کندریک پرکینز: چه چیزی تغییر با Kyrie Irving? NBA به او گفت که او نمی تواند رفتن به دیزنی جهان


یک جدول زمانی:

  • مه 26: تظاهرات به دنبال نژادی عدالت ظهور (و باید ادامه داد تا امروز) پس از مرگ جورج فلوید

  • ژوئن 4: NBA صاحبان تایید از سرگیری فصل با 22 تیم در دیزنی جهان

  • ژوئن 5: Kyrie Irving – برای این فصل به دلیل مصدومیت – گزارش ابراز علاقه به پیوستن به شبکه در دیزنی جهان به حمایت از هم تیمی های خود

  • ژوئن 5: ملی بسکتبال بازیکنان Association – که تعداد ایروینگ به عنوان معاون رئیس جمهور – تصویب راه اندازی مجدد فرمت

  • ژوئن 10: ESPN برایان Windhorst – که همکاری و نوشت: طرح چگونه NBA می تواند رزومه کاری خود را در یک حباب است و به خوبی متصل در سراسر لیگ – می گوید: “نه, Kyrie, شما در حال رفتن در آن وجود دارد چرا که نقطه تمام از این است که به نگه داشتن آن را به عنوان تعداد کمی از مردم به عنوان امکان پذیر است” (هر چند اذعان کرد بروکلین دست انداز می تواند شخص دیگری از آن محدود سفر برای ایروینگ)

  • 12 ژوئن: منجر به یک تماس تصویری با دیگر بازیکنان ایروینگ گزارش می گوید که او را در مقابل از سرگیری بازی در اورلاندو

کندریک پرکینز در ” – <url> و Wingo:”

آنچه در گذشته نه 10 روز ؟ چه چیزی تغییر کرده بود – از آنچه که من به شدت اعتقاد دارند و آنچه که من شنیده ام – این است که NBA و بازیکنان ارتباط گفت: Kyrie که بدون شما نمی توانید بروید.

من امیدوارم که پرکینز نیست فقط فرض ایروینگ انگیزه. که عمده شارژ به پیشنهاد disingenuousness از ایروینگ که در گزارش ذکر شده نژادپرستی سیستماتیک به عنوان مرکزی برای موضع خود را.

NBA است که محدود کردن تعداد زیادی از مردم در حباب که خوب است برای ایمنی و بد برای استاندارد زندگی. بازیکنان باید نگران شرایط کار به عنوان فصل همچنان ادامه دارد. به همین ترتیب ایروینگ سزاوار اتاق به تجدید نظر در اولویت های خود را.

اما ایروینگ و لیکرز مرکز دوایت هاوارد (حداقل Howard بیانیه بیش از خود را عامل follow-up) اصلا صدا مانند آنها صرفا ساخت انتخاب شخصی. آنها صدا مانند آنها نشان می دهد بازیکنان گروه با هم به نشستن برای مبارزه با نژاد پرستی. بازیکنان دیگر باید در نظر ایروینگ و هوارد منافع قبل از آنها پیروی میکردند.

ایروینگ و هوارد باید درآمد حرفه ای به مراتب بالاتر از اکثر بازیکنان. برای بازیکنان دیگر پول به دست آورده با ادامه بازی را می توان فرآیندی.

حتی به طور مستقیم با مبارزه با نژادپرستی و بازیکنان می توانند با استفاده از کانون توجه خود را به تفاوت.

دلایلی وجود دارد به بازی. دلایلی وجود دارد به بازی نیست. اما در کل ظروف سرباز یا مسافر از ملاحظات برای بازیکنان وزن رقابت استدلال.

کندریک پرکینز: چه چیزی تغییر با Kyrie Irving? NBA به او گفت که او نمی تواند رفتن به دیزنی جهان در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>