نگاه و احساس از بازی های NFL در تلویزیون ممکن است به شدت متفاوت در سال 2020 اگر شرایط مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه به سقوط. اگر طرفداران مانع از حضور در بازی — و یا اگر حضور و غیاب است که بطور قابل توجهی محدود — بازی مطمئن شوید که به نگاه و صدا متفاوت است.

می تواند از آنها بهتر است ؟ و یا خواهد فوتبال بدون فن واقعی سر و صدا بود کمتر هیجان انگیز محصول ؟

که این چالش رو پخش شبکه به عنوان آنها همچنان به اشفتگی فکری موقتی ایده از چگونه یک فن کمتر و یا کم جمعیت محیط زیست تاثیر می گذارد watchability از بازی های NFL.

ما رسیده به NFL چهار پخش عمده شرکای شمارش نیست NFL شبکه برای دیدگاه های خود را در برنامه ریزی که برای رفتن به این فصل پخش و خطاب به مدیران از ESPN و NBC در مورد چگونه آنها در حال نزدیک شدن به این چالش. (CBS کاهش یافته است مصاحبه و روباه نیست پاسخ به درخواست ما است.)

وجود دارد خواهد بود پمپ-در جمعیت سر و صدا ؟ بیشتر آماده بخش های با گرافیک برای پوشش صفحه نمایش ؟ عکس های کمتر از صندلی های خالی? بیشتر miked تا بازیکنان و مربیان برای بازی استفاده ؟

فرد Gaudelli تهیه کننده اجرایی ان بی سی “یکشنبه شب فوتبال” و استفانی Druley ESPN است معاون اجرایی رئیس جمهور از رویداد و استودیو تولید به ما کمک کرد تا قطعه با هم چه بازی ها ممکن است شبیه به این فصل خود را در تلویزیون صفحه نمایش و دستگاه های.

خبر خوب: هر دو مدیران می گویند این منحصر به فرد offseason و ناشناخته روزهای آینده ممکن است منجر به تحولات است که بسیاری از مردم لذت ببرید.

“بنابراین بسیاری از چیزهایی که باید تبدیل به صدای موج هنگامی که شما تولید فوتبال در حال رفتن به باید افکار,” Gaudelli گفت. “که یک چیز بد نیست. من نگاه نکنید که به عنوان یک منفی است.”

Bundesliga soccer has been one of the early test studies in how to broadcast sporting events without fans. (Photo by INA FASSBENDER/AFP via Getty Images)
بوندسلیگا, فوتبال شده است یکی از اولیه آزمون مطالعات در نحوه پخش رویدادهای ورزشی بدون فن. (عکس توسط قانون مهاجرت و ملیت FASSBENDER/خبرگزاری گتی ایماژ)

NFL دارای یک مزیت بزرگ بیش از سایر رشته های ورزشی

اقدامات ایمنی, توصیه های مرکز کنترل بیماری ها و محدودیت ها از یک شهر و یک کشور به کشور دیگر شده اند در شار تقریبا از همان ابتدا از coronavirus بیماری همه گیر. خواهد شد و شرایط را برای بهتر تغییر زمان فوتبال فصل می رسد ؟ وجود خواهد داشت یک محیط زیست ناشی از موج دوم ویروس ؟ می تواند تظاهرات اخیر در سراسر کشور باعث بیشتر خوشه ؟

هیچ کس نمی داند که حتی اگر NFL به نظر می رسد طرح ریزی اعتماد به نفس در طرفداران که در صندلی سقوط می آیند.

که چرا همه چیز باید نوشته شده با مداد برای پخش مدیران و تولید کنندگان برنامه ریزی برای بازی ها.

ممکن است بسته بندی شده استادیوم توسط آن است. یا خالی هستند. و یا جایی در میان.

“در حال حاضر من از نظر ما همه چیز را روی میز و همانطور که ما نزدیکتر و باید یک ایده بهتر است دقیقا همان چیزی است که ما در حال برخورد با, من فکر می کنم ما باید برخی از گزینه های برای هر دو استفاده و یا استفاده نمی شود به عنوان ما در حال حاضر این بازی ها” Gaudelli گفت.

خبر خوب برای طرفداران فوتبال است که فوتبال و پخش همکاران ما در موقعیت بهتری نسبت به سایر رشته های ورزشی. با برخی از جدا شده های ورزشی لیگ باز کردن در خارج از کشور مانند کره ای بیس بال و فوتبال اروپا, یک راهکار در مورد نحوه رسیدگی به پخش بازی های بدون فن است که نوشته شده برای فوتبال است. و وجود خواهد داشت بیشتر صفحات اضافه شده با بازده مورد انتظار از هاکی و بسکتبال – و احتمالا بیس بال اگر آن را اتو کردن آن در مسائل مالی – که NFL می توانید از قرعه کشی.

“ما باید از این مزیت متمایز از رفتن آخر” Gaudelli گفت. “بنابراین ما قادر خواهید بود برای دیدن آنچه که همه از انجام آنچه که ما احساس می کنیم آنچه ما احساس می کنیم کار نمی کند. و لیگ برتر در همان موقعیت که شبکه های پخش; آنها در حال رفتن به شما آن را به عنوان به خوبی.”

“اما” Druley گفت: “وجود دارد مقدار زیادی برای کشف کردن. … آن را به اساسا تغییر دهید. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما حتی نمی فکر می کنم. ما باید بسیاری از مسائل را از طریق دریافت کنید.”

NFL broadcasts could look vastly different this season if fan attendance is curtailed. (Albert Corona/Yahoo Sports)
NFL پخش برنامه می تواند نگاه های بسیار متفاوت در این فصل اگر از طرفداران حضور محدود است. (آلبرت تاج/Yahoo Sports)

چگونه ان بی سی ‘یکشنبه شب فوتبال’ استقبال از نگاه جدید

هنگامی که آن را برای اولین بار روشن است که طرفداران حضور در بازی های این فصل ممکن است اتفاق می افتد Gaudelli و دیگر “یکشنبه شب فوتبال” مدیران لیست از تمام عناصر خود را پخش کنید که ممکن است تحت تاثیر قرار. سپس آنها شروع به prepping برای این ایده از تماس های خالی استادیوم — و بدانم که چه خبره که ممکن است نگاه و صدا مانند.

“قطعا وجود دارد برخی از گمنام,” Gaudelli گفت. “آل مایکلز و من در مورد آن صحبت کردیم در این سال است. وجود دارد در حال رفتن به برخی از آزمون و خطا برای آنچه در آن خواهد بود اگر ما طرفداران.”

شما ممکن است بخواهید به خودتان بند اما گرامی NBC موسسه در معرض خطر است.

“این [Cris] Collinsworth اسلاید تبدیل شده است که احساس اینترنت اگر ما قصد داریم برای انجام یک بازی در حال حاضر آن را نمی تواند اتفاق می افتد” Gaudelli گفت: با استناد اجتماعی-فاصله توصیه. “ما باید به شکل از چگونه ما در حال رفتن به ساقه باز است.”

همان می رود برای حاشیه خبرنگار میشل Tafoya — در حال اجرا در این زمینه با یک مربی و یا بازیکن ممکن است نیاز به نگاه و احساس متفاوت اگر او باید حفظ 6 پا از فاصله.

Gaudelli بزرگترین نگرانی به نظر می رسد چگونه NBC رفتار برای تلفن های موبایل بازی. او همچنین به Michaels’ سابق wingman, John Madden برای مشاوره در مورد چگونه بازی باید به نام. Gaudelli گفت: او را در آغوش ایده تغییر زیادی در راه است که او احساس refigured 2020 پیش نویس NFL telecasts شد در برخی از راه, شاید لیگ را بهترین ساعت.

“هر زمان که شما باید برای پرتاب بوم شما بوده ام به نقاشی برای 25 سال و جایگزین کردن آن با یک تخته سنگ سفید که نیروهای شما را به تجدید نظر همه چیز,” او گفت:. “و من فکر می کنم وجود دارد در حال رفتن به برخی از چیزهای واقعا خوب است که از این. من شگفت زده خواهید شد اگر وجود ندارد.”

Madden مشاوره بود که برای تلفن های موبایل از بازی — مسائل بینندگان به ندرت تحت درمان در یک محیط زندگی می کنند — باید در آغوش گرفت. یک رسانه شاد وجود دارد که در آن طرفداران می تواند درمان شود به این محیط سر و صدای جمعیت آنها استفاده می شود برای شنیدن در حالی که همچنین دریافت جایزه از پشت-پرده گفتگوی بورسی?

