مونتی تماس برای 20 درصد عقبگرد از توپ. در اینجا آنچه که در واقع امر چیست و چرا آن را اضافه کنید

در واکنش به Bryson DeChambeau شاهکارهای از قدرت در چارلز شواب چالش که در آن DeChambeau به طور متوسط متناوب 340.1 متری توپ را روی گوه در حالی که در این زمینه به طور متوسط 300.3 متری, Colin Montgomerie گفت: رادیو بی بی سی در هفته گذشته “من یک مدافع از آنچه جک نیکلاس پیشنهاد—مسابقات توپ برای حرفه ای ها که می رود تنها 80 تا 85 درصد به عنوان حد.”

که ما پاسخ: واقعا ؟ آیا شما مطمئن هستید که در مورد آن ؟

برای روشن من خواستار پایان دادن به این دور بحث است. اما مضحک “راه حل” مانند آنچه Montgomerie مطرح کرده است نیاز باشد نقض اگر بدون هیچ دلیل دیگر از خوبی آن را می سازد هیچ حس. نه لزوما عقبگرد بخش اگر چه من شخصا نه به نفع هر فاصله جمع شدن (به خصوص یکی که تاثیر روزمره گلف بازان). این مقدار او می خواهد به رول آن را به عقب.

مرتبط: یک buffed کردن Bryson overpowers استعماری

اجازه دهید فقط انجام برخی از ریاضی خالص. DeChambeau آگهی PGA Tour در فاصله رانندگی به طور متوسط 323.8 متری توپ را روی گوه. در حال حاضر lop 20 درصد است و این فاصله رانندگی رهبر در تور است که به طور متوسط … صبر کنید … 259.04 متری. من مطمئن هستم که چنین نمایش “شلیک” توپ را روی گوه را تحریک طرفداران گلف در همه جا.

حال بیایید نگاهی به تور کلی 296.4-حیاط متوسط است. بازگشت 20 درصد و آن قطره را به 237.12. و یا در مورد طول کوتاهترین hitter وظیفه در تور LPGA در سال 2019. و آنچه در مورد ضعیف دیوید Lingmerth که صفوف گذشته در تور PGA در 275.4 حیاط ؟ که قطره قطره به 220.32 متری—و یا کوتاه تر از خوب من. و مقدار زیادی از دیگر روزمره بازیکنان. نه دقیقا همان نوع از اعداد است که تمایل به اسیر طرفداران گلف است که لحن در برای دیدن جوانب مثبت انجام این کار است که آنها نمی توانند. 20 درصد کاهش در توپ حذف بخش زیادی از آن.

و اگر چه هیچ شرکت و پاسخ آن را در یک کشش به فکر می کنم که اگر چه دیگر hitters رنج می برند از دست دادن بیشتر از فاصله اگر رفتن سخت, درصد, آنها هنوز هم می تواند بطور قابل توجهی طولانی تر از کوتاه مدت ممکن است. بنابراین در حالی که در حال حاضر DeChambeau ممکن است شکاف و گوه و مت Kuchar 9-آهن یا 8-آهن که حداقل تا حدودی از یک مبارزه عادلانه. Bryson با 8-آهن و کوچ با 4 – یا 5-آهن ممکن است یک داستان متفاوت است.

آه و یک فکر در DeChambeau. او نمی برد. کسی که به پایان رسید 22nd در رانندگی از راه دور انجام داد. در یک حذفی با کسی که رتبه T-45 در فاصله هفته است. حتی ما می توانید انجام دهید که ریاضی.

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>