps و Google Play Store. آنها حتی هدفون 3.5 mm جک.

به عنوان وعده داده شده ، Redmi Note 9 و تبصره 9 Pro تحویل طولانی مدت قدرت عملکرد جامد و بسیار خوب عملکرد دوربین برای رده قیمت. به طور کلی اگر شما می خواهید بزرگ و خوبی انجام Android phone نیست که هزینه یک تن از پول نقد انجام این را بررسی کنید.

خرید Redmi Note 9 Pro در اینجا

خرید Redmi Note 9 در اینجا

طراحی و صفحه نمایش

Xiaomi Redmi Note 9 و تبصره 9 نرم افزار هر دو نگاه زیبا و مدرن است. توجه داشته باشید 9 ورزش 6.5 اینچ صفحه نمایش ال سی دی با پانچ سوراخ برای دوربین عکاسی از خود در صفحه نمایش بالا سمت چپ. ناهنجاری نسبتا نازک چانه نیز کاملا محسوس است. با وجود اینکه LCD و AMOLED, صفحه نمایش ارائه می دهد رنگ های روشن و خوب تجربه مشاهده. پشت Redmi Note 9 است که از پلاستیک ساخته شده و آن را احساس کمی کمتر حق بیمه. اما رنگ از واحد های قطبی سفید برای جبران پلاستیکی, احساس با, شیک, لمسی, انتقال از سفید به آبی روشن به نور صورتی به سمت پایین.

این Redmi Note 9 Pro احساس می کند و به نظر می رسد حق بیمه از همه طرف. آن براق و پشت شیشه ای جذب اثر انگشت اما به نظر می رسد زرق و برق دار و احساس می کند مانند شما در حال برگزاری یک پرچمدار. این دوربین عکاسی از خود است که در واقع یک محور سوراخ پانچ. این Redmi Note 9 Pro را صفحه نمایش ال سی دی است 6.7 اینچ مورب اما تلفن خود را فقط به عنوان گسترده ای به عنوان تبصره 9 و آن را در مورد به عنوان راحت برای یک دست استفاده کنید. توزیع وزن بزرگ است در تبصره 9 نرم افزار ساخت آن را احساس جامد در دست است.

دوربین و صدا

اصلی دوربین در هر دو Redmi Note 9 و Redmi Note 9 نرم افزار ارائه عکس خوب و نسبتا دقیق رنگ برای این محدوده قیمت. توجه داشته باشید 9 رنگ تمایل دارند بیشتر در گرمتر طرف کمی غیر واقعی است. ما همچنین متوجه شده است که توجه داشته باشید 9 نرم افزار تولید بهتر جزئیات در عکس های خود را.

هر دو گوشی خوب و فوق العاده گسترده ای عکس و ماکرو عکس در هر دو Redmi Note 9 و Redmi Note 9 نرم افزار تبدیل خوب به عنوان به خوبی. توجه داشته باشید 9 کمی تغییر رنگ آنها کمی بیشتر اشباع شده از آنها در حالی که توجه داشته باشید 9 نرم افزار نگه می دارد و آنها را بیشتر واقع گرایانه است. دیجیتال زوم بر روی هر دو گوشی کاملا مشابه; با این حال توجه داشته باشید 9 نرم افزار مدیریت برای ارائه کمی اطلاعات بیشتر و واضح تر تصویر کلی.

حالت عمودی در هر دو گوشی رضایت بخش است. پس زمینه است که به سادگی تاری در حالی که این موضوع متمرکز شده است. در اینجا دوباره, این Redmi Note 9 نرم افزار ارائه می شود بیشتر واقع بینانه به دنبال رنگ در حالی که Redmi Note 9 دوباره کمی اشباع رنگ.

این Redmi Note 9 نرم افزار انجام یک کار بهتر با حالت شب اگر چه تبصره 9 را نا امید نیست یا. وجود سر و صدا در تبصره (9 عکس های شب در حالی که توجه داشته باشید 9 نرم افزار موفق به نگه داشتن عکس های تمیز و نرم و صاف به دنبال.

این Redmi Note 9 نرم افزار می توانید فیلم برداری 4K در 30 فریم در ثانیه و فیلم نگاه می کند خیلی خوب است. این Redmi Note 9 تنها می تواند ساقه ویدیو 1080p در 30fps که نمی گرفتن به عنوان بسیاری از جزئیات اما آن است که هنوز هم قابل قبول است.

صوتی و کیفیت تماس

این Redmi Note 9 ارائه کیفیت صدا خوب از آن پایین بلندگو و آن را با صدای بلند به اندازه کافی به راحتی به تماشای فیلم های یوتیوب و یا گوش دادن به پادکست ها. اما آن را به عنوان با صدای بلند به ما ترجیح داده اند و متاسفانه این گوشی های هوشمند استفاده نمی کند و واضحی برای صدای استریو مانند بسیاری از گوشی های دیگر به طوری صدا می آید از یک طرف از صفحه نمایش.

همین امر به Redmi Note 9 نرم افزار. پایین بلندگو در تبصره 9 نرم افزار است که جای تعجب کمی کمتر یکی در تبصره 9 اما تفاوت در این است که به سختی قابل توجه است. هر دو گوشی’ بلندگو رضایت بخش برای گوش دادن به موسیقی در خانه خود را اگر شما به تنهایی اما نه با صدای بلند به اندازه کافی اگر آن را پر سر و صدا در اطراف شما.

هر دو گوشی های خوبی ارائه کیفیت تماس هم از گوشی و یا بلندگو از طریق پایین بلندگو.

نرم افزار و عملکرد

هر دو Redmi Note 9 و تبصره 9 Pro با اندروید 10 و Xiaomi سفارشی پوست آندروید MIUI 11, خارج از جعبه. نرم افزار اجرا می کند هموار در هر دو گوشی و ما لذت بردن از لمس Xiaomi اضافه شده به اندروید تجربه در اینجا وجود دارد. MIUI 11 ارائه می دهد یک رابط بصری و ما مانند راه اخیر برنامه های سازماندهی شده در دو ستون است.

یکی از جنبه های است که می تواند کمی گیج کننده با MIUI 11 در Redmi Note 9 و تبصره 9 Pro اطلاعیه های صفحه نمایش قفل. هر دو گوشی گاهی اوقات نمایش اطلاعیه ها در صفحه قفل و بار دیگر برنده نیست.

این Redmi Note 9 ویژگی های MediaTek Helio G85 پردازنده است که با وجود اینکه در اواسط محدوده پردازنده قادر است تا از بازی های در حال اجرا هموار و ساخت گوشی احساس روح. توجه داشته باشید 9 و تبصره 9 نرم افزار نمی آیند با 90 یا 120 هرتز صفحه نمایش نرخ تجدید و اما هنوز تحویل کاملا یک تجربه لذت بخش است که در حال حاضر رسانه های اجتماعی و یا بازی.

این Redmi Note 9 نرم افزار ویژگی های Qualcomm Snapdragon 720G پردازنده سریع اواسط محدوده پردازنده که بارهای برنامه ها به سرعت اجرا می شود و بازی های خوبی به خصوص برای این رده قیمت.

حسگر اثر انگشت و چهره باز

این Redmi Note 9 و Redmi Note 9 نرم افزار پشتیبانی از هر دو باز کردن قفل با چهره و اثر انگشت باز کردن ویژگی های. در صورت باز کردن در هر دو گوشی های هوشمند انجام می شود از طریق یک 2D تصویر گرفته شده با دوربین عکاسی از خود, پس از آن است که امن ترین گزینه است. اما آن را با این نسخهها کار بدون عمده اختلال در هر دو گوشی در نور روز و در شرایط کم نور. اثر انگشت سنسور تبصره 9 واقع شده است در پشت در حالی که توجه داشته باشید 9 نرم افزار سنگ یک حسگر اثر انگشت ساخته شده را به دکمه قدرت. هر دو بسیار موثر و بسیار سریع, با, بزرگ, اگر کامل نیست و دقت و سرعت.

عمر باتری

Xiaomi به قول خود نگه داشته و در طولانی مدت عمر باتری نوت 9 و تبصره 9 نرم افزار. هر دو گوشی های هوشمند با غول 5,020 میلی آمپر باتری که سلول های ما را تحت تاثیر قرار با بیش از 14 ساعت از مرور در ما دقیق تست باتری. با متوسط تا سنگین استفاده از باتری بزرگ باید از گذشته شما در روز – و قطعا بیشتر اگر شما یک نور کاربر گوشی های هوشمند. این Redmi Note 9 Pro به ثمر رساند و 10 ساعت و 56 دقیقه در 3D gaming test, که بدان معنی است که اگر شما تصمیم به بازی در تمام طول روز شما هنوز هم باید از بالا سمت چپ در شب.

این Redmi Note 9 به طول انجامید 7 ساعت و 34 دقیقه در 3D gaming test – بطور قابل توجهی کمتر است اما هنوز هم کاملا خوب نتیجه.

علاوه بر این هر دو گوشی پشتیبانی از شارژ سریع. این Redmi Note 9 نرم افزار پشتیبانی تا 30W سیمی شارژ سرعت در حالی که Redmi Note 9 ‒ تا به 18W.

بهترین Redmi Note 9 و Redmi Note 9 نرم افزار جایگزین

این گوگل صفحه 3a به فروش می رسد $399 است که از یک خنک بودجه دوستانه تلفن همراه با یک دوربین بزرگ است. دوربین مقایسه نشان می دهد که به سختی وجود دارد هر گونه تفاوت در عکس های گرفته شده با این گوشی در مقابل آنهایی که از گوگل صفحه 3 بنابراین اگر شما به دنبال یک دوربین بزرگ گوشی در قیمت مقرون به صرفه شما می توانید بررسی کنید این یکی.

Samsung Galaxy A51 ورزشی 6.5-inch AMOLED صفحه نمایش و عمر باتری سامسونگ ارائه می دهد یک تجربه UI و چهار-دوربین راه اندازی با یک 48MP دوربین اصلی و یک 32MP selfie تیرانداز. قیمت آن $399 اما شما می توانید یک قیمت بسیار پایین تر اگر شما دارای یک گوشی های هوشمند واجد شرایط برای تجارت در.

Sony Xperia 10 II یک گوشی بزرگ است که به نظر می رسد مانند یک پرچمدار با زرق و برق دار 6 اینچی OLED صفحه نمایش مناسب و معقول و یک سه گانه-سیستم دوربین در پشت. این شهر همچنین دارای یک جک هدفون 3.5 mm و قیمت آن در حال حاضر در $400.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر