خواهد Michael Jordan, بولز موفق به کسب کمتر NBA عناوین با تعصب لن در سلتیکز ؟

آن باقی مانده است یکی از, اگر نه بزرگترین “چه Ifs” در سلتیکز تاریخ حق رای دادن.

اگر لعن تعصب نداشته درگذشت مواد مخدر مصرف بیش از حد فقط دو روز پس از انتخاب شدن با دوم کلی انتخاب در سال 1986 NBA پیش نویس ؟

اگر فقط 10 روز پس از پیروزی 16 قهرمانی در این تیم تاریخ طبقه سلتیکز قادر به اضافه کردن یک کالج ستاره مانند تعصب بر روی فهرستی که در حال حاضر برجسته لری پرنده (سفر سوم خود را مستقیم MVP فصل), Kevin McHale, رابرت پریش, Danny Ainge و دنیس جانسون?

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین Celtics, اخبار و تحلیل های

سوالات هرگز نمی تواند پاسخ داده شود اما بازیکن سابق NBA تونی Massenburg فکر تعصب و سلتیکز شده اند که یک مسابقه ساخته شده در بهشت خواهد بود و باید ادامه سلتیکز’ سنت.

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن من او می شده اند یکی از همه زمان نوابغ” Massenburg گفت: به تازگی در NBC Sports واشنگتن ویزاردز بحث پادکست. “هر سال از آن می شده اند سلتیکز و شیکاگو بولز. بحث شده اند که بزرگترین, که در حال رفتن به ارث می برند این گوشته: Michael Jordan یا تعصب لن?… وجود دارد بدون شک در ذهن من است که بوستون سلتیکز را برنده مسابقات قهرمانی. بدون شک وجود دارد که شیکاگو بولز را برنده شش.”

Massenburg در ادامه به توصیف تعصب به عنوان دومینیک ویلکینز بهتر از خارج به ضرب گلوله یک بازیکن است که می تواند شنود گذاشته اند به پتانسیل بزرگ در حالی که تحصیل تحت پرنده و McHale.

سابق سلتیکز GM Jan Volk های مختلف کامپیوتر به صورت تعصب زمانی که بحث سابق مریلند Terrapin با NBC Sports واشنگتن تعقیب هیوز: “ما تا به حال یک مقایسه مایکل جردن. سه اینچ بلندتر بهتر از خارج میکنه. این که چگونه او مشخص می شود.”

مردم موافق با Massenburg مورد سلتیکز اضافه کردن به مسافت از قهرمانی تا به حال تعصب نیست overdosed.

“That ’86-’87 تیم ما بود که آیا رسیدن به فینال بود یک بازیکن کوتاه” Volk گفت. “من فکر می کنم اگر [تعصب] بوده و بر ما فهرستی که در آن زمان و بعد فورا رفت واز بود برخی از زمان در طول فصل که من امید او را به او می شده اند یکی از عوامل و شاید ما را بدست یکی دیگر از مسابقات قهرمانی… لری پرنده بود بسیار مشتاق در مورد بازی خود را و در مورد آمیختن بازی خود را با بازیکنان است که ما تا به حال. او واقعا فکر آن را یک فرصت برای او شخصا لری و تیم خود را طولانی تر اجرا شود ما اجرا شود.”

تعصب’ مرگ باقی می ماند یک فاجعه دلخراش 34 سال بعد و Volk به یاد می آورد یک داستان از تعصب’ قبل از پیش نویس سفر به بوستون که نشان داد که او فقط به عنوان هیجان زده در مورد بازی در بوستون به عنوان سلتیکز به پیش نویس او.

“من به یاد داشته باشید یک مکالمه ما به عنوان او را ترک برای رفتن به فرودگاه به خانه بروم. او فقط به من نگاه کرد و گفت: “لطفا پیش نویس من واقعا می خواهید به بازی در اینجا.’ “

خواهد Michael Jordan, بولز موفق به کسب کمتر NBA عناوین با تعصب لن در سلتیکز ؟ در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>