پاتریک بورلی و LeBron James تا به حال یک گاو در دادگاه قدمت سال است.

خاموش دادگاه بورلی درک ساختار قدرت NBA. ستاره مانند Kyrie Irving, دوایت هاوارد, CJ McCollum و دیگران را مورد سوال اگر در حال حاضر زمان مناسب برای رفتن به اورلاندو و گفت: این امر غرفه حرکت سیاه زندگی مهم جنبش است. این بازی بزرگترین ستاره LeBron است دفاع و پشتیبانی بازگشت به بازی و می گوید بازیکنان می تواند تاثیر عدالت اجتماعی جنبش از فلوریدا. بورلی در زمان به توییتر نشان می دهد که چگونه این همه رفتن به بازی.

شده است وجود دارد هرگز یک وضعیت شبیه به این در NBA قبل از. در حالی که بازیکنان ستاره معمولا اند قادر به خم شدن را از صفوف و بازیکنان راه خود را در گذشته از این ممکن است یک وضعیت متفاوت است.

هر بازیکن به تعادل نگرانی های خود را در مورد سیاه زندگی مسائل جنبش خود ایمنی و بهداشت, زمان دور از خانواده در گرفتن پرداخت برای این فصل و تاثیر دراماتیک بازی نمی خواهد باید در مالی آتی. بسیاری از آن است. بازیکنان مانند ایروینگ دیدن بازی به عنوان بهترین گزینه در حالی که LeBron و بچه ها مانند گرت معبد می گویند این یک انتخاب نادرست به انتخاب بین بازی و عدالت اجتماعی است که بازیکنان می توانند انجام هر دو.

بازیکن می تواند انتخاب کنید برای رفتن به اورلاندو و چهره بدون مجازات, اما پس از آن آنها نمی پرداخت می شود.

اما اینکه آیا به بازی یا نه عمیقا شخصی انتخاب و در حالی که آنها می توانید صحبت از وحدت و پشتوانه هر یک از دیگر تا هر کس در حال رفتن برای رسیدن به همان نتیجه گیری است. و یا اقدامات مشابه.

پاتریک بورلی: “اگر [LeBron James] گفت: hooping. همه ما hooping.” در اصل به نظر می رسد در NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de