NBC مدیران به کار می رفت به حفاری در هر و همه رویدادهای ورزشی به دنبال پاسخ.

“اگر من به شما چیزهای که من به تازگی شما می شود خنده” Gaudelli گفت.

در علاوه بر این به فوتبال اروپا مسابقات بیس بال کره ای و “بازی” گلف, پخش, او آغشته به گذشته خود برای الهام بخش برای نحوه تولید بازی های NFL اگر طرفداران هیچ بخش و یا یک بخش از برنامه. زمانی که او در ABC Gaudelli کمک به تولید نرم افزار کاسه که اغلب خوب بودند خشک اجرا می شود برای این پتانسیل NFL season. این بازی ها به طور معمول تا به حال ساکت تر جمعیت (و یا طرفداران کمتر از یک بازی معمولی) و بسیاری از بازیکنان miked برای صدا.

“این چیزی است که شما تا به حال به یک کمی بیشتر در انگشتان پای خود را با” Gaudelli گفت: با اشاره به هفت ثانیه تاخیر پخش است که اجازه می دهد تا شبکه های به bleep را ناگوار زبان.

Gaudelli می بیند فرصت در چیدن برای تلفن های موبایل از این بازی است که به طور معمول گرفتار نیست زندگی می کنند. این بحران از یک ضربه بزرگ است. مربیان و بازیکنان جهان است. یک کارفرمایی را audibles. بازیکن دفاعی ارتباطی. حاشیه گفتگوی بورسی.

Gaudelli گفت: او مجذوب ایده “به حداکثر رساندن صداها” حتی اگر پخش نشده رو با یک “جمعیت در گلو.” او با الهام از اهل تفریح و بازی و چارلز بارکلی و تام بردی در “بازی” با Barkley دادن بردی بازگوی پس از یک شات بد و بردی بازگشت به نفع زمانی که او تخلیه آهن طولانی ثانیه بعد.

The give and take between Tom Brady (pictured) and Charles Barkley during The Match: Champions For Charity has inspired some possible changes for NFL broadcasts if fan attendance is affected. (Photo by Mike Ehrmann/Getty Images for The Match)
این بده و بستان بین تام بردی (در تصویر) و چارلز بارکلی در طول مسابقه: لیگ قهرمانان برای خیریه الهام گرفته شده است برخی از تغییرات ممکن است برای NFL پخش اگر از طرفداران حضور و غیاب تحت تاثیر قرار است. (عکس از مایک Ehrmann/گتی ایماژ برای مسابقه)

بازیکنان حتی شروع به بررسی چگونگی پخش برنامه ممکن است متفاوت با Philadelphia Eagles بازیکنان لین جانسون و DeSean Jackson نشان می دهد در پادکست اخیر است که همه بازیکنان باید میکروفن می خواهم تا اگر طرفداران وجود ندارد.

“آنها باید به طرفداران این بینش واقعا دیدن آنچه که در بین خطوط سفید,” جکسون گفت. “من می دانم که در ترانشه آن می شود و من می دانم که وجود دارد خارج وجود دارد در خارج از آن می شود دیوانه بیش از حد — مکالمات ما [هستند] عقب و جلو رفتن است.”

حتی اگر بازیکنان و دیگران miked تا هر دو شبکه مدیران می گویند که آنها در حال باز به پمپاژ مصنوعی جمعیت سر و صدا و است که این دو می توانند به کار در کنسرت. نه ESPN و نه NBC رد ایده مصنوعی جمعیت سر و صدا.

Gaudelli تماشا مختلف بوندسلیگا بازی یکی با طرفداران و طبیعی برای تلفن های موبایل با برش مقوا طرفداران و صداهای طبیعی و مصنوعی با فن صوتی پمپ به پخش.

“آن زحمت نیست من” Gaudelli گفت: از نسخه سوم. “من به نوعی آن را دوست داشت.”

او همچنین افزود که وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک بازی با صفر طرفداران و یک استادیوم که تا حدی کامل است.

“حتی اگر ما 10 ، 000 نفر یا حتی 5000 نفر آنها تولید به اندازه کافی سر و صدا” Gaudelli گفت. “اما سود شما از طرفداران سر و صدا اما شما همچنین می توانید شنیدن این زمینه خیلی بهتر شده است. حتی اگر ما جزئی استادیوم به من که نفی نیاز برای مصنوعی صدا.”

