ملو در مقابل شاه: آن چیز قشنگ بود و بهتر و حرفه ای ؟

برندگان و مصمم هستند قاطعانه در دادگاه اما یک شادی بزرگ از fandom در خارج از خطوط هیچ برنده روشن. ما دوست دارم به وزن شایستگی از بازیکنان مورد علاقه ما در برابر یکدیگر و در عین حال یک taproom پر از طرفداران بسکتبال می تواند هرگز به اتفاق آرا توافق بر سر بز. در این سری ما تلاش برای حل و فصل نمرات NBA undercard بحث — و یا حداقل به شما علوفه برای آینده خود “چه کسی بهتر است ؟ ” استدلال.

اعداد اول

پس از پیشرو سیراکیوز به NCAA عنوان به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2003 آنتونی به طور متوسط 20 امتیاز در هر بازی به عنوان یک جوان 19 ساله تازه کار است. آن زمان دو فصل بیشتر برای شلیک-اولین جلو برای ایجاد خود را به عنوان یک چندساله بالا-10 گلزن و او باقی مانده یک تا 11 سال از حرفه ای هنوز هم در جستجوی یک قهرمانی NBA. مبارزه با آسیب در طول 17-برنده 2014-15 کمپین آنتونی معروف برگزار شد خود پایان فصل عمل جراحی زانو تا پس از هشتم All-Star Game. او کاهش یافته است به طور فزاینده ای کاهش سریع در سال های پس از.

از 2005-14 آنتونی طور متوسط 26.3 امتیاز (55.4 واقعی تیراندازی در صد), 6.7 ریباند 3.2 کمک و 1.6 ترکیب بلوک و دزد در 36.7 دقیقه در هر بازی. بازی در کنار پست نخست ستاره آلن ایورسون Chauncey Billups و Amar خاوری Stoudemire, Anthony رهبری دنور ناگتس و نیویورک نیکز به پلی آف در هشت فصل است که نه سال اجرا و به 2009 کنفرانس غرب نهایی.

آنتونی به پایان رسید top-10 در MVP رای گیری دو بار رسیدن به اوج با یک مقام سوم پایان با نیکز در سال 2013.

در 57 بازی حذفی خود را در طول نخست آنتونی به طور متوسط 27 امتیاز (51.9 TS%), 7.4 ریباند 2.8 کمک و 1.7 ترکیب بلوک و دزد در 39.6 دقیقه در هر بازی. او دو بار پیشرفته گذشته دور اول.

پادشاه نخست ممکن است سخت تر به پین کردن بیش از هر کس دیگری در تاریخ NBA. او به طور متوسط 24 امتیاز به عنوان یک زن 21 ساله تازه کار در New Jersey Nets اما سوء مسائل محدود او فقط 19 بازی برای یوتا جاز در فصل سوم ساندویچ توسط یک جفت از معاملات است که به رهبری او را به رزمندگان طلایی امور خارجه.

Carmelo Anthony vs. Bernard King (Yahoo Sports graphic)
کارملو آنتونی در مقابل برنارد کینگ (Yahoo Sports گرافیک)

پادشاه به دست آورده باز گشت بازیکن سال افتخارات او در چهارم فصل اول خود را با رزمندگان — و همه ستاره های انتخاب سال بعد. این بود تا یک علامت-و-تجارت مقابله با نیکز که او صعود به قله فرم به طور متوسط یک لیگ-بهترین 32.9 امتیاز یک بازی قبل از باد کردن زانو خود را در ماه مارس سال 1985. او از دست رفته نزدیک به دو فصل پر اما موفق چند بعید سودای سال با واشنگتن گلوله حتی به طور متوسط 28 امتیاز در هر بازی به عنوان یک زن 34 ساله قبل از نیاز و در عین حال یکی دیگر از عمل جراحی زانو.

در 11 سال span از 1980-91 که شامل نزدیک به دو فصل پر در قفسه شاه به طور متوسط 23.5 امتیاز (57.1 TS%), 5.3 ریباند 3.5 کمک و 1.1 ترکیب دزد و بلوک در 34.2 دقیقه در هر بازی. لیگ برتر برگشتی فقط سه بار در نخست خود را هرگز پیشبرد گذشته کنفرانس شرق نیمه نهایی. او نه بازی با هم ستاره تا پیوستن به پیری Moses Malone در گلوله.

شاه نیز دو بار به پایان رسید top-10 در MVP رای گیری, اوج دوم-پایان محل به لری پرنده در سال 1984.

فقط در 23 بازی حذفی خود را در طول نخست شاه به طور متوسط 27.3 امتیاز (61.4 TS%), 4.7 ریباند 2.5 کمک و 1.1 ترکیب بلوک و دزد در 36 دقیقه در هر بازی. او بیش از حد پیشرفته گذشته دور اول دو بار.

تولید بدجور اما آنتونی بیشتر سازگار در دسترس بودن در نخست خود را به او می دهد یک لبه است که در انعکاس برتر آمار پیشرفته او انباشته شده در هر دو فصل به طور منظم و برگشتی.

مزیت: آنتونی

حرفه ای بالا

یک مورد وجود دارد ساخته شود که آنتونی به اوج خود رسید و در سن 24, زمانی که او رفت و پا به پا با کوبه برایانت در یک کنفرانس نهایی بود که به بن بست رسیده در دو بازی هر کدام قبل از لس آنجلس لیکرز خاموش قطعات وجود دارد ولی کمی شک و تردید خود را در داخل از بازی رسیده اوج خود در فصل 2012-13. آنتونی led نیکز به برنده 54 و شش بازی دور دوم حذفی از دست دادن پل جورج ایندیانا پیسرز و خود را تنها برای اولین بار از محل رای خراب چه خواهد شده اند به اتفاق آرا MVP کمپین توسط LeBron James.

به ثمر رساند در هر سه سطح اغلب به عنوان یک کابوس توهین آمیز matchup برای مخالفت با قدرت جلو, Anthony به طور متوسط یک لیگ-بهترین 28.7 امتیاز (56 TS%) با 6.9 ریباند 2.6 کمک و 1.3 ترکیب بلوک و دزد در 37 دقیقه آن فصل با وجود از دست رفته 15 بازی به دلیل یک رشته از جراحات جزئی.

آنتونی به طور متوسط مشابه 29-7-2 در پلی آف اما واقعی خود را در تیراندازی درصد نیز با کاهش به زیر 50 درصد و نیکز از دست داده به عنوان مورد علاقه به underrated پیسرز تیم دزدی ما از نخست Melo-LeBron نشست در کنفرانس نهایی. آنتونی شات 37 درصد در نیویورک سه ضرر و زیان از سری.

در حالی که پادشاه آماری apex آمد و در طول فصل 1984-85, زمانی که او رهبری در لیگ به ثمر نیکز تیم بود که در حال حاضر به خوبی در راه خود را به قرعه کشی محدود زمانی که او منفجر کردن خود در زانو خود را در بهترین فصل آمد و یک سال پیش از آن. در 1983-84 او انجام نیویورک به 47 برنده قبل از از دست دادن هفت بازی نبرد نهایی قهرمان بوستون سلتیکز در دور دوم, پایان دوم به پرنده در MVP مسابقه.

داشتن تسلط خود را توهین آمیز در کارنامه پادشاه به طور متوسط 26.3 امتیاز (61.9 TS%), 5.1 ریباند 2.1 کمک و 1.2 ترکیب بلوک و دزد در 34.6 دقیقه در این فصل بازی تمام اما پنج بازی در سن 27.

پادشاه مطلق هیولا در پلی آف به طور متوسط یک 35-6-3 در 62 درصد واقعی تیراندازی در دو سری که رفت و فاصله. که شامل 42.6 امتیاز در هر بازی در دور اول برنده بیش از Isiah Thomas’ اوایل دیترویت پیستونز. او سپس به لود بوستون تیم همه آن را می تواند اداره کند در کنفرانس نیمه نهایی.

در اوج قدرت شاه تقریبا پرسشگری دارد شکست یک تیم سلتیکز در راه خود را برای اولین بار از چهار مستقیما نهایی ظاهر. در ضمن آنتونی از دست داده و به یک تیم پیسرز که هرگز به فینال.

