آن زمان برای ما خوش آمدید بیس کامل و مطلق خراب

بیس بال تا به حال شانس خود را برای متحد کردن کشور و پسر آن تحویل — آمریکایی ها ممکن است توافق برسند اما ما مطمئن انجام نفرت ملی تفریح و سرگرمی.

ورزش سکندری به سمت در-زمینه بی ربطی است که در حال حاضر گریبانگیر توسط جنون مطلق از آن و اینکه آیا یا نه آن را برمی گرداند به صورت بی معنی 48-بازی های فصل تابستان امسال آن را به کشف کنند که ما می توانیم زندگی می کنند فقط خوب بدون آن.

آخرین دور از زمین سوخته و بلاغت است که صاحبان متهم بازیکنان بد-ایمان مذاکره-چگونه جرات آنها سعی کنید به بازی بازی های بیشتر-و بازیکنان پاسخ که در لیگ فقط باید اعمال خود را کمی چهارم فصل بنابراین ما می توانیم این بدبختی با بیش از.

طرفداران در ضمن باید آن را به حال. من اختصاص داده شده من بزرگسالی به پوشش و من هرگز مورد سوال من انتخاب زندگی تا به حال. آن را حتی که دو طرف در حال تلاش برای خارج حرص یکدیگر این است که آنها کمی احترام برای دولت جهان است که آنها باور دارند که این مبارزه در واقع مهم است.

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون با دانلود من تیم برنامه

آن را نمی کند و آنها خوش شانس خود را ballparks خالی خواهد بود با دستور این تابستان چون در غیر این صورت آنها می خواهم که به توضیح طرفداران ماندن دور انتخاب است.

بیس بال تبدیل شده است به طوری تن-ناشنوا آن را نمی تواند افتراق اولین امیدوار یادداشت “من را به Ballgame” از شوم باس از Darth Vader “Imperial March.” همان کسانی که بچه ها که هنگامی که اهمیتی نمی دهند اگر آنها هرگز به عقب در حال حاضر بازی فوتبال و چوگان سرپهن و عبور حیوانات. آنها به اندازه کافی پرداخت نمی توجه به بیس بال به آن متنفر است.

اما ما grownups انجام و تحمل ما برای بودن بیمار, شورش و منزجر است در یک زمان کم است. هر کس می داند که coronavirus ممکن است بازی های ورزشی بیش از حد خطرناک است و بنابراین غیر ممکن است. بازیکنان NBA در حال دست و پنجه نرم کردن با این سوال و اجازه کالج فوتبال اتفاق می افتد احساس می کند مانند مرزی کودک آزاری است.

چه ما نمی توانیم معده است و نه حتی تلاش. بیس بال صاحبان به وضوح باید کمی علاقه به بازی کردن در این فصل و به طوری که آنها گریه فقیر حتی به عنوان کلمه نشت که آنها در حال نزدیک شدن به 1 میلیارد دلار برای مقابله با پخش برگشتی. هدف اصلی خود را به نظر می رسد در خرد کردن اتحادیه پیش از 2021 CBA مذاکرات و هر پیشنهاد آنها ساخته ام boils پایین به همان معادله — ما به شما بازی شما 33 درصد اصلی خود حقوق و اینکه آیا گسترش بیش از 50 بازی یا 82 بازی است تا به شما.

چگونه این واجد شرایط به عنوان “مذاکره” بدون شک توان استدلال کرد که بازیکنان فایل خود را اجتناب ناپذیر شکایت (بساز! دعاوی!), اما آن را در حال حاضر خیلی دیر است.

آن را مانند بیس بال است که جسارت ما را به انجام کاری دیگری با ما تابستان و در اینجا به امید فصل همپوشانی کافی از NBA و NHL برگشتی برای MLB به طور کامل نابود در رتبه بندی تا زمانی که فوتبال می رسد به پایان کار. ممکن است بازی بیس بال قرعه کشی نیمه مخاطبان از Paw Patrol و کمی غمگین-گونی Caillou. این ورزش نیاز به ارسال یک پیام حتی اگر آن را مبتذل:

BLEEP شما. همه شما. اقدامات خود را تضمین کند که این بازی را قبل از این بحران آسیب دیده و کاهش, و شما آن را سزاوار.

آن زمان برای ما خوش آمدید بیس کامل و مطلق خراب در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>