آنچه در مورد مصنوعی مناظر? اگر دستگاه از صندلی های خالی انتظار نیست مقوا cutouts پر کردن می ایستد. Gaudelli گفت: NBC است “می خواهم به انجام همه چیز ما می توانید به مطمئن شوید که ما عکس را شامل نمی شود صندلی های خالی” در حالی که اعتراف به این که این کار تقریبا غیر ممکن است “بدون هر نوع مصنوعی افزایش.”

“Punts زمینه اهداف و نقاط اضافی — فقط هیچ راهی وجود دارد شما نمی بینید که” او گفت:. “اما وجود دارد مصنوعی افزایش است که معتبر است ؟ و خواهد بود که کمتر از یک حواس پرتی از دیدن صندلی های خالی?”

که می تواند شامل یک تیره از بخشی از غرفه چیزی NFL را به امضاء برسانند.

“این یکی از چیزهایی که ما در حال کار بر روی” Gaudelli گفت: اعتراف به این که کسانی که در گفتگو با لیگ نیز هنوز به طور رسمی گیرد.

ESPN ‘دوشنبه شب فوتبال’ راهکار: نقاشی بر روی XFL تجربه

Druley و ESPN مدیران هرگز نمی تواند از آن شناخته شده اند اما همکاری در سال گذشته با شرکت-توقیف XFL ممکن است آمادگی آنها برای NFL بازی با محدود فن حضور و غیاب.

این شبکه انجام یک جفت از XFL تمرین telecasts در هوستون در اواسط ماه ژانویه حدود سه هفته قبل از لیگ وارد بازار گردید. تمام XFL تیم بودند در اردوگاه های آموزشی در دانشگاه هوستون و لیگ در آغوش یک رویکرد تهاجمی به اتصال بینندگان با این تیم در پخش.

“گفت: من این چند بار در حال حاضر: ما آموخته است که بسیاری از XFL,” Druley گفت.

چیزی که آنها پیدا شد که شما می توانید انتخاب کنید تا کمی از تلفن های موبایل جالب از حاشیه در اغلب خالی ورزشگاه با توجه به این که شبکه کاشته بود اثرات میکروفن در مکان های مختلف. و بود که قبل از آنها انجام رنگارنگ در بازی مصاحبه با بازیکنان و مربیان است. کسانی که بازی تا به حال حضور چهره های مختلف در 15,000-20,000 محدوده.

ESPN's in-game interviews during XFL games has provided the network some experience that could aid its NFL broadcasts this fall. (Photo by Richard Rodriguez/Getty Images)
ESPN در بازی مصاحبه در طول XFL بازی های ارائه شده در این شبکه برخی از تجربه است که می تواند کمک های خود را NFL پخش این سقوط. (عکس توسط ریچارد رودریگز/گتی ایماژ)

این منجر به برخی از وحشی لحظات در هوا.

“من فکر می کنم آن را خصوصی به کاری که گفت: شما واقعا رفتن به شنیدن چیزهای در حال حاضر و شما بهتر کسی که لال دکمه” Druley گفت. “با XFL ما می خواهم که 32 بوق در هر نیم.”

آن را سخت به تصور کنید ESPN و NFL رفتن کامل با مته سوراخ کردن در یک بسیار bleeped کردن پخش. اما Druley گفت که او “به وضوح” معتقد است که صوتی است که شبکه بزرگترین تولید نگرانی است. او را هل دادن برای نوآوری و open-mindedness وقتی که می آید به یک refigured پخش صدا.

“ما تفکر اولیه است باید بسیار تهاجمی در مورد فایل های صوتی و کار با شرکای خود به … تکیه به صوتی است که به طور طبیعی بیشتر خواهد بود بیشتر آشکار” Druley گفت. “آیا این بدان معناست که حرکت میکروفن در اطراف و یا به طور بالقوه miking بیشتر بازیکنان و یا مربیان و یا مقامات همه نوع از همه چیز.”

وجود دارد همچنین می تواند جدید و نوآورانه زاویه دوربین.

“من فکر می کنم از آن باز می شود تا فرصت برای ما در شرایط که در آن ما به جای ما دوربین های دیجیتال” Druley گفت: “ما ممکن است قادر به قرار دادن دوربین های ما در مکان های که در آن آنها شده ایم نیست زیرا این امر مانع از طرفداران.

“این یک فرصت خنک و من فکر می کنم آن را به چیزی جالب و جدید برای طرفداران که آنها به طور معمول نمی دیده بان در خانه.”

ESPN نشده است و محتوا و با تکیه بر آن XFL تجربه به راهنمای در برنامه های “دوشنبه شب فوتبال است.” Druley و کارکنان ارشد در نگاه دیگر بازی ها و وقایع الهام بخش است. مانند خود NBC همکاران آنها را تماشا اخیر موج فن-کمتر رویدادهای ورزشی و درو از آن پخش می شود. آنها همچنین به تماشای 2015 White Sox-Baltimore Orioles بازی بود که بازی بدون هواداران به دلیل نا آرامی های مدنی در بالتیمور پس از مرگ فردی خاکستری است.

بازیکنان گفت: آنها می تواند بشنود رسانه مکالمات و گوینده’ تماس به بازی در حال پیشرفت بود. که به عنوان یک نگرانی بزرگ برای فوتبال که در آن کسانی که در استادیوم’ فشار جعبه ها دورتر از عمل است. اما تقویت این ایده به Druley که هر بازی دارای آهنگ و چه کار می کند برای بیس بال و یا فوتبال یا گلف یا مسابقه اتومبیل رانی ممکن است ایده آل برای فوتبال است.

Druley به تماشای یکی از اولین طرفداران-بازی کمتر پس از همه گیر والنسیا-آتالانتا لیگ قهرمانان شیب و کشیده شده از بیشتر بازی های اخیر. او گفت: پمپ-های صوتی برای مسابقات بوندسلیگا “واقعا کار می کرد” و “احساس آلی به محل” و به این ورزش است. که شامل صوتی فوتبال آهنگ ها و سرودهای.

آیا این کار برای فوتبال ؟

“این بستگی به این ورزش است. این بستگی به محل” Druley گفت. “من فکر می کنم اگر شما در یک عرصه بزرگ و شما باید صدای آلی به آنچه که ممکن است صدا مانند و سپس yes [آن کار می کنند].

“من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد معادل یک آهنگ خنده. در حال حاضر, همه گزینه ها روی میز هستند تا آنجا که آنچه در فوتبال مانند صدا خواهد شد.”

یک نقطه ضعف بالقوه برای ESPN است که آن را هنوز به نام آن جایگزین برای گوینده جو Tessitore و آنتونی “Booger” MacFarland. Druley می گوید که مهم تر بوده است که ESPN آن تولید رهبری در جای داشتن به نام جیمی پلات به عنوان نشان می دهد مدیر سال گذشته و فیل دین به عنوان تهیه کننده این مه. در کنار ارشد هماهنگی تولید استیو Ackels, که سه نفر بودن در محل در حال حاضر “مهم تر در این مرحله در حال حاضر.”

Druley دارای تکیه بر برخی از “جانباز گوینده” برای مشاوره در مورد چگونه به تحمل شرایط — “مانند زمانی که یک زمین نشستن کامل هواپیما به ثمر رساند و هیچ علاقه مندان به واکنش نشان می دهند,” او گفت: — و با اعتماد به نفس است که هر کس جدولبندیشده برای MNF مشاغل غرفه خواهد تکیه بر غرایز خود را به حق می نامد.

و مانند NBC Druley گفت: ESPN استقبال از ایده تغییر دهید. شبکه سزاوار ستایش دلچسب برای اتخاذ این ذهنیت در زمان کوچکتر پنجره با پیش نویس NFL و آن را رویکرد “دوشنبه شب فوتبال” با این احساس که ایده های جدید را می توان تعویض بازی به صورت شبکه و مخاطبان به طور یکسان.

“ما سعی خواهیم کرد یک دسته از چیزها” Druley گفت. “برخی از چیزهایی که ممکن است موفقیت آمیز باشد و دیگران ما ممکن است ضایعات پس از یک امتحان کنید. شما هرگز نمی دانید. آن را واقعا هیجان انگیز است چرا که ما انجام داده ایم این همان راه را برای یک مدت زمان طولانی.

“ضرورت بودن مادر اختراع آن را یک فرصت برای ما به چیزهای جدید را امتحان کنید و ببینید چه کار می کند.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی