تجاوز ورزشکاران خوب و متحد در مبارزه با نژادپرستی

بشریت جریان پایین لس آنجلس بلوار یکشنبه گذشته. مشت و پرچم سوراخ هوا. ده ها هزار نفر شعار می دادند و می رقصید. در جهان متناوب آن شده اند جشن سالگرد 50 از لا غرور و افتخار است. و آدم کوبی, اسیایی, اولین آشکارا گی آمریکایی به مدال در بازی های المپیک زمستانی در سال 2018 به احتمال زیاد می توانست partaken.

اما 2020 تا به حال برنامه های دیگر. Coronavirus لغو صدها تجاوز غرور ماه جشن در سراسر کشور. سیاه و سفید زندگی مهم جنبش جاروب شده تا میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. دومین آخر هفته ماه ژوئن به جای آورده “همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده” مارس برای تلفن های موبایل. و کوبی, اسیایی?

او راهپیمایی در همبستگی با حد پراید به عنوان همیشه.

صدها نفر از ورزشکاران اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی در هفته های اخیر. در میان آنها تجاوز ورزشکاران ایم که مبارزه با این مبارزه و در مجاورت دعوا برای سال. سیاه, LGBTQ WNBA بازیکنان مانند ناتاشا ابر به مدت طولانی در صف مقدم بوده است.

اما چند هفته گذشته را نیز به ارمغان آورد یک گروه جدید از ورزشکاران را به خیابان ها و به دیگر انجمن های عمومی. بسیاری از برجسته سفید تجاوز ورزشکاران پا به جلو به عنوان متحدان. و آنها انجام داده ایم تا به عنوان ذینفع امتیاز سفید اما همچنین اعضای جوامع به حاشیه رانده شده با دیدگاه است که افرادی که نگاه مانند آنها می تواند از یادگیری است.

“تجربه من به عنوان یک تجاوز+ فرد است و نه قابل مقایسه با کسی که سیاه” کوبی, اسیایی می گوید. اما او می داند که تبعیض تنگاتنگی. او می داند که احساس “احساس نشده و یا متعلق نیست.”

“من نفرت که احساس” او می گوید.

به همین دلیل است که از آن آگاه است رویکرد خود را به ماه گذشته است. “من فکر می کنم, آن را قطعا به من تهاجمی تر متحد و کسی که می کند دریغ نکنید برای رفتن به یک اعتراض برای حقوق بشر” او می گوید.

او موافقت کرد به صحبت با Yahoo Sports, اما به شما بگویم در مورد سرمایه گذاری های مکرر به خیابان ها. او صحبت می کند چرا که او می خواهد دیگران به دنبال.

Adam Rippon speaks during the Forbes 30 Under 30 Summit at Detroit Masonic Temple in October 2019. (Photo by Taylor Hill/Getty Images)
آدم کوبی, اسیایی صحبت می کند در طول فوربس 30 زیر 30 نشست در دیترویت معبد ماسونی در اکتبر 2019. (عکس از تیلور هیل/گتی ایماژ)

درک

مگان Rapinoe آغاز شد و با علل نزدیک و عزیز را به او. برابری جنسیتی. تجاوز به حقوق. او مبارزه را برای آنها به دلایل آشکار است. او وکالت به طور مستقیم تحت تاثیر زندگی خود را. مانند بسیاری از فعالان کار خود را با تمرکز بر جوامع او متعلق به.

اما در سال 2016 دیدگاه او را تغییر داد. “شما لازم نیست به درک همه چیز را به طور کامل در یک راه شخصی” او گفت Yahoo Sports دو سال پیش. “این غیر ممکن است.” اما او درک برخی از اشکال نابرابری و بی عدالتی شخصا. که درک شکل پاسخ او زمانی که khezri آغاز شده و در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی و هنگامی که WNBA بازیکنان عینک پیراهن سیاه و سفید به منظور بالا بردن آگاهی های مشابه باعث می شود.

“هنگامی که من تو را دیدم کالین زانو زدن که من دیدم WNBA بازیکنان با پوشیدن پیراهن” Rapinoe می گوید: “به وجود آمد یک نقطه که در آن من بود ‘وای آره من که [آمریکا] پرچم و نه تا به حال همه از حقوق من را تایید کرد.'”

پس از چند هفته پس از Kaepernick اول به زانو در Rapinoe بیش از حد بود. او شده است یک سرسخت متحد در مبارزه علیه نژادپرستی از آنجا که با وجود هرگز آن را تجربه. در طول چند ماه گذشته با سیاه زندگی مهم جنبش فوران هرگز مانند قبل چند برجسته سفید تجاوز ورزشکاران باید پیوست او در بخشی از آنجا که آنها می دانند دست اول آنچه آن را مانند به مردم دوست نداشتن شما برای چیزی است که خارج از کنترل شما است. از شش سفید ورزشکاران شرکت کننده در “به اشتراک گذاری میکروفون” ابتکار برای تقویت, سیاه, صدای, پنج همجنسگرا هستند.

دیگران نشان داده اند همبستگی در راه پیمایی و یا در رسانه های اجتماعی و یا از طریق کمک های مالی. ورزشکار متحد, یک سازمان است که مبارزه با هوموفوبیا در ورزش است funneling 50 درصد از پول از یک غرور ماه جمع آوری کمک به Audre Lorde پروژه. همچنین یکی از بیش از 500 تجاوز+ موسسات که امضای نامه ای خواستار اعضای جامعه به طور فعال ضد نژادپرستانه. در بخشی به دلیل, به عنوان در این نامه آمده: “ما را در درک آنچه در آن به معنی افزایش و فشار در برابر یک فرهنگ است که به ما می گوید ما کمتر از, که زندگی ما مهم نیست.”

که است که می گویند وجود ندارد دهه صریح و ضمنی نژاد پرستی در جامعه+ جامعه خود را. شده است وجود دارد. و ظلم و ستم سفید تجاوز مردم به عنوان Rapinoe روشن است که “تقریبا به درجه ما در حال صحبت کردن در مورد با مردم و خشونت پلیس و نژادپرستی سیستماتیک در این کشور است.”

می گوید کوبی, اسیایی: “تجربه من این است که هنوز هم پناه پوشانده و در خود امتیاز است.”

اما با این وجود آموزنده و گالوانیزه به دلیل تولید آن همدلی است.

“من می توانم شنیدن کالین صحبت می کنند و شنیدن افراد دیگر صحبت می کنند یا فعالان صحبت می کنند و می گویند,” آره, من آنچه شما می گویند:” Rapinoe توضیح می دهد. “من ممکن نیست که راه می رفت یک مایل در کفش خود را, اما من اعتقاد دارم که شما را در آنچه شما می گویید. چون من در این موقعیت پرسیدن از کسی که به باور من و پشت من, دانستن که آنها تا به حال همان تجربه است.”

In this screengrab, Megan Rapinoe speaks during Graduate Together: America Honors the High School Class of 2020 on May 16, 2020. (Photo by Getty Images/Getty Images for EIF & XQ)
در این screengrab مگان Rapinoe صحبت می کند در طول فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس 2020 در 16 ماه مه سال 2020 است. (عکس از گتی ایماژ/گتی ایماژ برای EIF & XQ)

اهمیت allyship

که جنبه ای دیگر از LGBTQ تجربه است که فریم های خود را ضد نژادپرستی allyship: اعضای خود را می دانم آنچه در آن است در طرف دیگر از یک داد.

کوبی, اسیایی صحبت کرده است آزادانه در حمایت از تجاوز+ شمول است. پس از بیرون آمدن عموم در سال 2015 او شده است هر دو قابل مشاهده و آوازی به ویژه انتقاد معاون رئیس جمهور مایک پنس گذشته مواضع ضد تجاوز سیاست.

او غذای آماده از حمایت خود را, او می گوید: “این مردم بود که صحبت کرد تا برای من و چگونه ساخته شده است که من احساس می کنم. و چگونه من احساس گنجانده شده و دیده شدن توسط همسالان بودند که در تجاوز+ جامعه و همچنین نه.” آنها او را پذیرفته و او را پشتیبانی می کند ، “در راه همان کسانی که مردم ایستاد و در این راه ساخته شده است که من احساس” کوبی, اسیایی می گوید: “این وظیفه ما و احساس مسئولیت من به انجام همان چیزی که” برای جامعه سیاه و سفید.

“این یک زمان برای ما – به عنوان مردم سفید, گی سفید, مردم, همه مردم سفید – به یک گام به عقب و دیدن تجربه از طریق چشمان شخص دیگری.”

که منجر به خود و دیگران تماس به عمل است. آموزش و پرورش می آید برای اولین بار. “و من فکر می کنم در حال حاضر آن را واقعا مهم است به خصوص برای افرادی که شاید نبوده است صریح یا که کمی دیر به این حزب به تماس نیست اما به تماس در” Rapinoe می گوید. به انجمن خوش آمدید, به جای انتقاد تقدیرنامه از جهل گذشته که منجر به درک. “از آنجا که در نهایت ما چه می خواهیم ؟” او ادامه می دهد. “ما می خواهیم مردم تحصیل کرده ما می خواهیم مردم را به هر دو ابزار شفاهی و در گفتگو و در محل کار خود و خانواده خود شروع به بحث در مورد نژادپرستی نظاممند و شروع به واقعا شکستن آن را بنابراین ما می توانیم ریشه آن را.”

سپس با این ابزار می آید تغییر واقعی.

“به عنوان یک ورزشکار, البته, i’m gonna stand by هم تیمی های من و پوشیدن این تی شرت در حمایت” می گوید سو پرنده ارجاع WNBA بازیکن فعالیت. “و بسیاری از مردم با مراجعه به آن به عنوان یک متحد. اما در حال حاضر من فکر می کنم به عنوان یک ورزشکار آن را به بیشتر از آن است. آن می تواند نه تنها که به شما نشان می دهد تا, پوشیدن تی شرت و می گویند شما پشتیبانی می کند. … آنچه از شما میخوام بعد از آن انجام دهید?”

می افزاید: Rapinoe: “بدیهی است که ما باید امتیاز از مصرف کردن پیراهن. مردم سیاه و سفید و رنگ در این کشور و در جهان نیست که توانایی و امتیاز است.”

به همین دلیل است که Rapinoe را انتخاب می پوشند که مجازی پیراهن بنابراین اغلب. واکنش به او زانو زده بود شدید و تخلیه اما او ادامه اعتراضات در اشکال دیگر.

“این آسان نیست برای من” او گفت Yahoo Sports در سال 2018 است. “اما آن را نمی باید. هر زمان که شما در حال تلاش به عنوان یک متحد و آن را فوق العاده آسان و راحت برای شما و نه یک متحد. … من فکر می کنم که واقعا درس خوبی برای من: این چیزی است که آن را برای همه چیز برای تغییر, اصول تغییر کنوانسیون را تغییر دهید سعی کنید به شکستن سفید برتری و شکستن تعصب نژادی. آن را برای رفتن به آن را سخت بودن. برای همه است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر