این راه حل اجازه می دهد تا شما را ضبط و پخش موسیقی در آی فون خود را در حالی که فیلمبرداری فیلم


به عنوان به زودی به عنوان شما سعی می کنید ضبط فیلم در دوربین برنامه بر روی آی فون خود را هر پخش موسیقی بر روی دستگاه شما می آید به توقف. اپل موزیک. Spotify در. پاندورا. جزر و مد. Deezer. بدون توجه به آنچه شما در حال گوش دادن به عنوان به زودی به عنوان شما را تبدیل به “تصویری” در برنامه دوربین, موسیقی متوقف خواهد شد. با این حال, اگر شما می خواهید موسیقی پس زمینه در فیلم خود فایل وجود دارد یک راه حل برای جلوگیری از داشتن برای اضافه کردن آهنگ های صوتی در پست.

تنها مشکل با این راه حل? آن را نمی خواهد کار بر روی تمام مدل های آی فون. آن را با این نسخهها کار در iOS 13 اما فقط برای جدیدتر آیفون, 11, 11 Pro و 11 Pro Max و همچنین به عنوان آی فون SE (2nd generation). آینده مدل های مانند آی فون 12 و 12 نرم افزار پشتیبانی خواهد کرد این ویژگی را در iOS 14 نیز می باشد.

چه راز ضبط موسیقی پس زمینه در فیلم ها از دوربین برنامه ؟ جدید اپل QuickTake حالت عکسبرداری است که به شما اجازه می دهد فیلم ویدئوها از سمت راست “عکس” حالت. تا زمانی که شما یک 2019 یا جدیدتر آیفون, شما می توانید با استفاده از QuickTake برای ضبط در حالی که نگه داشتن موسیقی پمپاژ از بلندگوهای خود را.

مرحله 1: بازی یک آهنگ

اولین, شما نیاز به بازی یک آهنگ در آی فون خود را وافغان از دستگاه بلندگو و هدفون خود را. مهم نیست که اگر شما بازی را از اپل, موسیقی Spotify و یا هر موسیقی دیگر برنامه و یا جریان است که پشتیبانی از پخش پس زمینه. تنها چیزی که مهم است این است که این آهنگ را می توانید در پس زمینه به این معنی که شما می توانید برای باز کردن برنامه های دیگر و آن را ادامه خواهد داد ، مطمئن شوید که صدا به اندازه کافی بلند است که میکروفون است که به اندازه کافی قادر به جذب آن است.

مرحله 2: ضبط فیلم

برای ضبط یک QuickTake تصویری در حالی که موسیقی در حال پخش راه اندازی برنامه دوربین و رفتن به “عکس” حالت. اگر شما تلاش برای رفتن به “تصویری” حالت آهنگ در پس زمینه متوقف خواهد شد در حال پخش, بنابراین مطمئن شوید که شما در “عکس” حالت. پس از آن ضربه بزنید و نگه دارید و قرمز دکمه شاتر برای ضبط ویدئو های خود را — اجازه دهید هنگامی که شما در حال فیلمبرداری انجام می شود. آن را با این نسخهها کار با هر دو عقب و دوربین عکاسی از خود.

شما همچنین می توانید قفل QuickTake حالت به طوری که آن را ادامه ضبط بدون نیاز به پایین نگه داشتن دکمه شاتر. بعد از شما ضربه بزنید و نگه داشتن دکمه قرمز تند وشدید زدن و یا تکان دادن آن به سمت راست که در آن آن را به قفل خود را. برای توقف ضبط در هنگام استفاده از این روش ، به ضربه بزنید دکمه شاتر دوباره آن را جهانی توقف نماد.

به عنوان شما ضبط ویدئو این آهنگ در حال پخش را همچنان به بازی در پس زمینه از آی فون خود را ساخته شده است در بلندگو و از آن خواهد شد قابل شنیدن در داخل ذخیره ویدئو.

این صدا نه صدای مناسب به دلیل آن که ضبط شده از آی فون خود را به بلندگو, اما آن را یک جایگزین عالی برای قرار دادن صوتی واقعی بیش از این ویدئو را از طریق برخی از برنامه های شخص ثالث مانند Instagram, Snapchat, یا Infinite.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>