Jordy Nelson هنوز هیچ علاقه ای به بازگشت به فوتبال

او استراحت به عنوان یک عضو از هکرها در ماه اوت گذشته و او گفت: یک ماه بعد که او انجام داده با فوتبال. نه ماه بعد Jordy Nelson می گوید او هنوز هم انجام می شود با فوتبال.

“ما در آینده نه” نلسون به تازگی گفت: Jason وایلد از مجله ایالتی ویسکانسین. “بدون شک در مورد آن است. ما در حال انجام است. . . [W]مرغ شما برای اولین بار در NFL و شما در حال انجام بسیار خوب شما underpaid و سپس هنگامی که شما ثبت نام یک قرارداد شما را تبدیل به پرداخت. هنگامی که شما نسبت به پایان زندگی حرفه ای خود را, شما منتشر شده و مردم می گویند شما بیش از حد آهسته به شما از دست رفته یک گام به شما نمی توانم بازی کنم و پس از آن ظاهرا هنگامی که شما بازنشسته هر کس می خواهد شما را به عقب می آیند. . . . من اشتباه در آنچه که من باید انجام دهید, بنابراین من فقط در خانه بماند. هیچ کس تا به حال راضی است.”

نلسون اعتراف کرد که قبل از او فصل گذشته و کارفرمایی Aaron Rodgers حال گفتگو در مورد مراسم که به دنبال نلسون یک سال توقف با اظهارات پس از برش توسط هکرها.

“من نمی دانم چقدر جدی آنها فقط به این دلیل هست که فقط کنترل است که ما تا به حال بیش از آن” نلسون گفت. “وجود افراد دیگر در سازمان که به تصمیم گیری در آن را که تصمیم بر کسی که در این تیم و چه کسی نیست. بنابراین من که قرار بود به شیرجه رفتن به یک سخت هسته ای گفتگو مگر اینکه من می دانستم که وجود دارد یک فرصت برای بازگشت. . . . من فکر می کنم [غفوری] می دانستم که در اعماق است که اگر وجود دارد یک فرصت مناسب پس از اوکلند من احتمالا [بازگشت]. اما بدیهی است که آن را به ما نیست.”

نلسون گفت: او معتقد است که او می تواند کمک هکرها در طول دو فصل پس از خروج خود را, اما او همچنین اعتراف کرد که طبیعی است برای یک بازیکن را به فکر می کنم که.

نلسون گفت: Tim انگشت, از NBCSports.com سال گذشته که نلسون خوشحال بود به ترک بازی سالم است. با این وجود برای تلفن های موبایل مانند نلسون تضاد بود و شاید اگر او می خواهم تا به حال فرصتی برای بازگشت به خلیج سبز او را داشته باشد.

آن را سخت به تعجب که آیا نلسون خواهد بازگشت در حال حاضر اگر فرصت شد به وجود می آیند. هنوز رسما موضع خود را این است که او انجام داده است.

Jordy Nelson هنوز هیچ علاقه ای به بازگشت به فوتبال در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>