مزیت: King

کلاچ ژن

پادشاه تا به حال چند فرصت به اهرم خود حذفی کلاچ بودن اما او مطمئن شده و یکی از آنها است.

در آخر از پنج سری بازی برابر پیستون در دور اول in1984 او به ثمر رساند 44 امتیاز 17-از-26 تیر اندازی و افزود: 12 ریباند در یک 127-123 اضافه کاری پیروزی در جاده ها با وجود تجربه علائم آنفلوانزا و از دست رفته یک تکه بزرگ از سه ماهه سوم با ناپاک مشکل است. بازی 7 از دست دادن به سلتیکز در دور بعدی منجر به یکی از پرنده استادانه ترین اجراهای اما پادشاه مقابله با 24-6-5.

پادشاه بازی تنها یک سری حذفی در نخست یکی دیگر از بهترین و پنج دور اول سری با پسر بد پیستون که رفت و این فاصله در سال 1988. هنوز هم مبارزه با بازگشت از مصدومیت زانو او به پایان رسید و با 18 امتیاز در 6-از-15 تیر اندازی و پنج تخته مقابل دیترویت کبودی frontcourt در blowout بازی 5 از دست دادن.

فوق العاده, Anthony هرگز پس از بازی در یک پیشرفت-or-go-home از بازی حذفی در حرفه خود. او قطعات هرگز برنده بیش از یک تک بازی حذفی در یک فصل برای پنج سال اول کار خود را و سپس stomped هر دو نیواورلئان هورنتس و دالاس ماوریکس در دو دور اول از سال 2009 برگشتی. بزرگترین بازی زندگی حرفه ای او شد و 5 بازی و 6 سال 2009 به فینال کنفرانس غرب زمانی که او به ترتیب کاهش یافته است یک بازی-بالا 31 امتیاز در یک شکست باریک و 25 امتیاز در یک فوران چاه نفت از دست دادن.

با احتمال به زور یک بازی 7 برابر پیسرز در باغ میدان مدیسون در سال 2013, Anthony به ثمر رساند 39 امتیاز در 15-برای-29 تیر اندازی در 106-99 از دست دادن. بقیه تیم خود را به ضرب گلوله یک ترکیب 34 درصد در حذف.

آنتونی 26 بازی-برنده عکس در فینال 30 ثانیه به طور منظم فصل بازی — بیشترین توسط هر کسی پس از 2003-04 با توجه به آمار Inc. — یک شکاف به نفع خود و عملکرد خود را در سال 2003 NCAA tournament باید برطرف کردن هر گونه مفهوم است که او هرگز نمی تواند افزایش به لحظه, اما او نمی باید هر چیزی در NBA رزومه که روش چه پادشاه را در برابر پیستون در سال 1984. برای دو بازیکن با چند تا شانس به نمایش گذاشتن کلاچ توانایی در انجام و یا می میرند بازی ها یکی می تواند تمام تفاوت را.

مزیت: King

سخت افزار

• آنتونی: 10-زمان All-Star; شش-زمان-NBA انتخاب (2x دوم تیم 4x سوم تیم); 2013 به ثمر رساند قهرمان

• شاه: چهار بار All-Star; چهار بار تمام-NBA انتخاب (2x اولین تیم 1x دوم تیم); 1985 به ثمر رساند قهرمان

پادشاه دو تیم اول همه NBA گره که قابل توجه ترین از هر دو ستاره را با موفقیت ذخیره برای شاید به ثمر رساند عنوان. او به یک تیم رو به جلو در کنار پرنده و پیش از نخست Adrian Dantley و 34 ساله Julius Erving در سال 1984 و بیش جوان تری کامینگز و رالف سمپسون در سال 1985. او به تیم دوم پشت پرنده و Erving در سال 1982. NBA نام نیست, یک سوم تیم تا فصل 1988-89 و شانس وجود دارد پادشاه ممکن است به دست آورده اند حداقل یکی بیشتر nod در 1980s.

