برندگان و بازندگان در میامی

برندگان

دنی Hamlin — او تبدیل به اولین راننده به پیروزی در سه مسابقه در این فصل به ثمر رساند غالب پیروزی یکشنبه در حیاط-میامی جاده سریع السیر.

رقابت — اضافه کردن یکی دیگر از فصل به تعقیب Elliott-جوی afton wagner حماسه. پس از الیوت غرق هر دو در حالی که مبارزه با afton wagner برای سرب در اواخر بریستول و بیشتر تحریک afton wagner توسط نگرش خود را پس از حادثه afton wagner بدست ممکن است یک اندازه گیری از انتقام یکشنبه. به عنوان الیوت رفت برای قرار دادن afton wagner دو دور پایین با حدود 30 دور در سمت چپ afton wagner شتافت الیوت سخت است. گفت: الیوت پس از آن: “من فقط نیاز به از طریق شوربا ترافیک بهتر است.” دنی Hamlin گفت که او فکر نمی کنم afton wagner اقدامات هزینه الیوت پیروزی اما افزود: “من مطمئن هستم که جوی احتمالا زد او بسیار سخت وجود دارد. من فکر می کنم اکثر مردم با توجه به بریستول وضعیت. شما تقریبا به عنوان یک راننده از نوع رو به انتظار آن است.”

رایان Blaney — سوم-محل پایان پنجم خود را بالا پنج پایان در شش مسابقه.

ریچارد Childress مسابقه — تایلر Reddick چهارم به پایان رسید و آستین دیلون قرار می گیرد هفتم. مشخص شده است که اولین بار از جولای 2018 نژاد در دیتونا که RCR تا به حال دو اتومبیل در بالا 10. برای پیدا کردن یک مسابقه دیگر از دیتونا یا آلاباما که در آن RCR تا به حال دو اتومبیل در بالا ؟ خواهد بود که در سال 2017 جنوبی 500.

امیرحسین Allmendinger — یک هفته پس از پیروزی در اولین مسابقه نسکار در یک بیضی او آمد به پایان چهارم در روز یکشنبه Xfinity مسابقه به برنده تعقیب Briscoe و ادعای $100,000 Dash 4 جایزه نقدی. که کاملا یک هفته.

بازنده

Ryan Newman — اسپین خود آورده اولیه احتیاط و آن را از سراشیبی وجود دارد در پایان فصل-بدترین 30th.

کوین Hoffman — خود 26th, جای پایان بدترین فصل است. او در تماس با جاده گودال و در مسیر.

برندگان و بازندگان در میامی در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>