Rory McIlroy capitulates به عنوان دانیل برگر امنیت ضد اوجی بازی کردن پیروزی در چارلز شواب چالش


Daniel Berger celebrating with the trophy - Rory McIlroy capitulates as Daniel Berger secures anti-climactic play-off victory at the Charles Schwab Challenge - GETTY IMAGES
دانیل برگر جشن با جایزه – Rory McIlroy capitulates به عنوان دانیل برگر امنیت ضد اوجی بازی کردن پیروزی در چارلز شواب چالش – GETTY IMAGES

از مستند به بحران. Rory McIlroy تحمل یکی از بدترین مقابل nines کار خود را در روز یکشنبه شب به عنوان او spiralled از مدعی به also-ran در PGA Tour grand بازگشت چارلز شواب به چالش بکشد.

آن را عجیب و غریب و رک و پوست کنده سرد آخر با Collin Morikawa از دست رفته چهار-بالا و پایین صفحه به گسترش بازی کردن در برابر همکار آمریکایی دانیل برگر. بدون هیچ گونه بی احترامی به قهرمان – پسر جی برگر سابق جام دیویس تنیس – این بود که در یک ضد اوج بود که متاسفانه مستحق بودن در پشت درهای بسته.

رهبران شده بود پر از بسیاری از نام های بزرگ رفتن روز آخر اما گلف است که هرگز به عنوان ساده به عنوان اسکریپت خواسته است. در حالی که جاستین رز موفق به پایان در یک کراوات برای سوم McIlroy مرگ بود به خصوص غیر منتظره.

جهان شماره 1 یکی از واضح علاقه مندی ها به نمایش در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث تگزاس ایستاده فقط سه کردن سرعت. اما یک فاجعه باری باز هفت سوراخ دیدم خود نامزدی برای جایزه – اولین ارائه شده در زمان مردان گلف در بیش از سه ماه به دلیل همه گیر – ضربه در یک تگرگ از خواری.

این همه اضافه شده تا شرم آور شش-بیش از 41 در که باز نصف و اگر چه McIlroy مبارزه با دو birdies در سه سوراخ آسیب در حال حاضر انجام شده است به صورت شمالی ایرلندی. خود را 74 چپ او را در یک کراوات برای 32nd پایان دادن به خود را در خط هفت مستقیم مسابقات و بدتر از پنجم.

تنها پناهگاهی بودند خائنانه که McIlroy آمار چه نگاه آشکارا مانند ساق پا با شاگردان پر و پنج ، که دیو قابل درک به نظر می رسید که در ذهن خود را هنگامی که او رفت و به سه نفر از حفره های شناخته شده به عنوان “وحشتناک نعل اسب” از سوم. McIlroy تلاش از طریق پچ که در دو-بیش از حسن نیت ارائه میدهد از دو از دست رفته هشت-پاورقی در چهارم و پنجم.

Rory McIlroy at Colonial Country Club - USA TODAY SPORTS
Rory McIlroy در استعمار کشور باشگاه – ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

در عین حال در صورتی که همه احساس مانند یک ضربه در دندان پس از آن مشهور فورت ورث طرح تولید خود را بی رحمانه مولر-روب در هفتم است. یک درایو به سادگی افتضاح سوم و رنجور سه توپ اضافه شده تا دو شیطان شش و آنچه در آن تضمین شده بود به پایان McIlroy را به چالش بکشد.

“من به یک واقعا بد شروع” McIlroy گفت. “من ضربه شل شات دوم در اولین سوراخ از بالا به سمت راست و سپس مرتب کردن بر اساس آشفته در اطراف و در زمان دیو وجود دارد بنابراین ایده آل نیست شروع می شود. و سپس باد بود.

“اما شما می دانید نوع بازی تمام راه را به پایان شات مناسب و معقول به عقب نه. من یک زن و شوهر در زیر ، اما در مقابل نه من فقط به یک شیار و بازی بد اجرا شود و بدیهی است که من را از این مسابقات است.”

رز کمبود بود و نه بیشتر ستوده است. این انگلیسی که آغاز شده و در 10-تحت همان علامت گذاری به عنوان McIlroy نیز دچار فقیر آغاز bogeying دوم. اما شش birdies بطرف رز به مشاجره.

در 18 او با ارائه 15-بالا و پایین صفحه برای یکی دیگر از مرغک که در نهایت به دست آورده اند او را به یک مکان در یک بازی ، آن را گذاشتم فنجان و گل رز اجازه از صدا و تعجب خود را.

“من از دست رفته تخم مرغ من رفته ‘وای'” رز گفت. “من در واقع خودم شنیده در حالی که اگر جمعیت که در اینجا بوده است خود ناله یا فریاد را غرق من.”

Xander Schauffele جوان دیگر آمریکایی به هر حال حق به فریاد در آسمانها هنگامی که توپ در 17 تصویب 360 در اطراف فنجان قبل از اقامت در بالای زمین است. او یکی روشن در زمان و او را تنها نیاز به پر کردن آخرین به عضو سوم از ضربات. افسوس که او سه putted 18 سبز و با طرفداران وجود دارد چیزی جز سکوت. این فضای جدید که با آن همه اما برگر در تلاش بودند برای آمدن به شرایط گذشته ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر