گیری را ندارد قطع در Panthers’ بز سوال

استیو اسمیت, Julius Peppers و لوقا Kuechly. همه بازیکنان بزرگ همه مستحق نقطه خود را در Carolina Panthers تاریخ است.

کسانی که سه نامزد زمانی که Panthers ارسال شده یک سوال بی ضرر در توییتر شنبه: که بز در میان کارولینای بازیکنان ؟

آن را در اواسط ماه ژوئن و همه تیم NFL فقط گذر زمان تا زمانی که اردوگاه های آموزشی. اما چگونه می توانید این پلنگ احتمالا فراموش Cam Newton در این لیست است ؟

Cam Newton عالی بود برای Panthers

نیوتن فقط شماره 1 به طور کلی در انتخاب Panthers تاریخ است. او تنها بازیکن در تیم تاریخ را به نفع خود NFL توهین آمیز rookie از سال است. او تنها NFL MVP پلنگ تا به حال. که فصل او رهبری تیم را به یک 15-1 ضبط و یک سوپر باول, بهترین فصل در تیم تاریخ است.

همراه خود را در نه فصل با Panthers او یک معامله بزرگ در این زمینه برای آنها قبل از این تیم او را قطع این offseason. پلنگ با استفاده از او به عنوان یک واقعی dual-تهدید کارفرمایی به عنوان او مجموعه سوابق عجله تلاش است. بسیاری از کسانی که اجرا می شود طراحی شده بودند. نیوتن است که تنها 31 سال اما نشده است امضا شده توسط هر کس دیگری در آنجا جان خود را از روند پیری شبیه به یک در حال اجرا بیش از نرمال کارفرمایی.

احتمالا نظارت توسط تیم رسانه های اجتماعی هر چند که به نظر می رسد کمی سخت به این باور. آن را مانند نیوتن نیست و این بازیکن نزدیک ترین ارتباط را با حق رای دادن به تاریخ است. حتی اگر آن را فقط یک اشتباه به نظر می رسد کمی بی احترامی.

Cam Newton was an icon for the Carolina Panthers. (Photo by Kevin C. Cox/Getty Images)
Cam Newton بود که یک آیکون برای Carolina Panthers. (عکس توسط Kevin C. Cox/گتی ایماژ)

نیوتن قطع شد این offseason

این همه بسیار بی ضرر. امروز Panthers درخواست در مورد بز فردا شاید آنها بخواهید در مورد بزرگترین بازی در تیم تاریخ است. هیچ معامله بزرگ است حتی اگر بسیاری از نظرات در این توییت به نظر می رسید که شامل کلمه “Cam.”

نیوتن احتمالا بیشتر نگران از اینکه آیا او گنجانده شده است در توییتر یک نظرسنجی توسط تیم سابق خود, اما آن را هنوز هم کنجکاو. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه نیوتن در آغوش دارد با این تیم به عنوان زمان می رود — خروج او بود و نه بی هر چند اکثر NFL breakups. هنوز نیوتن داد Panthers برخی از بزرگ سال تبدیل به یکی از بزرگترین ستاره ها در NFL کردم و آنها را به یک کاسه فوق العاده با عنوان فقط دوم NFC قهرمانی در تیم تاریخ است. اگر آنها می خواهند به جای که جری ریچاردسون مجسمه نیوتن انجام سوپرمن جشن نمی تواند یک انتخاب بد.

اسمیت فلفل و Kuechly همه بازیکنان بزرگ. اما واقعا وجود دارد هیچ شکی نیست که باید برای اولین بار در Panthers’ بز لیست.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>