بالا Red Sox چشم انداز نوح آهنگ به نام به نیروی دریایی مدرسه پرواز به تأخیر انداختن بیس بال حرفه ای

Red Sox خواهد بود بدون یکی از بهترین فرشهای چشم انداز حداقل سال, اما, دلیل خوب – او احضار شده است به نیروی دریایی مدرسه پرواز.

Right-hander نوح, آهنگ یک چهارم-دور انتخاب در سال گذشته پیش نویس از آکادمی نیروی دریایی در حال حاضر به خارج چشم پوشی درخواست که می ام و به او اجازه انتقال به نیروی دریایی رزرو و شروع به کار حرفه ای خود را بدون وقفه.

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون توسط دانلود من تیم برنامه

در عوض با توجه به سرمایه روزنامه در آناپولیس او باید پرواز هلیکوپتر مدرسه و سپس شروع به شش سال تعهد خدمت. اما او می تواند برای چشم پوشی از اعمال بعدی ممکن است درخواست برای تاخیر در خدمات خود را به رزومه خود را از بیس بال حرفه ای است.

از یک Red Sox دیدگاه او به نظر می رسد ارزش صبر کنید. آهنگ نوشته شده 1.06 دوران در خود نرم افزار برای اولین بار در کوتاه فصل لاول قبل از باز کردن چشم ها به عنوان بهترین پارچ در تیم ایالات متحده آمریکا در المپیک مقدماتی مسابقات که در آن 6-4, 200 ساله مشغول به کار به سرعت و لمس 100 مایل در ساعت.

او امیدوار به بهره مندی از جدید وزارت دفاع حکومت اجازه می دهد ورزشکاران پرش به سمت راست از خدمات آکادمی حرفه ای ورزش است اما این قانون به اثر رفت و پس از او فارغ التحصیل شد و هیچوقت به او اعمال می شود.

“اصلی چشم پوشی که درخواست امکان ادامه خدمت من با انتقال من کمیسیون به نیروی دریایی ذخایر و همزمان به دنبال یک حرفه ای در بیس بال حرفه ای با Red Sox سازمان به من بهترین شانس را به آن را برای لیگ های عمده ای” آهنگ در بیانیه ای گفت: هر سرمایه روزنامه. “من درک می کنم انتقال بلافاصله به ذخایر بعید است به این دلیل که قانون و سیاست در مورد من اجازه نمی آن.”

او مجاز است برای درخواست آزادی بعد از دو سال از خدمات این که در مورد او خواهد بود ممکن است 24. با همه گیر مواج و آینده لیگ کوچک در شک, آهنگ ممکن است در نهایت از دست رفته مقدار زمان توسعه این فصل به هر حال.

در بیانیه ای به پایتخت, روزنامه, ترانه ساخته شده و انگیزه خود روشن است.

“اگر من نوعی مجاز به انتقال به ذخایر من می خواهم که هر قصد خدمت در وظیفه فعال پس از من با بیس بال به پایان می رسد” آهنگ نوشت. “من یک مقدار باور نکردنی از ارزش های شخصی در خدمت کشور و انجام این کار در راه معنی دار.

“من خوش شانس هستم که دو برنامه با عنوان” در زندگی: من می خواهم به کشورم خدمت کنم به عنوان یک نیروی دریایی هوانورد و بازی بیس بال برای Red Sox. من ادامه خواهد داد به انجام همه من می توانید برای به انجام رساندن هر دو و من صمیمانه قدردانی از حمایت از من دریافت کرده اند از نیروی دریایی و جوراب قرمز در رسیدن به آن اهداف است.”

بالا Red Sox چشم انداز نوح آهنگ به نام به نیروی دریایی مدرسه پرواز به تأخیر انداختن بیس بال حرفه ای در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>