آنتونی واقعیت تاسف از بازی در دورانی که LeBron و کوین دورنت به حال تیم اول همه NBA به جلو لکه های مستند. همه-تایمر تیم دانکن و Dirk Nowitzki نیز به طور منظم در زمان خانه همه NBA افتخارات در شش فصل آنتونی به دست آورده نود, کاهش تاثیر پادشاه مزیت وجود دارد.

Melo دارای چنین مزیت در All-Star انتخاب — یک تصویر از خود موفقیت پایدار — که آنها را حمل کمی وزن بیشتر در این بحث از بسیاری از دیگران. او در میان بهترین 25 بازیکن در این بازی برای یک دهه. لیست بازیکنان بیشتر با همه ستاره انتخاب یک واقعی است که از تاریخ NBA.

ما نه وزن NCAA و ایالات متحده آمریکا بسکتبال دستاوردهای به شدت در این رده است. سوال این است: چه کسی لذت می برد بهتر NBA حرفه ای ؟ آن را نیز ممکن است حتی بیشتر ناعادلانه به انجام این کار در این مثال پس از جوانب مثبت بودند مجاز به شرکت در بازی های المپیک تا پس از پادشاه نخست. (شاه قطع شد و از سال 1986 تیم المپیک ایالات متحده به عنوان یک دانشجوی سال دوم در تنسی است.) با این حال آنتونی بهترین بازیکن در یک NCAA عنوان تیم به عنوان یک دانشجوی سال اول است و بیشترین تزئین بسکتبال المپیک بازیکن تا کنون. آن را سخت به چشم پوشی یا اینجا.

مزیت: آنتونی

برای فرهنگ

به عنوان بازیکن آنتونی و پادشاه نشان داده به طور مشابه, امیدوار, اما در نهایت ناامید کننده tenures با زادگاه خود را نیکز عمدتا با توجه به معنی فراتر از کنترل خود. در یک معنای وسیع تر هر دو نزدیک وضعیت ستاره تنها به تحت الشعاع قرار توسط معاصران که پیوست لیست از تمام زمان های افسانه.

اما خود را گسترده تر فرهنگی سهم به این بازی فراتر از دستاوردهای خود در دادگاه.

پادشاه دقیق خود را به مشکل دوران کودکی در بروکلین در یک زندگینامه و تجارب خود را با آنچه که او به عنوان نژادپرست اجرای قانون در یک ESPN “30 30” قسمت در دوره تصدی خود در تنسی است یک یادآوری خشن از موانع پادشاه و دیگر مردان سیاه تا به حال برای غلبه بر در 1970s و هنوز هم امروز.

شاه دستگیر شد و پنج بار در فینال 18 ماه از او کار حرفه ای ترک سال از واجد شرایط بودن برای پیوستن به NBA. سه نفر از کسانی که جزئی جرائم رانندگی که منجر به در فقط 2 دلار جریمه. چهارم شد اتهام سرقت و پنجم شد و به اتهام تکاپو در اختیار داشتن ماری جوانا و مقاومت در برابر بازداشت. سرقت و تکاپو اتهام بودند کاهش یافته است. پادشاه التماس کرد گناه را به در اختیار داشتن ماری جوانا و مقاومت در برابر بازداشت و در نتیجه 100 دلار خوب است. او گفت: او مربی یک بار به او گفت که پلیس محلی خواهد “هر چیزی به او.”

پادشاه در بسیاری از موارد شرح داده شده که چگونه انتقال خود را از بروکلین به ناکسویل منجر به سوء مصرف مواد مسائلی که دامنگیر او برای چندین دهه — مسائل که منجر به برخی واقعا شنیع اتهام رفتار است.

در روز سال نو 1980, شاه, شد, متهم, مجبور, تجاوز جنسی و لواط و در اختیار داشتن کوکائین در حالی که یک عضو از یوتا جاز. او التماس کرد هیچ مسابقه به بزه اقدام قهرآميز سوء استفاده جنسی پس از در نظر گرفتن یک سری از تست دروغ سنج است که در آن او اذعان او هیچ خاطره ای از شب ،

در ماه اوت سال 1994 شاه دستگیر شد و در سوم درجه به اتهام تجاوز به اتهام خفگی 22 ساله دوست دختر خود را در منهتن آپارتمان. او برای درمان کبودی روی گردن و با توجه به گزارش.

