لیکرز گرفتن مجموعه به ادامه بازی اما Avery Bradley آنها بپیوندید ؟


Lakers guard Avery Bradley (11) drives around a screen set by teammate Dwight Howard during a preseason game in October. <span class="copyright">(Getty Images)</span>
لیکرز گارد اوری بردلی (11) درایو در اطراف صفحه نمایش و تنظیم توسط هم تیمی دوایت هاوارد در طول یک فصل بازی در ماه اکتبر. (گتی ایماژ)

در هفته گذشته لیکرز هم تیمی اوری بردلی و دوایت هاوارد را علنا ابراز نگرانی در مورد از سرگیری NBA فصل در میان سراسری اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید. اما در درون سازمان به عنوان در لیگ به عنوان یک کل, که, نظر, نیست اکثریت.

وجود یک باور در سراسر سازمان است که هوارد قصد دارد به بازی در حالی که برادلی برنامه ها کمتر روشن با توجه به مردم با آگاهی از این وضعیت است.

لیکرز بزرگترین ستاره, LeBron James نشده دودل از اوایل محکومیت به سر فصل.

“من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد در میان بازیکنان به چه LeBron برنامه ریزی در انجام” یک فرد آشنا با جیمز’ تفکر است.

جیمز محفوظ است خود را رسانه های اجتماعی پست برای ترویج حقوق شهروندی برای مردم سیاه و نوشته شده است در مورد هیچ موضوع دیگر در سه هفته گذشته. او صرف زمان های اطلاعات رای گیری در مورد حقوق غیر انتفاعی او سازماندهی است که در نظر دارد به استفاده از صداها و نفوذ از ورزشکاران و هنرمندان برای حمایت از رای دهندگان سیاه و مبارزه با سرکوب رای دهندگان در جوامع است.

همانطور که برای بسکتبال جیمز متمرکز شده است در این فرض از سرگیری فصل در اورلاندو ماه آینده.

زمانی که فصل متوقف شد در مارس 11, لیکرز به تازگی به اتمام تعطیلات آخر هفته است که حال بسیاری از آنها را با توجه به علاقه به کنفرانس غرب نماینده در NBA Finals شاید برنده شدن در مسابقات قهرمانی این سال است. آنها ضرب و شتم کلیپرز برای اولین بار تمام فصل و در صدر لیگ پیشرو Milwaukee Bucks.

در این هفته پس از فصل تعطیل هم جیمز و لیکرز مدیر کل راب Pelinka نشان داده می شود وجود دارد عدم بسته شدن اگر این فصل بود و نه از سر گرفت. که اکو در سراسر سازمان از این فصل مشخص شده برای اولین بار پس از 2012-13 که لیکرز خواهد بود واجد شرایط برای پلی آف خوراکی طولانی ترین جمله خشکسالی در تاریخ حق رای دادن.

جیمز کمک راهنمای حق رای دادن را بازسازی پس از این تیم از دست رفته پلی آف فصل گذشته خود را برای اولین بار به عنوان یک Laker. آنها اضافه شده Anthony Davis trading دور چهار سابق در دور اول پیش نویس میدارد و چندین آینده دور اول میدارد و امضا کادر از جانبازان که متناسب با سبک خود را از بازی.

نتیجه این شد یک تیم که استعداد و عزم و اراده آنها را در صدر کنفرانس غرب تقریبا تمام فصل طولانی است.

سپس در مارس 11, یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 و لیگ متوقف عملیات.

در چند هفته گذشته لیگ اتحاد مستحکم یک طرح در مورد چگونه به از سرگیری فصل در یک مجموعه ورزشی در فلوریدا در حالی که وضع بهداشت و پروتکل های ایمنی که سعی خواهد کرد که برای محافظت از بازیکنان با وجود افزایش تعداد COVID-19 موارد در دولت است.

اما در این ماه یکی دیگر از نگرانی های بوجود آمده — چگونه به نگه داشتن این کشور تمرکز در زندگی مهم جنبش که به دست آورد حمایت فوق العاده ای در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس. برخی احساس کرده اند که این تظاهرات شده اند پشتیبانی شده توسط بسیاری از نژادهای مختلف به دلیل همه گیر است تعطیل سرگرمی و ورزش گزینه های که در غیر این صورت پیشنهاد فرار.

هفته گذشته Brooklyn Nets گارد Kyrie Irving سازماندهی یک کنفرانس تلفنی با یک گروه از بازیکنان به بحث در مورد این موضوع و ایجاد یک ائتلاف از بازیکنان. برادلی کمک کرده است و سازماندهی این گروه گفت: آنها می خواهند برای دیدن تعهد از لیگ برای حمایت از سیاه و سفید باعث ترویج این استخدام از مدیران و سرمایه گذاری منابع در عدالت اصلاحات.

“عمل واقعی نشسته نمی کند به طور مستقیم مبارزه سیستمیک نژادپرستی” برادلی گفت: با توجه به ESPN. “اما آن را نشانی از برجسته کردن این واقعیت است که بدون سیاه, ورزشکاران, NBA نخواهد بود آنچه در آن است امروز. لیگ یک مسئولیت به جوامع ما در کمک به توانمند سازی ما — فقط به عنوان ما را ساخته اند NBA با نام تجاری قوی است.”

این آخر هفته هاوارد اعلام کرد و موقعیت خود را.

“من موافق با Kyrie,” هوارد گفت: در یک بیانیه ارائه شده به سی ان ان. “بسکتبال و یا سرگرمی و دوره مورد نیاز نیست در این لحظه و فقط یک حواس پرتی. مطمئن شوید که آن را نمی ممکن است منحرف کردن اذهان ما بازیکنان اما ما باید منابع در دست اکثریت جامعه ما ندارد. و کوچکترین حواس پرتی برای آنها می توانید شروع به یک اثر trickle-down که ممکن است هرگز متوقف شود.”

هوارد متوقف کوتاه گفت او نمی خواهد بازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>