می توانید حباب ورزشکاران بود “مجرد برای شش هفته’?

با 26 لیگ برتر فوتبال تیم ها در حال آماده شدن برای جریان به اورلاندو آغاز هفته آینده و NBA جوخه آماده سازی آنها را به دنبال خود بازگشت-از-coronavirus مسابقات وجود دارد نگرانی رو به رشد در میان بازیکنان درگیر در مورد هر دو لیگ’ توانایی نگه داشتن COVID-19 از نافذ خود را به اصطلاح حباب.

بسیاری از ترس مراکز در چه بسیاری از درک به عنوان ضعیف ترین لینک: کارگران محلی که بر خلاف ورزشکاران و تیم کارکنان نمی خواهد نیاز به باقی می ماند در هتل دلایل دور از خانواده های خود و/یا قابل توجهی دیگران تا شش هفته در این تابستان. لیگ حفظ کند که خطر آلوده شدن توسط یک راننده اتوبوس یا مواد غذایی سرور کم است. آنها احتمالا درست است.

در واقع خطر بزرگتر برای سلامت بازیکنان است که احتمالا خود بازیکنان است.

“شما به معنای واقعی کلمه گرفتن یک دسته داشتی ورزشکاران و گفت: “شما خواهد بود مجرد به مدت شش هفته’, ” دکتر گفت: دارا کاس اضطراری پزشکی پزشک و یاهو اخبار پزشکی کمک کننده. “من فکر می کنم سوال بزرگتر این است که چگونه به خوبی جدا هستند این بازیکنان خواهد بود؟”

NBA و لیگ های کارگری در حال حاضر شده است هل دادن به عقب در محدودیت. ماه گذشته بازیکنان NBA رئیس انجمن میشل رابرتز با اشاره به حباب ایده به عنوان “حبس.” این MLSPA موفقیت برای یک لابی کوتاه تر مسابقات را از آن لیگ در ابتدا مطرح کرد اما grousing تنها رشد بلندتر.

“ما نمی کودکانی که نیاز به نظارت” d. C., United دروازه بان لایحه حامد نوشت: روز دوشنبه در یک پس-حذف توییتر ارسال. “من موافق نیستم با اینکه قفل شده است تا در محوطه دانشگاه و به من گفت که از آغاز است.”

D.C. United goalkeeper Bill Hamid expressed frustration about players being restricted to the quarantine bubble during the MLS is Back Tournament. (AP Photo/Vera Nieuwenhuis)
D. C., United دروازه بان لایحه حمید ابراز نا امیدی در مورد بازیکنان محدود بودن به قرنطینه حباب در MLS برگشت مسابقات است. (AP Photo/ورا Nieuwenhuis)

او را به دور از تنهایی. و با حدود 3500 ترکیب بازیکنان و کارکنان از NBA و لیگ در فلوریدا — که روز سه شنبه گزارش داد که کمترین تعداد از coronavirus موارد هنوز در انتظار هیچ کس به دزدکی حرکت کردن درست نیست واقع بینانه است.

“من فکر می کنم که طبیعت انسان می گوید که که اتفاق خواهد افتاد” یک MLS کهنه کار که نخواست نامش فاش شود گفت: “یاهو ورزشی.

MLS و بازیکنان آن اتحادیه را مورد بحث و بررسی امکان منابع متعدد گفت: اگر چه مجازات برای کسانی که شکستن قوانین نشده است توافق کردند. لیگ منابع تایید کرد که بازیکنان حرکات را نمی توان ردیابی الکترونیکی و یا در غیر این صورت. آن را برای رفتن به یک افتخار سیستم اساسا. “آن را مانند وجود دارد رفتن به نگهبانان مسلح در هر خروج” یکی MLS منبع شوخی.

