مایک Gundy عمل فراتر از شرم آور در حال حاضر

گراند comeuppance برای Oklahoma State مربی مایک Gundy و feckless مدیریت دانشگاه که با کمک و یاری خود را buffoonery وارد با سوزاننده و ویرانگر نیروی در روز دوشنبه بعد از ظهر.

پس از بیش از یک دهه از قلدری تعصب و egomania, Gundy برنامه و حرفه ای فلش در تیررس لطف خود غرور و عدم خود آگاهی. ستاره tailback Chuba هوبارد های پیشرو کشور حمله کننده در فصل گذشته castigated Gundy در توییتر برای پوشیدن یک تی شرت از یکی از امریکا شبکه خبر.

OAN همواره تخریب Black Lives Matter جنبش و قاچاق راست تئوری های توطئه است. پوشیدن پوشاک حمایت از OAN است که اساسا شبیه به گفتن “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست.”

هوبارد توییتی یک عکس از Gundy در OAN تی شرت و نام آن را “غیر قابل قبول” “حساس” و اعلام کرد: “من نه برای این است.” هوبارد متوقف نمی وجود دارد, به عنوان او خواستار پاسخگویی از دولت او و سر مربی. “من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند.”

اما در پایان روز دوشنبه بیش از حد قابل پیش بینی برای دانشگاه و ورزشی بخش که با آن داد و ستد روز از تحقیر و شرم مثل این برای گاه به گاه پنبه کاسه پیشنهاد. OSU چیزی از ماده دیگر از انتشار چند کلمه-سالاد اظهارات همان نوع اداری کاپیتولاسیون که طولانی پرورش Gundy هاله شکست ناپذیری.

چند ساعت بعد هوبارد توییتی بی دست و پا تصویری که به نظر می رسید مانند یک آرزو برای Gundy و ایالتی اوکلاهما به این همه برود. نمایش آخرین مرور در عدم خود آگاهی Gundy شکست خورده در واقع به عذر خواهی برای پوشیدن تی شرت و وادار کردن بازیکنان خود را اساسا به شورش.

Gundy نمی گویند سیاه زندگی مهم است. او اشاره نمی, خشونت آمیز, قتل جورج فلوید. و نه او را به هر گونه تلاش به اذعان بی عدالتی اجتماعی در آمریکا است. او گفت: “در دیداری با برخی از بازیکنان و “متوجه شدم این یک موضوع بسیار حساس با آنچه که در جامعه امروز” و این که او “به دنبال به جلو به ایجاد برخی از تغییرات.”

هوبارد و سپس اقدام به اصل عذرخواهی به Gundy برای به tweeting احساسات خود را به جای آوردن آنها را به او. هر دو آنها تحویل داده و خطوط خود را با همه همینطور نوه ها از گروگان ویدئو تنها با کلمات “کابوی فرهنگ” جالب اینجاست که بازیگران در پس زمینه.

Oklahoma State's Mike Gundy looks on during the second half of the AutoZone Liberty Bowl on Dec. 31, 2018. (Jonathan Bachman/Getty Images)
Oklahoma State مایک Gundy به نظر می رسد در طول نیمه دوم AutoZone آزادی کاسه on Dec. 31, 2018. (Jonathan Bachman/گتی ایماژ)

اگر این اتفاق در هر قدرت دیگر پنج دانشگاه مدیریت مدرسه دیده اند نژادی شکایت از بازیکنان در توییتر و انعکاس نارضایتی در رسانه های اجتماعی از هم تیمی و به نام برای عمل است. آنها می خواستند به نوعی از تحقیقات و یا خارج نگاه به برنامه فرهنگ است. آنها را حداقل می خواست به ظاهر از پاسخگویی.

سابق گاوچران LC گرین وود در یک صدای جیر جیر بعد از حذف گفت که او “به نام هود و موش و یک قاتل در موارد متعدد و تهدید به بازگشت به خانه همه به خاطر پوشیدن یک Durag و پیراهن بدون آستین.”

دیگر صدای chimed در پشت هوبارد از جمله ستاره سابق tailback عدالت هیل که گفت که OSU دو و میدانی و دانشگاه نیاز به “تغییر عمده.” ستاره گیرنده Tylan والاس پشتیبانی هوبارد کرد و گفت: “آن را در مورد راه بیشتر از فوتبال است.” قابل توجه وجود دارد تقریبا هیچ حمایت عمومی برای Gundy.

در اینجا چیزی است که Oklahoma State اقدامات به مدت طولانی نشان داد در مورد Gundy را تحقیر مداوم و نادان رفتار آنها هیچ تمایلی به تغییر آن است. Gundy ساخته شده است اورا شکست ناپذیر استکبار از آنجا که دانشگاه آن را فعال کنید. برای دو دردناک اخبار چرخه سه ماه گذشته اوکلاهما امور خارجه دولت تحمل ملی مسخره و cowered به طوری که آن را روشن است که واقعا مسئول در استیلوتر.

مدیران باید اجازه Gundy جهل به رشد آزادانه, ducking دور از تدریس لحظه نژادی و بی عدالتی. درست مانند آنها مجاز Gundy به دور با سرزنش کردن یک خبرنگار زن در معروف خود بیهوده گویی و نادیده گرفتن بازیکنان خود را به سلامت به بازگشت به دانشگاه, به طوری که آنها می تواند “اجرا پول از طریق دولت است.”

در اینجا چیزی است که رفتن به امد و شد زیاد ایالتی اوکلاهما از این روز به بعد. هوبارد اقدامات امروز بی سابقه ای در, مدرن, کالج, دو و میدانی, حتی در میان تمام نژادی عدالت حساب ما دیده ایم چند هفته گذشته. هوبارد اساسا متهم Gundy از تکان دادن مؤتلفه پرچم با خود تی شرت ترویج یک شبکه است که proliferates نژادپرستانه views.

وجود دارد هیچ چیز قوی تر از یکی از پنج بهترین بازیکنان در فوتبال کالج پرسش از انگیزه های نژادی از یک مربی و بودن “کاملا نسبت به همه چیز است که رفتن در در جامعه است.” این را به Gundy دیگر از معروف یوتیوب کلیپ به این لانه مقدار عمیق تر به Gundy هسته اعتقادات به عنوان یک انسان از هر کنفرانس خبری بیهوده گویی.

اگر Oklahoma State نمی بررسی نمی کند فقط خود کلمه سالاد و بازگشت به اجرا درآمد از طریق دولت آنها در حال رفتن به دریافت کلیشه ای به عنوان یک برنامه و دانشگاه نیست که در مورد مراقبت نژادی و حقوق صاحبان سهام.

در اینجا Oklahoma State غیر اظهارات از امروز. آنها از دست رفته دو بسیار کلمات کلیدی: “مایک Gundy.”

رئیس جمهور سوختگی Hargis: “من از شنیدن و احترام به نگرانی های ابراز شده توسط سیاه و سفید ما دانشجو-ورزشکاران است. این زمان برای وحدت هدف برای مقابله با نابرابری نژادی و بی عدالتی است. ما نمی خواهد تحمل حساس رفتار با هر کسی در Oklahoma State.”

این است که از ایالتی اوکلاهما آگهی مایک دارنده: “این بعد از ظهر شده است بسیار نگران کننده است. توییت از فعلی و سابق بازیکنان از نگرانی.”

در این نقطه در تصدی خود Gundy یا کنترل کل بیش از دانشگاه و یا numbed آنها را به تحقیر. اما در اینجا به همین دلیل این آخرین دور از ملی مسخره متفاوت است. این زمان در اطراف, در مقایسه با ماه آوریل دلقک نمایش Gundy به دست آورده است ننگ به عنوان نژادی حساس و کاملا دوسوگرا به گرفتاری های خود را سیاه و بازیکنان.

این نوع از شهرت که شعله ور اندازی در اتاق قفل در زندگی در استخدام دنباله و مهمتر از همه برندها کل اداره دانشگاه است که آن را قادر می سازد.

“من فکر می کنم که استخدام است قطعا رفتن به بسیار دشوار است” گفت: Quincy اوری برجسته کارفرمایی مربی مستقر در آتلانتا. “این سخت است برای رفتن به هر کسی اتاق نشیمن بعد از انجام کارهایی که به شما نشان می دهد باید چنین محدود برای مراقبت از بچه ها در این تیم است.”

او افزود: “آن را نمی شود خوب نیست در مورد مراقبت از خود بازیکنان است. برای سال های بسیاری از این مربیان را ساخته اند یک زندگی مربیگری ورزشکاران و مراقبت در مورد آنها در تمام و در واقع نه میل آنها را به عنوان مردم است.”

غم انگیزترین بخش از شنبه ممکن است که تنها کسی است که نشان از بلوغ اجتماعی و وجدان به دیدار حاضر شد و یک 21 ساله اشتباه junior. هوبارد خواستار پاسخگویی دانشگاه بدون جواب رفت اما حداقل ما امیدواریم که در استیلوتر وجود دارد حداقل یک بزرگسال با یک قطب نمای اخلاقی در ورزشی بخش.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>