No ordinary جو: چه کسی می تواند آینده نقب زدن?

جو نقب زدن از نوع فصل نمی آیند همراه اغلب. پس از همه, ما در حال صحبت کردن در مورد نویسنده شاید بزرگترین فرد QB فصل در تاریخ است.

شده اند وجود دارد بسیاری از پیش نویس به شدت افزایش در سال های اخیر در QB از جمله بالا کلی میدارد بیکر میفیلد و Kyler موری. از دو موری احساس می کند مانند جهش بزرگتر با توجه به اندازه خود را در حال بالا-10 بیس بال پیش نویس انتخاب سال قبل و ناچیز تولید قبل از برنده شدن در Heisman جایزه.

نیز وجود دارد یک دسته برای quarterbacks ما به احتمال زیاد نمی توانست پیش بینی شده به عنوان بالا-10 میدارد ورود نهایی خود را در کالج فصل است که عبارتند از نام هایی مانند دانیل جونز Mitchell Trubisky پاتریک Mahomes رابرت گریفین سوم و Cam Newton, در میان دیگران.

بنابراین این نوع از صعود — حتی اگر چند رسیدن به نقب زدن فلات — نیست در همه بی سابقه.

ما شناسایی چند QBs برای سال 2020 کالج فوتبال فصل (با 2021 پیش نویس واجد شرایط بودن) که ممکن است مناسب در این طیف است. همه به افزایش است که سطح بلند اما اگر همه راست می رود حداقل این شانس را به آن را انجام دهد.

ترور لارنس و جاستین زمینه نیست در اینجا ذکر شده; ما می دانیم همه چیز در مورد آنها, و آنها در حال انتظار برای رفتن به آن بالا است. ما حتی ارائه ایالتی داکوتای شمالی را Trey لنس های باور نکردنی به کرات اشتباه دانشجوی سال دوم واجد شرایط در اینجا پس از بهار وزوز.

همچنین معاف: تگزاس’ سام Ehlinger و مینه سوتا را تنر مورگان. آنها فقط یک کمی بیش از حد شناخته شده در این مرحله حتی اگر نه یقین اولین سرآمد در حال حاضر.

براک Purdy, Iowa State

Purdy است که به خوبی مورد احترام در فوتبال کالج محافل اما فقط در حال حاضر شروع به دست آوردن پیش نویس شتاب. تاریخ و زمان-به-می شود این است که تقریبا در آن معاف لیست برای این داستان اما هنوز هم نیاز به یک گام تا بازی خود را به دیدن او در زمین و در بالای 10 محدوده.

Purdy ساخته شده است یک جهش بزرگ در فصل گذشته و هنوز هم اتاق را برای بهبود. او ممکن است فاقد یک توپ و اندازه (او ذکر شده در 6-پا-1, 210 پوند است که ممکن است یک معوق برای برخی از تیم ها) و او تا به حال چند clunkers سال گذشته است. اما Purdy چه بزرگ ترین QBs دارای: فوق العاده سرعت پردازش و خنکی در جیب.

Iowa State's Brock Purdy could end up as the school's highest-drafted QB ever.
آیووا دولت براک Purdy می تواند در نهایت به عنوان مدرسه در بالاترین-پیش نویس QB تا کنون.

Purdy نیاز به چسبیدن به در جیب بیشتر و نه سقوط در تکاپوی توانایی به عنوان اغلب و توپ امنیت (هفت گیر میکنه در 2019) باید بهبود بخشد.

او سختی غرایز و خلاقیت هستند plusses در بازی خود را. او برخی از سلاح ها از جمله بزرگ, تنگ, پایان گروه برای کار با.

با 2020 فصل Purdy به راحتی می تواند در نهایت بالاترین-پیش نویس طوفان QB. (Tim Van Galder گرفته شد 86 به طور کلی در سال 1966 اما بالاترین-پیش نویس ایالت آیووا QB در سال های اخیر بود justin muscutt در 109 کلی در سال 2001.)

کایل Trask فلوریدا

Trask گرفته است عجیب و غریب مسیر به موفقیت و داشتن یک تک بازی بین سال اول دبیرستان در سال 2012 و در فصل گذشته در فلوریدا. چرا که با حضور او در همان دبیرستان به عنوان هیجان-یک دقیقه QB D’Eriq پادشاه (پایین را ببینید) نهایی خود را در سه فصل و Trask نمی تواند ضرب و شتم Feleipe فرانکها در ابتدا عمدتا به دلیل جراحت پا.

