از دست رفته توپ برگ Collin Morikawa یک دونده-در استعمار دوباره

فورت ورث تگزاس – با نیش شکست هنوز هم اچ در چهره اش, Collin Morikawa آهی کشید.

“این مثل این است که سه سال در یک ردیف در حال حاضر که من به پایان رسید دوم,” او گفت:.

اگر چه این اولین بار بود که Morikawa با بازی چارلز شواب چالش خود را runner-up نمایش به دانیل برگر سوم دوم-محل در پایان استعماری – از لحاظ فنی.

چارلز شواب چالش: Full-میدان نمرات | پوشش کامل

در حالی که در دانشگاه کالیفرنیا-برکلی Morikawa شد فینالیست برای بن هوگان جایزه در سال 2018 و ’19. این جایزه که به ملت دانشگاهی گلف گلف Coaches Association of America. سال گذشته او از دست داده به ویکتور Hovland و ’18 به پایان رسید پشت داگ Ghim.

اگر چه او روز یکشنبه بسته با نهایی-دور 67 به زور حذفی Morikawa از دست رفته 3-بالا و پایین صفحه برای همتراز در اولین حذفی سوراخ به از دست دادن به برگر.

خواسته به مقایسه سه نزدیکی نتواند در استعمار نبود حتی یک رقابت است.

“من می خواهم بگویم این یکی [است سخت ترین]. این یکی من تا به حال کنترل کامل است. آن را برای رفتن به یک کمی تلخ و شیرین” Morikawa گفت. “من می دانم من قصد دارم که به عقب نگاه در آن قبل از هفته آینده و دیدن همه مثبت اما من هم باید به nit-انتخاب کنید آنچه که من اشتباه بود این هفته. آن را به چیزی است که من فقط باید به شکل. اما این یکی نیش کمی سخت تر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>