NBA هنوز نازل دستورالعمل های خاص, اما MLS تیم باقی خواهد ماند و از یکدیگر جدا شده و تنها در هفته اول خود را در اورلاندو است. پس از آن آنها قادر خواهید بود معاشرت با بازیکنان و کارکنان باشگاه های دیگر در حالی که هنوز احترام اجتماعی فاصله. آنها را از دسترسی به ماسک و انحرافات مانند کلاس پخت و پز و همچنین برای بالا پایان چشمه های معدنی رستوران ها و دوره های گلف.

آنها را نیز آزمایش می شود به طور مداوم. که در واقع می تواند تشویق به یک از امنیت کاذب.

“متاسفانه آنچه که ما در حال رفتن به پیدا کردن مکان های که در آن مردم در حال آزمایش به طور منظم نمی خواهد عمل اجتماعی فاصله و یا ماسک می پوشند چرا که آنها در حال رفتن به می گویند:” من آزمایش منفی,’ ” کاس گفت. “بازیکنان هستند یک گروه پر خطر.”

و در نهایت پس از هفته cooped در هتل, جوان, غنی, تستوسترون سوخت ورزشکاران به ناچار رفتن به منفجر کردن برخی از بخار. برخی به دنبال رابطه جنسی مثل کایل واکر بود; منچستر سیتی مدافع عناوین ساخته شده در سراسر انگلستان در ماه مارس برای میزبانی یک مهمانی جنسیت تنها چند ساعت قبل از درخواست خود را 1.5 میلیون پیروان توییتر به دیدار با عزیزان خود.

اما بازیکنان و کارکنان می تواند وسوسه می شود به دزدکی حرکت کردن به دور از پیچیده به دلایل دیگر بیش از حد.

“تجرد بخشی از آن است که قطعا یک چیز بزرگ به درخواست, اما این امر می تواند ساده به فکر می کنم که وجود ندارد در لیگ ما که دیگر رذیلت یا اعتیاد که آنها در حال رفتن به مراقبت از در آن زمان بیش از حد” این بازیکن گفت.

گفت: کاس: “اگر کسی می خواهد به دود گلدان آنها باید برای به دست آوردن آن را از جایی.”

ورزشکاران مانند هر کس دیگری در جامعه برخوردار هستند و به زندگی خصوصی خود را. اما آنها چگونه خود را مدیریت کردن زمان در فلوریدا — و چگونه نزدیک آنها به دنبال اقدامات احتیاطی دقت گذاشته شده توسط کارشناسان بیماری های عفونی اطلاع رسانی لیگ’ بازگشت-به-بازی بازی های ملی خواهد شد یک راه طولانی به سوی تعیین موفقیت آزمایش.

در نهایت این بازیکنان را برای جلوگیری از هر یک از دیگر از شکسته شدن حباب. در عین حال فشار همسالان تنها تا کنون می رود. و مانند بیشتر جمعیت برخی از مردم در حال گرفتن خطرات جدی تر از دیگران است.

“ما قرار بود با چک کردن در با ما کادر پزشکی هر روز گفتن که در آن ما در حال رفتن و چیزهایی مانند این که” MLS بازیکن گفت. “سپس من در Instagram و دیدن بچه ها در گروه های بزرگ و یا در داخل خانه با افراد دیگر. آن را خسته کننده است.

“وجود دارد بچه ها در تیم من اعتماد ندارند نه به چیزهای که نباید شب قبل از بازی در” او ادامه داد. “در حال حاضر ما در حال و نه حتی صحبت کردن فقط بچه ها را در خود تیم ما در حال صحبت کردن در حدود 26 تیم درگیر و به طور بالقوه خطر انداختن سلامت و ایمنی از همه افراد دیگر آنها در تماس با هر روز.

“این مورد به عنوان مهر و موم شده به عنوان شما می توانید دریافت کنید” این بازیکن اضافه شده است. “اما من می خواهم اگر من دروغ گفت که من اعتقاد دارم که همه به قوانین احترام بگذارند.”

 بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>