هرناندز: داجرز و فرشتگان را بیشتر به از دست دادن از بازی اگر MLB لغو آن فصل


A lost 2020 MLB season means L.A. fans might never get a chance to see Mookie Betts play as a Dodger. <span class="copyright">(Kent Nishimura / Los Angeles Times)</span>
از دست 2020 MLB فصل به معنی L. A. طرفداران ممکن است هرگز فرصتی برای دیدن Mookie بتی به عنوان یک بازی طفره زن. (کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

در سمت روشن اگر بیس بال فصل لغو شد, Arte مورنو نمی توان تنها مالک مسئول هدر رفتن مایک ماهی قزل آلا نخست.

صاحبان 29 تیم های دیگر خواهد بود بیش از حد.

واقعیت را به تمرکز شنبه هنگامی که ماهی قزل آلا نوشته شده یک تک جمله در توییتر.

“به ما بگویید کی و کجا!!”

تا این نقطه مکالمات در مورد acrimonious مذاکرات برای نجات فصل شد محور در سرزنش.

ماهی قزل آلا را در پنج کلمه دادخواستی به صاحبان تکرار شد در رسانههای اجتماعی توسط تعدادی از دیگر مشخصات بالا, بازیکنان, خدمت به عنوان یک یادآوری از آنچه دیگری در خطر است — در این مورد یک فصل از یک بار در یک نسل استعداد اوج. جنوب کالیفرنیا فراوان بیس بال نعمت هستند در معرض خطر تبدیل به نفرین, پیش بینی فصل جدید جایگزین بیرحمانه ترین از چه ifs.

این سال بنا شد و در نهایت در DirecTV و AT&T به عنوان تیم خود را متعلق به ایستگاه رسیده توزیع مقابله با ماهواره و کابل غول. اما به جای یک فصل قهرمانی کانال می تواند مجبور به ادامه پخش برجسته از سال 1988 جهان سری. بحث در مورد مناسب استعاره برای حق رای دادن.

برای بینندگان در خانه همیشه وجود دارد خواهد بود در فصل آینده. که ممکن است این مورد برای داجرز و قهرمانی خود را از آرمان های خود.

باارزش خارج از فصل کسب Mookie بتی خواهد شد یک عامل رایگان این زمستان بدون در نظر گرفتن که آیا او همیشه نقش آنها را. هر MLB پخش خواهد شد به دست آوردن یک فصل کامل از خدمات این که بازی ها را با توجه به شرایط یک توافق در ماه مارس بین صاحبان و بازیکنان.

تجارت برای بتی مشخص شده تغییر طراوت از استراتژی ها برای اندرو فریدمن تیم رئیس جمهور از عملیات بیس بال. قبلا محدود خود اصرار حفظ انعطاف پذیری مالی فریدمن جذب می شود نه تنها بتی’ $27 میلیون حقوق و دستمزد بلکه نیمی از $96 میلیون پارچ دیوید قیمت بدهکار است بیش از سه فصل است.

داجرز را حفظ علامت تجاری خود را عمق. در بتی و کودی Bellinger آنها نیز مشروع مقدم می گیرند.

در این فصل نشان دهنده خود را واقع بینانه ترین احتمال پایان دادن به چرخه خود را از اکتبر بدبختی تحت مالکیت گوگنهایم بیس بال, مدیریت در خارج از شاید 2013. که در این فصل از خط خارج توسط یک fastball که شکسته Hanley رامیرز دنده. و با آن و پس از آن — مدیر کل ند Colletti قهرمانی پنجره بسته شده است.

تیک تاک ساعت است در زمان داجرز.

مزیت های خود را در عمق بود در حال حاضر به خطر بیافتد توسط شیوع کروناویروس که حذف امکان 162-بازی فصل. در حال حاضر این مزیت است که یک بالا پایان عملکرد مانند بتی چهره به اهرم در یک postseason سری می تواند پاک شده توسط کمیسر راب مانفرد.

محل باشگاه وانجمن رهبر و میانه-of-the-line حضور جاستین ترنر نیز خواهد شد یک عامل رایگان این offseason. Joc Pederson, Kiké هرناندز, Alex چوب و پدرو Baez قادر خواهد بود برای تست باز کردن بازار نیز هست.

چندین نفر دیگر را باید پشت سر گذاشت.

کلیتون Kershaw کوری Seager و کنلی Jansen می تواند تبدیل به رایگان عوامل پس از 2021 فصل است.

اگر داجرز نمی برنده سری جهانی در این سال آنها می تواند در بالا بردن کمیساریای جایزه با یک روش کاملا جدید بازیگران از بازیکنان.

فرشتگان لازم نیست که به نگرانی خود در مورد احتمال قهرمانی از دست آنها گریخته تبادل کارکنان وعده به از بین بردن آنها را از مشاجره.

Fans will have to wait until next year to see Anthony Rendon's Angel Stadium debut if a 2020 MLB season doesn't come to fruition. <span class="copyright">(Matt York / Associated Press)</span>
طرفداران باید صبر کنید تا سال آینده برای دیدن آنتونی رندن فرشته ورزشگاه اولین اگر یک سال 2020 MLB فصل نمی کند و به ثمر می آیند. (مت نیویورک / آسوشیتد پرس)

که است که می گویند آنها نمی سرگرم کند.

خود مهم ترین حرکت در طول زمستان بود به نشانه سوم baseman آنتونی رندن. در حالی که فرشتگان را رندن تحت قرارداد از طریق 2026 این بود که بدون شک با ارزش ترین فصل در هفت سال معامله است. فرشتگان نیست تضمین رندن $38 میلیون در آخر فصل از قرارداد خود را از آنجا که آنها فکر می کنم او می خواهد ارزش است که آنجا که 36 ساله بازیکن. آنها توافق کردند به overpay او سپس به او در حال حاضر در 30.

Shohei Ohtani است که انتظار می رود به بازگشت به تپه در این فصل پس از راه دو بازیکن محدود بود به هدف قرار دادن سال گذشته به عنوان او از بهبود ترمیمی جراحی آرنج. Ohtani قادر به وزن قطار در فصل گذشته; از سرگیری یک قدرت برنامه چهره برای باز کردن قفل 25 ساله علامت تجاری قدرت.

و در حالی که Ohtani می تواند از دست دادن با ارزش سال از توسعه shortstop Andrelton سیمونز می تواند از دست دادن خود را نهایی ماه در آناهایم. دفاعی wizard خواهد شد یک عامل رایگان این offseason.

بیس بال در حال حاضر این کشور No. 3, ورزش, پشت, فوتبال و بسکتبال. فصل و یا هیچ فصل باقی خواهد ماند که این مورد است. اما چیزی خواهد بود با اینحال از دست داده و اگر وجود دارد هیچ بازی در این سال به طور خاص فرصت این بازیکنان و فرانچایز را در این نقطه خاص در زمان. طرفداران می توان به دست آورد. لحظات نمی تواند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>