هنگامی که فرانک رفت فصل گذشته Trask بالا Gators’ QB بازی جذاب نجومی است که در آن او به پایان 66.9 درصد از خود عبور برای 2,941 متری 25 touchdowns و هفت نوع داده int با چهار عجله نمرات در 12 بازی (10 شروع می شود).

پای یک سوال برای NFL استعداد ارزیاب و Trask را مجبور به انجام دوباره آن را در این فصل در میان مراتب بالاتر از انتظارات. او دارای یک قاب مناسب و معقول بازوی استعداد و برخی تعجب آور وقار در جیب. نگاه دورتر از خود را پا به پا در برابر نقب زدن و LSU فصل گذشته برای چگونه به خوبی Trask پا کرده است تا بازی خود را در لحظات.

اگر یک نامزد برای نقب زدن-esque افزایش Trask متناسب با قالب. او می تواند سالم بماند و ارائه ؟ اگر این امر می تواند یک افزایش از دبیرستان پشتیبان گیری به NFL اول طفیلی.

Kellen موند تگزاس A&M

آن را تعجب آور او دریافت نکرده buzz بیشتر شاید به این دلیل موند بهبود بوده است تدریجی. هنوز هم که بسته شدن ضربه در حال آمدن است. این 6-3, 217-پوند موند با استعداد است دو تهدید QB با برخی از مهارت های لازم برای سرمایه گذاری در. کمی بیشتر پالایش عملکرد می تواند برخی از نتایج بزرگ.

این Aggies’ برنامه (با فرض آن باقی می ماند به عنوان است) به نظر می رسد کنترل حداقل تا یک ماه اکتبر سفر به اردن-خرگوش ورزشگاه به صورت آبرن. از آن نقطه در نوار مطرح شده است بسیار کمی. اگر موند می تواند در بهبود قوام خود را و قرار دادن توپ او را به یک سلاح خطرناک در چیزی از Dak پرسکات قالب.

Aggies سر مربی Jimbo فیشر کمک به نوبه خود مسیحی اندیشیدن و EJ مانوئل به دور اول میدارد برای گریه کردن با صدای بلند و به او کمک کرد Jameis وینستون اولین کلی انتخاب کنید. ما نمی دانیم که اگر موند خواهد بود اولین طفیلی بهار آینده, اما, موبایل QB استعداد است نه سوال.

K. J. Costello, می سی سی پی امور خارجه

یکی از جذاب تر انتقال QB-مربی جدید جفت است Costello رفتن به استارکویل برای بازی مایک صافی. این به این معنی کاستلو است تغییر سیستم به طور کامل از دانشگاه استنفورد طرفدار سبک جرم به صافی “حمله هوایی.”

چگونه می خواهد در این 6-5, 223-پوند جیب رهگذر کرایه? خوب فیزیکی و به خصوص بازوی استعداد — وجود دارد و او نیز نشان داده است برخی از پیش بینی و لمس است. کاستلو دو بار کاپیتان برای کاردینال همچنین چک کردن تمام جعبه برای لمس.

صدمات سقوط خود را 2019 فصل و کاستلو باید ثابت کند او می تواند انطباق با محیط جدید خود در شرایط سختی این offseason. تصور کنید اگر او می کند. که فوق العاده 2018 فصل (3,540 متری 29 TDs, 11 نوع داده int, 65.1 درصد تکمیل) نبود که مدتها پیش و سالم فصل به احتمال زیاد به معنی Costello تلاش خواهد کرد حدود 700 می گذرد در این سال است.

جیمی نیومن, گرجستان

ما مصون سازی نسبتا سخت در اینجا حتی اگر نیومن نمایش داده می شود برخی از جذاب صفات سال گذشته با Wake Forest. او outgunned اردن عشق در باز شد و استارت کردن تولید در نقطه میانی فصل گذشته ظاهر شدن به یک ستاره در ساخت.

یک عملکرد در مقابل Clemson از خط خارج فصل خود را به عنوان آسیب به جنگل ویک wideout حکیم Surratt. (نیومن خود شانه بیماری قبلا در این فصل نیز نمی تواند نادیده گرفته). در هفت بازی در 2019, نیومن تکمیل 166 247 عبور (67.2 درصد) با 20 TDs پنج نوع داده int و پنج عجله نمرات. در فینال پنج بازی به پایان رسید تنها 54 114 عبور (47.4 درصد) با شش TDs, شش نوع داده int و یک عجله TD.

Can Jamie Newman play at Georgia the way he did early last season at Wake Forest? That's the biggest question. (Photo by Rich Graessle/Icon Sportswire via Getty Images)
می توانید جیمی نیومن بازی در گرجستان راه او در اوایل فصل گذشته در ویک فارست? این بزرگترین سوال. (عکس از غنی Graessle/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

در حال حاضر نیومن ممکن است مجبور به نبرد برای شروع کار در گرجستان با USC انتقال JT Daniels که واجد شرایط برای سال 2020 در حال حاضر نامشخص است. The Bulldogs باید هسته خوب خط حمله و برخی از جوان رسیور — از جمله پتانسیل ستاره جورج Pickens — چه کسی می تواند این جرم همهمه تحت هماهنگ کننده جدید تاد Monken.

نیومن است که صبر کنید و ببینید دسته تا زمانی که ما دیده ایم ،

میلز دیویس استنفورد

از یک روش نظر میلز بسیار جلا طبیعی رهگذر با کتاب درسی تحویل و مکانیک. مصرف بیش از یک مجروح کاستلو در سال 2019 میلز تکمیل 65.6 درصد از خود عبور برای 1,960 متری 11 touchdowns و پنج نوع داده int. او هم صدمه دیده در فصل گذشته اما وارد 2020 به عنوان بلامنازع استارت برای یک مربی در دیوید شاو که tutored در برخی از محترم NFL رهگذران.

میلز دارای یک سیستم پشتیبانی جلو با مرکز جلب Dalman (“واقعی کون کیکر” یکی طلایه دار به ما گفت) درست مقابله با پرورش Sarrell و چپ مقابله با واکر کمی بالقوه اول طفیلی که از دست رفته تقریبا کل 2019 فصل است. نیز وجود دارد خوب است گروهی از گیرنده های led توسط Michael Wilson, Simi Fehoko, Connor Wedington و ازیریس سنت قهوه ای است.

فراموش نکنید که میلز شد رتبه بالاتر از بیرون آمدن از مدرسه بالا تر از هر دیگر QB در کلاس 2017 از جمله توا Tagovailoa و جیک فروم. این 6-4, 216-پوند میلز یک فرصت واقعا خوب در این فصل است.

Anthony Russo, معبد

اگر QB که من فکر می کنم می تواند شوک برخی از افراد در این فصل آن را Russo. سبک عاقلانه او کمی مانند نقب زدن در که او نمی مرسی با قدرت بازوی اما لمس و زمان را به برخی از قابل توجه drop-in-the-سطل می اندازد.

بر روی کاغذ Russo نگاه نمی کند که دقیق با 58.1 درصد از اتمام رای در 24 بازی. اما رسیور خود را کاهش یافته است عظیم 31 پاس در فصل گذشته در هر طرفدار فوتبال تمرکز; تنها سه quarterbacks با حداقل 350 پاس تلاش کرده بود بالاتر از نرخ افت با خود رسیور.

روسیه دارای ساخت های ورزشی موثر دونده اما او نقب زدن در آن بخش. هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی استعداد نشان می دهد 6-پا-4, 230 پوند روسیه می تواند جذاب سحر در این فصل است.

مک جونز, Alabama

جونز نیست فوق العاده با استعداد رهگذر اما شما می توانید بگویید که نیک Saban می بیند چیزی در او. با وقار, تصمیم گیری, لمس توپ و قرار دادن جونز می تواند آینده باما QB برای دریافت قوی NFL مورد توجه است. او رفتار مصرف بیش از برای یک مجروح توا Tagovailoa با حل و فصل و متانت. که خسته نمی کند.

جونز اول باید ضرب و شتم پنج ستاره استخدام برایس جوان برای کار و سقف ممکن است همیشه یک سوال برای پیشاهنگی. آیا او یک NFL دست ، او می تواند دقیق و عمیق است ؟ اینها پرسش های بزرگ به خصوص با جزر و مد را از مهارت-موقعیت استعداد به احتمال زیاد به ماسک برخی از کاستی های خود را ،

هنوز هم او را یک تست جالب مطالعه این فصل اگر جونز می تواند رشد دوباره.

D’Eriq پادشاه میامی

ما تنها دو سال حذف شده از کینگ درخشان 50-TD فصل در هوستون حتی اگر درخشش خود را پوشیده است و یک بیت در موقت. در حال حاضر در میامی, پادشاه یک شات نهایی به خراب کردن فوتبال کالج دفاع و پرونده او به عنوان یک NFL چشم انداز.

می تواند یکی دیگر از بزرگ نجومی انجام این کار ؟ این قابل بحث است. پس از همه شاه به هیچ وجه کلاسیک چشم انداز نیاز به غلبه بر سوال در مورد اندازه خود (5-11, 195 پوند) و مکانیک و عمیق-عبور از توانایی و جیب کار می کنند.

اما پادشاه برجسته ورزشی و استعداد برای ساخت بزرگ, سکس با دست و پای او را جذاب wild card برای 2021 پیش نویس است. ما هیجان زده برای دیدن آنچه که یک حرفه ای راه اندازی مجدد می توانید برای او انجام دهد.

شین Buechele, SMU

Buechele را برآورده نمی sky-high اعتیاد به مواد مخدره در تگزاس اما او باز آفرینی خود را در SMU تحت سانی دایک که قبلا مربی NFL QBs Jared Goff و دیویس Webb. در فوق العاده 2019 فصل Buechele انداخت برای 3,929 متری 34 TDs و 10 نوع داده int و نگهداری ایرانی در تقریبا در هر مسابقه (تا کاسه بازی) با gung-ho ،

NFL پیشاهنگی می خواهم برای دیدن Buechele خلق و خوی خود را میل شدید برای قهرمان بازی در حال توپ در زمان و او باید با استفاده از چشمان خود را بهتر به دستکاری مدافعان. او همچنین در سمت کوچک, چک کردن در در حدود 6-1 و 207 پوند و نیست عجب کسی با بازوی خود را.

Buechele برخی از جالب صفات و باید با قرار دادن اعداد بزرگ دوباره حتی با برخی پرسنل ضرر و زیان در SMU مهارت موقعیت.

تعقیب برایس دوک

احتمالا ما بزرگترین کارت های وحشی در لیست برایس نسبتا با استعداد رهگذر که گرادیان-انتقال به دوک به کار با یکی از بهترین QB مربیان در کشور در دوید Cutcliffe. در محدود mop-تا وظیفه در کلمسون در پشت ترور لارنس, Brice شانس خوبی: 50-از-85 عبور 581 متری و یک 4-1 TD-INT نسبت.

او بعد شکارچی جانسون یا کلی برایانت? ما نمی خواهد می دانم که تا زمانی که ما می بینیم برایس کار با دور کمتر استعداد با شیاطین آبی حتی با یک جامد خط حمله و احترام تنگ در پایان نوح خاکستری.

هنوز هم رول چشم خود را اگر شما باید Dabo Swinney اصرار داشت که Clemson تا به حال دو تا از بهترین quarterbacks در ACC فصل گذشته با لارنس و برایس. بهترین ساعت فوق العاده ای بود امداد ظاهر برای یک مجروح لارنس در برابر سیراکیوز در سال 2018 تکمیل 7 از 13 عبور می کند برای 83 متری و پیشرو در یک بازی برنده و 94-حیاط درایو برای جلوگیری از گسترده ناراحت است که در سال.

دیگران توجه داشته باشید: ایان کتاب نوتردام; Kenny Pickett پیت; تعقیب Garbers کال; Myles Brennan, LSU; تامی DeVito, Syracuse; جک Coan ویسکانسین; Michael Penix ایندیانا; Brandon Peters, ایلینوی; Dustin Crum, Kent State; Myles Brennan, LSU; زک توماس, Appalachian State; بردی سفید ممفیس; چارلی آبجو بیلور; و برنده جو میلتون-Dylan McCaffrey نبرد در میشیگان.

بیشتر از یاهو ورزشی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>