‘دیوانه’ مرد Lamar زیر Mahomes طرح

Lamar جکسون زندگی تغییر زیادی نکرده از او به نام 2019 NFL MVP در ماه فوریه است.

حتی اگر او دوم-جوانترین بازیکن تا کنون برنده افتخار — تنها جیم براون جوان بود — به Baltimore Ravens’ برق 23 ساله کارفرمایی را احساس نمی کند مثل او از آن ساخته شده و نه به او اجازه دهید آن را به سر خود را.

در واقع جکسون تقریبا پرسم که در مورد خواسته افتخار این روز است. مطمئن تر و مردمی او را تشخیص دهد و بنابراین بچه های کوچک است. اما او هنوز هم به نظر می رسد خود را مانند او یک فرد عادی و از او نگهداری می شود که تواضع با نگه داشتن خود را معروف-دایره تنگ — رهبری مادرش که به نمایندگی از او به عنوان مدیر قبل از سال 2018 پیش نویس NFL — حتی سخت تر.

“من نگه داشتن مردم دور از من — من صادق بودن — مانند افرادی که مانند توجه و انظار و چیزهای مانند این که” جکسون گفته ورزشی یاهو در اواخر ماه مه. “که من می خواهم به جای نمی تواند در اطراف آنها را.”

Baltimore Ravens quarterback Lamar Jackson won the 2019 NFL MVP and will grace the cover of the "Madden" video game series this season. (Photo by Scott Taetsch/Getty Images)
Baltimore Ravens کارفرمایی Lamar جکسون برنده 2019 NFL MVP و فضل جلد “Madden” سری بازی های ویدئویی در این فصل است. (عکس توسط Scott Taetsch/گتی ایماژ)

‘یک رویای به حقیقت می پیوندند

اما سقوط می آیند کسانی که می خواهید برای دریافت یک قطعه کوچک از جکسون خواهد بود قادر به ارائه آنها $59.99. چرا که به عنوان پوشش جدید به یاد “Madden” سری بازی های ویدئویی, Jackson صورت نمایش داده خواهد شد در هزاران فروشگاه در سراسر آمریکا در “Madden 21.”

این یک افتخار است که او را به آرامی.

“من اشک ریختن در پوشش” جکسون گفت: “صدای او quaking همیشه تا کمی. “آن را متفاوت دانستن چیزی است که شما بوده ام از طریق آنچه که شما با آن مواجه … و برای مردم به شما نگاه کنند و از شما می خواهم به نمایندگی از آنها با قرار دادن شما بر روی جلد خود را به بازی این یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

به خصوص به عنوان یک سیاه dual-تهدید کارفرمایی. جکسون نخبگان ورزشی و گریزپا ساخته شده او را یک انسان حلقه برجسته در دانشگاه لوئیزویل اما نه آن صفات و نه خود 69-27 touchdown-به-رهگیری نسبت خود را برای کالج حرفه ای بودند به اندازه کافی برای نگه داشتن او را از سقوط به انتخاب شماره 32 از دور اول در سال 2018 است.

و به همین دلیل آن را به معنای جهان به جکسون است که در حال حاضر دو سال بعد میلیون ها نفر از کودکان و نوجوانان در سراسر کشور قادر خواهد بود برای دیدن او در “Madden” پوشش بازی با او را در بازی و می دانیم که بازی کارفرمایی در NFL — در شیوه ای که او می کند با هر دو دست و پاهای خود را — یک هدف قابل دسترسی است برای آنها.

“من یکی از آن بچه ها به دنبال مایکل ویک طب نیوتن RGIII, [بازیکنان] که در طبیعت به همین دلیل” جکسون گفت. “پس از آن به معنای زیادی به من و من فقط می خواهم به نگه داشتن رفتن که راه و اجازه دهید آنها را می دانم که شما می توانید آن را از وضعیت محله خود هر آنچه شما انجام می دهند.”

جکسون درک اهمیت است که “دیوانه” می تواند در شکل گیری این نمایش; او شده است بازی این بازی تمام عمر خود را و هنوز هم می یابد, زمان بازی در طول خود را به طور فزاینده ای رو به کاهش خرابی.

(Provided to Yahoo Sports)
(ارائه شده به یاهو ورزشی)

پس از “Madden 20” منتشر شد در ماه اوت گذشته, جکسون می گوید: او بازی سه فصل — به عنوان Ravens — و برنده سوپر کاسه در هر فصل است.

در “همه مدن” سخت ترین سطح دشواری ،

“آره من اصلا به تقلب” جکسون گفت. “من نمی باید به بازی تازه کار و یا هر یک از آن.”

جکسون نیز نقش بازی به اندازه کافی است که او نا امید شده بود با رأی خود که در سال گذشته بازی منتشر شد. خود را از جعبه کلی امتیاز از 76 ساخته شده او را بازی 23-بهترین کارفرمایی. پایان MVP فصل کلی سر به فلک کشید 92 — چهارم-بالاترین در این بازی پشت سر تنها در شهر کانزاس پاتریک Mahomes سیاتل را راسل ویلسون و نیواورلئان’ Drew Brees.

“آن را تمام راه را در اطراف” جکسون گفت.

انعکاس پاتریک Mahomes’ افزایش

این یک شبیه ظهور را به شهرت که Mahomes تحت یک سال قبل در خود MVP فصل در سال 2018 است. مانند Mahomes Jackson شد واجد شرایط ستاره تنها در سال دوم خود را در لیگ. مانند Mahomes جکسون بلافاصله قرار داده و در آینده پوشش های “Madden.”

در حال حاضر جکسون امیدوار است او همچنین می تواند به دنبال در Mahomes’ قدم به قدم در یک راه برنده سوپر باول در سال سوم خود در لیگ زیر ویرانگر حذفی از دست دادن فصل قبل.

و درست مثل Mahomes مورد استفاده روسای’ بازی مسابقات قهرمانی آسیا دست دادن به انگلستان در ژانویه 2019 به عنوان انگیزه جکسون به نظر می رسید به طور مشابه با انگیزه وقتی پرسیده شد که چه طرفداران می توانید از او انتظار می رود در سال 2020 زیر کلاغ’ تعجب آور 28-12 بخشی دور از دست دادن خانه به تنسی تیتان در ماه ژانویه است.

“یکی دیگر از سطح تا بهتر Lamar از سال گذشته” جکسون وعده داده شده است. “وجود دارد رفتن به همیشه بهتر Lamar. تا زمانی که من هستم انجام می شود با این بازی. و این که مدت زمان طولانی از در حال حاضر.”

یک منطقه جکسون می خواهد به بهبود در سال 2020 است به عنوان یک رهگذر حتی اگر خود 2019 شماره — او به اتمام 66 درصد از خود عبور برای 3,127 متری 36 touchdowns و شش interceptions — برجسته بودند, به ویژه هنگامی که در ترکیب با عجله شمارش (1,206 عجله متری و هفت touchdowns).

“من فقط در تلاش برای پرتاب توپ به روش های مختلف” جکسون گفت. “من در تلاش برای پرتاب کردن تعادل-چرا که در این بازی همه چیز را به طور کامل همه چیز را نمی شود اساسا صدا. مانند زمانی که شما حذف گاهی اوقات شما ممکن است برای ایجاد یک افت سریع به جای پنج مرحله رها کردن.”

و اگر او خود را بهبود می بخشد دقت او گفت: او می تواند کمک های خود را متنوع بازیگران از سلاح بود و حتی بیشتر خطرناک است.

“من فقط در تلاش برای ایجاد همه چیز خیلی آسان تر برای همه ما و برای بچه ها ساخت گرفتن با توپ” جکسون گفت. “[من می خواهم برای کمک به آنها را] به نوبه خود تا در این زمینه به جای ساخت آنها را کم کردن سرعت برای عبور کند. من سعی کنید همه چیز را آسان تر برای بچه ها.”

و حتی اگر COVID-19 را حذف کرده است در زمینه تمرینات است که می توانست به او کمک کرد ساخت شیمیایی مورد نیاز برای انجام این کار Jackson — چه کسی گفت که او صرف offseason در یک Airbnb در میامی — انجام آنچه او می تواند. علاوه بر حضور در جلسات مجازی برای کلاغ چهار روز در هفته او را نیز اخذ شده است همراه با کلاغ رسیور گلابی “هالیوود” قهوه ای و ویلی Snead IV به پرتاب و گرفتن در مورد یک بار در هفته.

“من نمی peeking جلوتر نمی’

امید گفت: به آرام تمام شک همه افرادی که نمی تواند صبر کنید برای صحبت سطل زباله خود را در مورد پرتاب توانایی های زیر کلاغ’ ناراحت حذفی از دست دادن در ماه ژانویه که نمی تواند صبر کنید به اشاره است که او نمی رسن آن مانند تام بردی یا Peyton Manning.

“دو تهدید کارفرمایی برنده سوپر باول — که همه من و گفت:” جکسون گفت: با اشاره به Mahomes. “او می تواند هر دو را انجام دهد اجرا و پرتاب. ما هر دو می تواند هر دو را انجام دهد اجرا و پرتاب. که فقط آنچه در آن است در حال حاضر.

“هر کس نمی شود 6-[پا]-4, 6-5, 6-6 که برنده سوپر باول. این یک عصر جدید.”

جکسون پرشور بود به او گفت: این کار وجود دارد کمی تعجب می کنم که چرا. او در مورد مراقبت برنده که تنها تر شد آشکار هنگامی که از او پرسیده شد که اگر او می خواهم دیده می شود ESPN مستند مایکل جردن “آخرین رقص.” در زمان مصاحبه جکسون تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود.

اما تماشای آن و گرفتن یک نگاه اجمالی از اردن افسانه ای رقابت — قطعا در خود “به انجام” لیست.

“هر کس می داند که چگونه من هم به همین دلیل من به تماشای آن” جکسون گفت.

جکسون چشم ها گسترده تر شد و او ادامه داد: رشد تنها تر متحرک.

“او موفق به کسب شش قهرمانی” جکسون گفت: با هیجان در حالی که همه یقین کف زدن دست خود را دو بار. “من به یک. من به یک حذفی برنده شوید.”

اما جاده به رستگاری شروع می شود گفت: با تمرکز بر کلیولند براونز کلاغ’ هفته 1 حریف.

“من نمی تواند زیرچشمی نگاه کردن در پیش رو است که آنچه در گذشته اتفاق افتاده در پلی آف — ما peeked پیش رو و از دست دادیم بنابراین من نمی peeking پیش رو دیگر” جکسون گفت. “بنابراین مردم بهتر از من بپرسید در مورد [بعدی] سوپر باول یا کسانی که ما رو در هفته 3 یا 2 هفته. این همه در مورد هفته 1. حتی از من بپرسید در مورد [بعد از].”

جکسون گفت: این خوب naturedly, اما به طور جدی. 12 ماه گذشته بوده است یک گردباد به عنوان او را به طور موثر رفته از 76 امتیاز کلی در “مدن” به NFL MVP به جدید “Madden” پوشش مرد در یک سقوط کرد از بین بردن.

اما آن را یک آخر نشانه ای که جکسون است که متمرکز بوده است. بعد از این همه بحث در مورد عبور خود را و توانایی خود را 0-2 حذفی رکورد “من هیچ چیز را فراموش نمی,” جکسون گفت — واضح او هنوز هم بسیار بیشتر او می خواهد برای به انجام رساندن.

“من قصد ندارم به کسی اجازه منحرف کردن من از تعقیب رویای من و انجام آنچه من می خواستم برای انجام” جکسون گفت. “من برداشت 32 و دانستن چگونه من احساس کردند که من قصد ندارم به کسی اجازه متوقف کردن آن است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>