و در اکتبر سال 2004 شاه دستگیر شد داخلی باتری اتهامات به اتهام آزار همسرش. پلیس گفت: همسر پادشاه بود و کبودی و خونریزی در چهره او و گفت: مقامات “او من تحت فشار قرار دادند پایین به طبقه سه بار.” او بعد از آن کاهش هزینه و شاه دستور داده شد برای حضور در مشاوره ازدواج.

پس از ظاهر شدن در یک “Miami Vice” قسمت و costarring در سال 1979 در فیلم “افطار” در طول بازی حرفه ای پادشاه است در غیر این صورت تا حد زیادی اجتناب چشم های عمومی در بازنشستگی. او گاهی اوقات به نظر می رسد به عنوان یک مفسر در NBA TV و MSG شبکه. شاه القاء شد به بسکتبال را در سالن از شهرت در سال 2013.

آنتونی نیز متولد بروکلین که مادرش فوت کرد زمانی که او فقط 2 سال است. او نقل مکان کرد و به بالتیمور در سن 8 و مانند پادشاه او با استفاده از بسکتبال به عنوان یک حواس پرتی از خطرات ناشی از محله خود را.

آنتونی شد دو بار بازداشت او در اوایل NBA حرفه ای, در یک ماری جوانا در اختیار داشتن شارژ در سال 2004 و رانندگی در حالی که اختلال در شارژ در سال 2008. او خودداری کرده است که بیشتر حوادث به جای عطف تمرکز خود را به تلاش فعالان در سال های اخیر است. علاوه بر ادامه کمک های خیریه به جوامع او رشد کرده است و در بازی, آنتونی, پسر, پورتوریکو, پدر بود یک رهبر در تلاش های امدادی زیر طوفان ماریا و او به ترتیب برای 4,500 بالتیمور کودکان و نوجوانان برای حضور در راهپیمایی برای زندگی ما تجمع در واشنگتن ،

او سال است که آواز و مالی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. او راهپیمایی در تظاهرات پس آمریکا و مرگ در بازداشت پلیس بالتیمور. او در پی 2016 پلیس قتل آلتون استرلینگ و Philando کاستیا. او پیوست دوستان LeBron James, Chris Paul و Dwyane Wade در ساخت یک سخنرانی پرشوری در مسابقه های مربوط به تیراندازی در ESPYs که تابستان. در روزهای اخیر میان چند دیدگاه در مورد نیاز به اصلاحات آنتونی نشان داد جدید limited-edition پوشاک خط که اهدا خواهد شد همه سود به NAACP صندوق دفاع حقوقی برای مبارزه با بی عدالتی اجتماعی.

مزیت: آنتونی

خنجر: کارملو آنتونی تا به حال شغل بهتر.

قبلا در “که NBA حرفه ای بهتر است؟”:

مایکل جردن در مقابل LeBron James
Wilt Chamberlain در مقابل بیل راسل
لری پرنده در مقابل Magic Johnson
کوبه برایانت در مقابل LeBron James
کوبه برایانت در مقابل تیم دانکن
شکیل اونیل در مقابل Hakeem Olajuwon
استفان کاری در مقابل جری وست
چارلز بارکلی در مقابل کارل مالون
Kevin Garnett در مقابل Moses Malone
پاتریک اوینگ در مقابل دیوید رابینسون
Dwyane Wade در مقابل Dirk Nowitzki
کریس پل در مقابل Isiah Thomas
ری آلن در مقابل Reggie Miller
Kevin McHale در مقابل جیمز شایسته
Gary Payton در مقابل جان استاکتون
Walt Frazier در مقابل Scottie Pippen
جیسون کید در مقابل استیو نش
گرانت هیل در مقابل تریسی مک گریدی
کارملو آنتونی در مقابل وینس کارتر
کلاید درکسلر در مقابل دومینیک ویلکینز
Pau Gasol مقابل Manu Ginobili
دوایت هاوارد در مقابل Rajon روندو
هوراس اعطای مقابل Draymond سبز

اگر شما یک ایده برای یک matchup شما می خواهم برای دیدن در این سری به ما اطلاع دهید.

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>